Jump to content

Recommended Posts

На 14.11.2016 г. at 16:09, mitko712 написа:

Доста са интересни и офертите им за закупуване.Знаем ти клиентите колко са , сметни си колко км кабел си опънал и да ти го платим!:)

Брейй таз велика фирма до там ли изпадна да купува мрежи на метър кабел ,ами продай им кабелите без клиентите.

те из техния форум се види колко са велики особено с Ферарито (фюжъна)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз това им отговорих,че кабели не продавам :).След постовете на МОМО предлагам за регистрация да има и психо тест :)

  • Харесай 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредния смях в тази фирма в цялата страна им падна преноса повече от 30 мин нямат нищо като обяснение от колцентъра,ужас ви казвам колеги,пълен смях.....думи нямам.......НИКОЙ повече да не се е обадил и да застава зад тази смехория наречена БУЛСАТКОМ-да се издава указ за премахването и да настава мир.....просто не могат и не искат да се научат

Редактирано от dev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 16.11.2016 г. at 14:11, dev написа:

Поредния смях в тази фирма в цялата страна им падна преноса повече от 30 мин нямат нищо като обяснение от колцентъра,ужас ви казвам колеги,пълен смях.....думи нямам.......НИКОЙ повече да не се е обадил и да застава зад тази смехория наречена БУЛСАТКОМ-да се издава указ за премахването и да настава мир.....просто не могат и не искат да се научат

случват се такива работи и аз работя в тази фирма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
На 14.11.2016 г. at 16:30, Momo написа:

добре де, микротик гении кажете кой друг може да достави тази услуга с договор за половин -1 година на разумна цена (15-25лв) и като има авария повече от 3 дни да ми върнат парите??? Сега е момента всички вие (мишки)да се скриете защото нямате покритие, и никой от вас не не може да стъпи и на малкия пръст на булсат в моя квартал. Предложих и финансов ангажимент разбира се, не искам нищо без пари(искам да имам НЕТ) MITKO712 аз клиенти нямам и никога не съм продавал и предлагал каквито и да са били лъжи.

не съм доставчик, краен потребител съм като теб. аз също бях добре при тях на интернет, но до момента в който казаха че няма да си оправят прекъснатите кабели на незаконната мрежа. община Варна ги наряза на 20.11 и 7дни не знаеха какво се случва от колцентъра. само някви ЯКО неориентирани. После един който беше по-добре запознат ми съобщи новината че няма да си възстановят мрежата на нашия адрес. и кво прайм?? жената е предплатила за 6месеца до Февруари?

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Преди 2 часа, kmeta написа:

Ще ви зарадвам.

Булсат са повишили тройно цените за бизнес интернет.

То при мен за 2 години нямат бизнес клиенти ,така или иначе те винаги се целят в неплатежоспособни и роми , учудващо скоро разбрах че само на Боклукфюжана са пуснали и Рома ТВ направо са като " Сандокан с двата ножа"

За сметка на това свалят пакетните цени  за какво изобщо говорим ,абе чудя се що не обявяват че ще ги купуват

Редактирано от space
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защо да ги купуват сега,като могат да ги купят от банката кредитор. Както Мтел купиха за без пари Близу в цяла България - кредит към Уникредитбанк 140млн евро

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор
На 6.12.2016 г. at 19:13, nmish написа:

защо да ги купуват сега,като могат да ги купят от банката кредитор. Както Мтел купиха за без пари Близу в цяла България - кредит към Уникредитбанк 140млн евро

Убавците имат 7 пъти по висок банков дълг

п.с.

Някой да се похвали с услугата в бургаско хахаха 

всяка вечер долу а в петък-неделя почти без

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно ...

тия пак умряха в цялата страна - пускайте си смело fusion :D  да гледатe качество лукс телевизия в тия студени дни :D бях обещал да не се обаждам на темата :D

Редактирано от wowefect
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Играла е ножицата цяла бг долу.

 

преговорите са започнали с перките 

неофицялно инфо

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.