Jump to content

Recommended Posts

Аз доставчик си имам ама вие казвате че сте по добри за няколко жълтици повече!!! давам ги жълтиците и питам щом ги плюете сигурно сте и по добри, искам да ви видя и да си платя да ви гледам сейра. И да знаете че в София град цените между мтел виваком глобул и още една-2 фирмички цените са с 2-3-4 лв разлика зависи от договора итн, един комшо на виваком плаща по малко от мен и дори си мисля че получава повече защото всичко е оптика и може да гледа днешния мач утре!!! Такаче спрете да обиждате БСК а си стегнете мрежите и си направете мрежите стабилни вместо да пишете по форумите и да плюете срещу вятъра!!!

Редактирано от Momo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Момо в офиса имаме оптика от NET1 и интернет от Нетера 100/100 с /24 + /27 адреси

хостваме клиентски пощи и сайтове и няколко офиса покрай нас също ползват интернета
 

и по трасето до нас има микротици и услугата не спира.

 

За справка на останалите в твойто каре има 11 блока и 4 къщи

трябва чудо да се случи че да спре нета на локално ниво.

Много ми е интересно от къде черпи ток мрежата при вас,

от асансьора или от стълбищното осветление,

или сте си платили партида.

 

п.с. 

Още ли твърдиш за наличието на частни служебни автомобили и заплати над 1к

 

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моля ви изтрийте темата!

Момо айде мойто момче, скрии се в дупката от която си изпълзял, че явно никой не иска да ти достави интернет. Явно няма велики доставчици и админи тука, както ти казваш/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че кой е казал, че спират?

Сега се зачетох в коментарите за бск в твоя квартал и умрях от смях. Между другото има около 15други фирми там и си пробвал всички?

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как не се намери  някой да даде на  този мъж (momo) една супер услуга за 2 лева та да му прави реклама по другите форуми.

няма начин да няма начин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, Momo написа:

Като започнахме да говорим за стабилност и UPTIME всички се скрихте (мишки) хайде МИКРОТИК АДМИНИ да не сте станали изведнъж много богати, търся нет доставчик 20-25 на месец (предплата за половин година 6х 20-25=100 150 лв)

 

Без да се ангажирам... 150 лева ги изкарвам с половин аранжиране на муфа.. без да споря с клиенти.

Даже ако трябва да съм честен даже не я аранжирам аз. Ама аз микротици нямам и значи не мога да

се класирам ;)

 

За комшията и виваком също не ми се коментира. Все пак една идея по-кадърен съпорт и почти читави

материали.

Докато плащат да творя бнедомислици ще го правя. В моя мрежа не мога да си го позволя ;)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, ефект написа:

как не се намери  някой да даде на  този мъж (momo) една супер услуга за 2 лева та да му прави реклама по другите форуми.

E то тук има кой за два да му пусне.

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момо - наистина нямам особено време да коментирам подобни "словоизлияния" и не мога да разбера какъв точно ти е проблема с Mikrotik, който така старателно споделяш? Микротик е вече добре утвърдена фирма със сериозно световно покритие - това е същия този Linux, който по-голямата част от ISP-тата в BG ползват, но с опростен/онагледен интерфейс. В този форум има колеги от цяла BG, не можеш да очакваш, че всички оперираме във столицата (понеже според столичани всичко се върти около тях) - друг е въпроса до колко им се занимава с поредния мрънкач пък бил той и предплащащ!

След всички тези излишни писания БСК нито е почнал да пуска по качествена услуга в БГ нито е спрял дъмпинга и кривите практики - т.е. няма смисъл от полемиката в последните 2 страници, за това предлагам да се отделят напъните на момо в отделна тема, нещо от рода на "Единствения или най-доволен клиент на БСК".

  • Харесай 3

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във фирмата булсатком мисля че не знаят какво е микротик работят само с убнт

Неграмотен съм, не ми се смейте на правописа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ги подценявайте - точно тея които работят с убнт разбират, и то доста ,и то от всичко.В североизтока Добрич е школа достойна за респект. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.