Jump to content

Recommended Posts

Здравейте,отбягвам подобни спорове, но като начало питайте някой ваш познат който живее извън България как стои въпроса с включването и поддръжката на интернета там. Имам братовчед във Франция (Париж) който чака 15 дена да отстранят аварията и не получи компенсация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз съм живял 12 години по чуждо родителите ми са още там и брат ми, и ако повече от 15 минути няма интернет отиват на съд, ма там има доставчик и дистрибутор (БТК опъва и подържа кабелите) а имаш избор на дистрибутор на ИНТЕРНЕТ. Разлика голяма!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей това с 15 минути без интернет и отиваш на съд си е голям смях. Поне дай конкретно държавата, цитирай закона/е освен ако не е държава като Венецуела/. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямах предвид буквално, а че се почват едни караници като с БТК подръжка или, както някой от вас казват че и с БСК ама, ма един комшия от вчера техниците на ментел работят и няма нет и тв. Аз проблем нямам, ако някой от вас микротик админи ме остави 2 дни без ТВ и без НЕТ поради метереологинчни причини сте НЕГРАМОТНИ на комшото това казват а всички кабели са в шахти, не като по селу!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста са интересни и офертите им за закупуване.Знаем ти клиентите колко са , сметни си колко км кабел си опънал и да ти го платим!:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре де, микротик гении кажете кой друг може да достави тази услуга с договор за половин -1 година на разумна цена (15-25лв) и като има авария повече от 3 дни да ми върнат парите??? Сега е момента всички вие (мишки)да се скриете защото нямате покритие, и никой от вас не не може да стъпи и на малкия пръст на булсат в моя квартал. Предложих и финансов ангажимент разбира се, не искам нищо без пари(искам да имам НЕТ) MITKO712 аз клиенти нямам и никога не съм продавал и предлагал каквито и да са били лъжи.

Редактирано от Momo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми вие и то дори и ти лично казвате че са неграмотни монополисти и тн, и понеже толкова много разбирате всички вие микротик админи(доставчици) :) ви искам съвета, към коя фирма да се включа (за пари говорим) кой от вас може да ми предложи по стабилна връзка, и разбира се да си платя!!!!

Като започнахме да говорим за стабилност и UPTIME всички се скрихте (мишки) хайде МИКРОТИК АДМИНИ да не сте станали изведнъж много богати, търся нет доставчик 20-25 на месец (предплата за половин година 6х 20-25=100 150 лв) ако сте толкова добри колкото устати никой от ва няма да откаже доволен клиент,скорости не ме интересуват, само да го има!!! Хайде МИКРОТИК гений кой от вас освен да ръси лъжи и глупости ще приеме предисвикателството.

Редактирано от Momo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че какво е общото на мт с ЪПТАЙМА?

МТ няма никакъв проблем с това :) Тук има колеги които са в бранша повече от 15-16г когато була не знаеха на къде да си завътят боклучавите "антени". Та тези колеги са правили революция с мрежите и за това България е толкова напред. То сега с пон и с купени мрежи на готово всеки може!

Пет пари не давам какво Вие Момо искате, нито съм от вашия край, а още повече 100% има колеги там които слагат була в малкия си джоб.

Те не са неграмотни и не съм го казвал. Те изобщо не са доставчик, те са прекупвачи и понеже не могат да се наложат с качество я пускат за без пари за да им върже някой като теб и да си чеше езика по форумите колко видиш ли са велики. Няма велики нито те нито който е да е било вече всичко е комерс!

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК, съгласен съм ама, защо всички се скриха??? Търся доставчик на интернет искам и да си платя, ама знаете много добре какво предлагате и се скрихте като мишки, искам да има нет когато ми трябва, скорости дали ще чакам 3-5-8 минути няма проблем, ма комшото е свързан към мен от "2 дена защото имат сериозна авария и работят" едни балъци то дебила и на всичкото отгоре и пише ПИЧ ПУСНИ ИМ НЕТА!!! Няма да ти ставам спонсор. Не приемам такъв тип оплаквания "има вятър и не може да работим" МЪРЗИ ВИ да изкарвате пари и поради таз причина отворихте тази тема

Редактирано от Momo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами може никой да не иска ти пусне, може никой да няма там покритие, може да не му се занимава. И аз искам много неща но няма. В този живот не всичко е както искаш, а още повече в България.

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

MASTER, нещо не разбрах намека, "да ми пусне" аз не търся жена :) търся ИНТЕРНЕТ(ако не си разбрал и темата е за интернет) кой балък ще откаже 20-25лв на месец след като за 10 години 1 път съм звянял на подръжка, знам за проблемните клиенти и че ви мързи да ги обслужвате, ама аз не съм такъв, хайде мишоци нали много разбирате, един от вас великите админи на микротик да пусне НЕТ, предварително го плащам за половин година

Редактирано от Momo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.