Jump to content

Recommended Posts

То  Atom-a изтри доста теми в форума им , ами то хоканията по техен адрес са повече от хвалбите ама Ганьо си седи там ,гледа 720Р и си мисли че е 4К:D

Редактирано от space
  • Харесай 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Странно започнали са масово да прехвърлят клиентите си на Фюжън , или поне тия които не се дърпат много .Явно спътника им обърка нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е странно, по-евтино им е вместо да плащат 150к в евро за през спътник, да прехвърлят целия този трафик на нас ISP-тата.
Директно монтират приемници за IPTV - т.е. не е на PC както беше в началото (явно само тестваха услугата).
Трябва да се измисли нещо като такса или към BSK или към клиентите решили да гледат по този начин - понеже ще е голям рев и/или upgrade на мрежи за да им носи трафика.

  • Харесай 1

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Networker написа:

Не е странно, по-евтино им е вместо да плащат 150к в евро за през спътник, да прехвърлят целия този трафик на нас ISP-тата.
Директно монтират приемници за IPTV - т.е. не е на PC както беше в началото (явно само тестваха услугата).
Трябва да се измисли нещо като такса или към BSK или към клиентите решили да гледат по този начин - понеже ще е голям рев и/или upgrade на мрежи за да им носи трафика.

то ъпгрейд добре,ама да знаят как да го направят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами именно, че TV услугата до голяма степен е на наш гръб - имат много клиенти по села и палянки, които ползват само TV услуга то тях, понеже нямат покритие за Интернет - а Интернет-а идва от нас, по-малките ISP-та.
При нас users звънят по няколко на ден да питат дали щяла да им работи BSK Fusion услугата през Интернета, който им предлагаме (каквото и да им обясниш в този момент, че трябва да е оптика за да не спира и подобни не минават, те все пак ще пробват и после ще ти реват как не им работи TV или Интернет-а).

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Тотален дроп до момента от всеки бокс не почне да се получава поне 2 лева преносна такса

  • Харесай 1
Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах предвид че тук при мен направиха пон , може би видяха че трудно ще се конкурират и аз съм на пон , но това което виждам е че към пона на клиентите свалят чиниите и закачат фюжън ,нямах предвид че карат ТВ през мой клиенти , имам и ИПтв с по добро качество ,но както и да е . мисълта ми е дали не са закъсали доста с спътника и се опитват да с спасят положението с Фюжъна , все пак Хелас2 "умира" началото на месец май, а уж техния още даже не е в орбита?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор
преди 1 минута, master написа:

Аз не вярвам да платят.

Тогава няма да гледат

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз това със спътника и фюжана си го помислих още когато го пуснаха, но няма как да го заместят изцяло. Но ще намалят загубите.

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой от тук ползва ли им новите IPTV box-ове, какви скорости ползват при SD и HD качество?
Можем да ги нашейпваме така че да не могат да вдигат повече от SD, а за HD да доплащат - понеже за там чух нещо около 20Mbps на канал.

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При тях само надписа е HD резолюцията (доколкото знам от форумите) е 720P , което значи че ХД-то има около 6-8 мбит , СД-то обаче е 4-5 мбит

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.