Jump to content

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

  1. Днес
  2. Само суич: 80 лeвa. SFP+ модули ESA-10GSFPM: 90 лв./бр. Суич + 2 бр. SFP+ модули ESA-10GSFPM: 220 лeвa
  3. plameni

    10GbE, 48-портов (SFP+) суич Quanta LB8

    Нова цена: 790 лв.
  4. Продавам TH-100 TV боксове, напално съвмвстими с stalker portal и много по-бързи от MAG-250/254. С четириядрен процесор!Подържат Н264 и даже Н265 (MAG-250/254 на подържат Н265) Чисто нови никога неизползвани с гаранция 1 година.За количества цената е по договаряне. Тел. 08966 нула 60 четири две. или на личната.
  5. plameni

    ПОДАРЯВАМ

    Подарявам сървър barebone HP ML350 G5. Няколко кондензатора на дъното са за задължителна подмяна. Не се подарява на части. Намира се в Пловдив. тел.: 0885 199 229
  6. Продавам OLT BDCOM 8 порта 2х10G Ползвано е. Всичко работи. Без SFP модули. 500лв Контакт на лично съобщение
  7. Любомир Петров

    Mikrotik ROS 6.43.12 проблем с DLNA от NAS към телевизор...

    И на двата интерфейса е еднакво, мисля че беше 1500.
  8. 111111

    IPTV Platform?

    https://digitaldevices.de/produkte/dvb-komponenten/max-a8/ аз не бих избрал TBS много ядове с драйверите. но определено за PON-a бих добавил https://digitaldevices.de/produkte/modulatoren/resi-fsm-16/
  9. machineman

    Продавам GPON ONU

  10. Вчера
  11. Inkas

    IPTV Platform?

    Аз пих препоръчал следното: https://shop.tbsdtv.com/tbs6209-dvbt2-or-c2-or-t-or-c-or-isdbt-octa-tv-tuner-recording-digital-terrestrial-tv-programs-with-full-hdtv-support-p-153.html и Ministra за портал. Най-евтино и без излишни "железа". Всичко може да се побере на 1U
  12. Може ли да споделиш с колко намали размера на MTU? Еднакво ли го направи за 2-та интерфейса?
  13. Fibernet

    IPTV Platform?

    ne e kodirana
  14. 111111

    IPTV Platform?

    Инвестицията да имаш ИПТВ на PON би била по голяма отколкото ако пускаш DVB-C По лесно е да се ползва телевизора отколкото външен приемник. Пак да питам от там дет ще вземеш телевизията тя ще е кодирана или не? т.е. ще ти трябва ли IRD или не.
  15. 111111

    В тв новините

    Явно по високо от на милиционерите
  16. MiPSus

    В тв новините

    Защо смяташ, че "алоджиите" не се отчитат? Какво е IQ на "алоджиите" та да знаят на коя точно баба да звъннат?
  17. Fibernet

    IPTV Platform?

    само иптв
  18. hgd

    IPTV Platform?

    Колегата те питаше дали ще пуснеш по ПОН-а DVB-C на 1550 nm или ще искаш да е IPTV unicast/multicast. Ако е DVB-C, ще ти трябват като минимум IP-to-QAM, както и EDFA усилватели. Ако е второто - виж моя пост.
  19. Fibernet

    IPTV Platform?

    за пона иптв на входа свободни канали.
  20. hgd

    IPTV Platform?

    Най-просто и евтино за целта ти: https://www.tbsiptv.com/tbs_iptv_solution Или с повече труд - Ministra или Nice-Panel. ----- Дотук е за почти без пари, любителски, с малко повече труд и т.н. ----- Ако имаш бюджет над 50к+ - обади се на http://rconsulting.bg/RC_site/IPTV.html
  21. machineman

    Продавам GPON ONU

    Нови GPON онута: ZTE ZHHN F600 - 1бр. Цена 25лв https://www.ebay.com/itm/ZTE-ZXHN-F600-GPON-optical-network-terminal-ONT-With-1GE-3FE-Ethernet-ports-/331882805889 Huawei HG8245H - 20бр. Цена 40лв. https://support.huawei.com/enterprise/en/access-network/echolife-hg8245h-pid-8952133 За контакти лични или тел. 0888 131665. Нещата се намират в София.
  22. Последната седмица
  23. 111111

    IPTV Platform?

    А за Пон-а пак ли ще е иптв или ще е DVB-C ? А и на входа свободни или кодирани канали ще има?
  24. Fibernet

    IPTV Platform?

    не с андроид боксове 8 мукса dvb-c/t2 слободни канали.
  25. 111111

    IPTV Platform?

    Колко DVB-C/T2 мукса, криптирани/свободни, какви видове клиенти (смарт тв, stb, андроид ) На пон-а като DVB-C ли искаш да е?
  26. master

    Купувам 19" шкаф

    Закупени, темата е за коша.
  27. Fibernet

    IPTV Platform?

    Здравейте, имам нужда от помощ как да се изгради iptv платформа, която ще работи на вход dvb-c / t2 и на изход iptv.Искам през локалната пон мрежа също и в интернет. Моля, дайте ми малко информация за това как да се изгради и какъв вид на софтуера и хардуера имам нужда от това. Имам нужда от около 250 клиенти.
  1. Зареди още активност


×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.