Jump to content

Recommended Posts

  • Администратор

Ай честито на пичилифшите

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да вземат да пипат и тези които незаконно копаят между градове и села, там вече е мазало ?

  • Харесай 1

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Ами то е сладка работа - дават ти приемник от А1 и заменяш булсаткомския приемник. Антената сложена и настроена, окабелено, само сменяш доставчика.

  • Харесай 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен по ми прилича на "прееби другарче" ? каква сделка може да има с БСК, като те нямат нищо черно на бяло, освен кредити де ? 

Промоция инсталирай сам - само за клиенти на БСК ? боксчета на кило ? ужас ...

75GB/месец Нетбокс + Сат тв с добавн спорт и приемници ще им върви на ~40лв/месец ? ...лошо Седларов ...ЛОШО!

Редактирано от MiPSus

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такава бе информацията от място където са им под наем нещата и подновяват договорите. И за мен е странно но това ми каза човека.

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, master написа:

Аз чувам че ще има сделка между тях ?

И аз разбрах същото за тях от "кухнята" ,ама то при тях е като в казармата: Всяка заповед е предпоследна !

Но по -добре е да са се продали , само кредити и срам берат масовия клиент при тях са роми

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък от друга кухня разбрах, че ще пробват безогледно отнемане на клиенти от Була. Няма логика от цялата галимация и разходи по пускане на нови транспондери паралелно на булсаткомските, ако имат някаква договорка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има безогледно отнемане значи има зле протекли разговори.На това му се вика кражба.Понякога платена и с кръв.Във всеки случай ще видим как ще се развиват отношенията в сектора.Защото големите задават стила и насоките. 

  • Харесай 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 20 часа, stanstanyov написа:

че ще пробват безогледно отнемане на клиенти от Була

Ако беше така, то щеше още преди месец да са вдигнали такава рекламна врява в стил НОВА услуга. А тя си е нова де, за първи път някой пуска пакет в Н.265 с ААС звук, което си е дубъл на качество при еднакъв битрейт...

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дубъл на качество няма да има, защото са наблъскали всичките канали в само 3 транспондера. Но пък имат доста HD-канали.

А реклама ще има, само почакай, просто в сателитните услуги реклама не се прави преди всичко да се тества и да тръгне нормално, че иначе става антиреклама. Хитри са Телеком Австрия, а и са силни. Официално просто минават на нов сателит, но скоро ще ни заспамят с едни коледни оферти за нови потребители.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор
На 1.12.2018 г. at 12:59, master написа:

Аз чувам че ще има сделка между тях ?

Няма сделка ами доброволно приливане на клиенти,
повече канали на същите цени.

Ако глупаците от була бяха минали на мпег4 нямаше да имат такъв шанс от А1

Сега на 3 транспондера има същото съдържание което те имат на 5+3

На 18-ти ще се разбере 

А1 140 канала
Булшит 128 канала

Сателитната карта на А1 отваря каналите от 39 с модулче я в телевизора директно я в H265 съвместим приемник.

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много вероятно е от БСК да си намериха скрит начин да източат фирмата, като изтъргуват под масата сат. абонатите. Инак ги чакат едни хорица дето имат да вземат ?

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.