Jump to content

Идеи и предложения №2


Recommended Posts

  • Администратор

Предложение за Tapatalk

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има проблем с мобилната версия като я сложиш не ти дава да отвориш главната страница на форума. иначе е доста добра и се чете лесно, но кофтито е че като се върнеш на лаптопа пак трябва да сменяш версии. дали не може да се направи като се гледа от мобилен да си зарежда тази тема, а от компютър да е нормалната?

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

трябва вече да има достъп през http://www.tapatalk.com/

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Собственик

трябва вече да има достъп през http://www.tapatalk.com/

Аз не съм го купувал това приложение и само го инсталирах на форума и не съм го пробвал на телефона

При теб работи ли ?

има проблем с мобилната версия като я сложиш не ти дава да отвориш главната страница на форума. иначе е доста добра и се чете лесно, но кофтито е че като се върнеш на лаптопа пак трябва да сменяш версии. дали не може да се направи като се гледа от мобилен да си зарежда тази тема, а от компютър да е нормалната?

Ще видя какъв е проблема със мобилната версия и ще се опитам да го оправя скоро.,,,,,,

Разликата между английските ,руските и българските форуми:

в английския форум задаваш въпрос, отговарят

в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо

в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост

Недей да спориш с глупака. Първо ще те приравни до неговото ниво, после ще те бие с опита си.

-------------------

Когато фактите говорят и боговете мълчат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

има проблем с мобилната версия като я сложиш не ти дава да отвориш главната страница на форума. иначе е доста добра и се чете лесно, но кофтито е че като се върнеш на лаптопа пак трябва да сменяш версии. дали не може да се направи като се гледа от мобилен да си зарежда тази тема, а от компютър да е нормалната?

Поразрових се малко из настройките и направих за android, iphone, blackberry и nokia да отваря автоматично мобилната версия, а при браузърите Firefox, Chrome, Opera и IE стандартната тема.

Както каза и 111111 има и http://www.tapatalk.com/ :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля, махнете тези ФБук бутони и всякакви харесванкия. благодаря

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

фацк бутона (скрипта) е блокиран от главния им домейн при мен

според мен трябва в личните настройки на потребителя да има опция за показване и скриването им

както и по подразбиране да са скрити

  • Харесай 1
Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мобилната версия не работи отварянето на непрочетените мнения при избор от ново съдържание

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

При мен след като избера ново съдържание ми показва темите който не съм прочел т.е. работи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като стана на въпрос за мобилната версия. Има ли начин да се пусне както преди беше (опростена в текстов вариант) и какво е мнението на другите по въпроса?

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен след като избера ново съдържание ми показва темите който не съм прочел т.е. работи

не си ми прочел мнението внимателно. темите които не съм прочел ми се отварят. не ми се отваря от там новите мнение в темите които не съм прочел

ПС: на мен така ми харесва. може и да не се пуска текстов вариант. добре работи и разпознаването на браузера и сменянето на темата. няма нужда от Тапаталк за момента (плюс това че той е платен - не че не се намира и вече "купен")

Редактирано от Mupo neTkoB
  • Харесай 1

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали някой го погледна?

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да ви предложа хостинг ако искате и ако някой има нужда да си тества някви неща или да си хоства някви сайтове и така на татака напълно безплатно имам 1-2 машини в сървърното с ispomega които са пуснати само за тази цел и хоствам някое друго сайтче на клиенти.. Ако някой го интересувя или има нужда от нещо мога да помогна :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Собственик

Аз мога да ви предложа хостинг ако искате и ако някой има нужда да си тества някви неща или да си хоства някви сайтове и така на татака напълно безплатно имам 1-2 машини в сървърното с ispomega които са пуснати само за тази цел и хоствам някое друго сайтче на клиенти.. Ако някой го интересувя или има нужда от нещо мога да помогна :)

Благодаря за предложението, но за момента съм подсигурил всичко за години напред.... Домейна е платен за години напред. А хостинга Изтича на 22.06.2018 ( Ако не ни изгонят до тогава за CPU ) Че форума със всяка една година става все по посещаем.... За сега ме търпят хората защото имам доста акаунти там. Но като дойде времето ще мигрираме на един VPS или ще колокирам машина. Но това като му дойде времето.. За сега нямаме нужда от такива щуротии

Разликата между английските ,руските и българските форуми:

в английския форум задаваш въпрос, отговарят

в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо

в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост

Недей да спориш с глупака. Първо ще те приравни до неговото ниво, после ще те бие с опита си.

-------------------

Когато фактите говорят и боговете мълчат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.