Jump to content
Влади

Идеи и предложения №2

Recommended Posts

111111

Предложение за

Please login or register to see this content.

iprodanov

И аз нямам проблем с HTC-то

4511686H.png4511687b.png4511688Z.png4511689I.png4511690n.png4511691g.png

Mupo neTkoB

има проблем с мобилната версия като я сложиш не ти дава да отвориш главната страница на форума. иначе е доста добра и се чете лесно, но кофтито е че като се върнеш на лаптопа пак трябва да сменяш версии. дали не може да се направи като се гледа от мобилен да си зарежда тази тема, а от компютър да е нормалната?

111111

трябва вече да има достъп през

Влади

трябва вече да има достъп през

Аз не съм го купувал това приложение и само го инсталирах на форума и не съм го пробвал на телефона

При теб работи ли ?

има проблем с мобилната версия като я сложиш не ти дава да отвориш главната страница на форума. иначе е доста добра и се чете лесно, но кофтито е че като се върнеш на лаптопа пак трябва да сменяш версии. дали не може да се направи като се гледа от мобилен да си зарежда тази тема, а от компютър да е нормалната?

Ще видя какъв е проблема със мобилната версия и ще се опитам да го оправя скоро.,,,,,,

iprodanov

Поразрових се малко из настройките и направих за android, iphone, blackberry и nokia да отваря автоматично мобилната версия, а при браузърите Firefox, Chrome, Opera и IE стандартната тема.

Както каза и 111111 има и

:)

Mupo neTkoB

Моля, махнете тези ФБук бутони и всякакви харесванкия. благодаря

111111

фацк бутона (скрипта) е блокиран от главния им домейн при мен

според мен трябва в личните настройки на потребителя да има опция за показване и скриването им

както и по подразбиране да са скрити

• Like 1

Mupo neTkoB

При мобилната версия не работи отварянето на непрочетените мнения при избор от ново съдържание

iprodanov

При мен след като избера ново съдържание ми показва темите който не съм прочел т.е. работи

master

Като стана на въпрос за мобилната версия. Има ли начин да се пусне както преди беше (опростена в текстов вариант) и какво е мнението на другите по въпроса?

Mupo neTkoB

При мен след като избера ново съдържание ми показва темите който не съм прочел т.е. работи

не си ми прочел мнението внимателно. темите които не съм прочел ми се отварят. не ми се отваря от там новите мнение в темите които не съм прочел

ПС: на мен така ми харесва. може и да не се пуска текстов вариант. добре работи и разпознаването на браузера и сменянето на темата. няма нужда от Тапаталк за момента (плюс това че той е платен - не че не се намира и вече "купен")

Edited by Mupo neTkoB
  • Like 1

Mupo neTkoB

Дали някой го погледна?

Balthazar

Аз мога да ви предложа хостинг ако искате и ако някой има нужда да си тества някви неща или да си хоства някви сайтове и така на татака напълно безплатно имам 1-2 машини в сървърното с ispomega които са пуснати само за тази цел и хоствам някое друго сайтче на клиенти.. Ако някой го интересувя или има нужда от нещо мога да помогна :)

Влади

Аз мога да ви предложа хостинг ако искате и ако някой има нужда да си тества някви неща или да си хоства някви сайтове и така на татака напълно безплатно имам 1-2 машини в сървърното с ispomega които са пуснати само за тази цел и хоствам някое друго сайтче на клиенти.. Ако някой го интересувя или има нужда от нещо мога да помогна :)

Благодаря за предложението, но за момента съм подсигурил всичко за години напред.... Домейна е платен за години напред. А хостинга Изтича на 22.06.2018 ( Ако не ни изгонят до тогава за CPU ) Че форума със всяка една година става все по посещаем.... За сега ме търпят хората защото имам доста акаунти там. Но като дойде времето ще мигрираме на един или ще

машина. Но това като му дойде времето.. За сега нямаме нужда от такива щуротии