Jump to content
Влади

Идеи и предложения №2

Recommended Posts

Влади

Както вече сте забелязали форумната платформа бе сменена със IPB.

Във тази тема можете да изказвате важите идеи и предложения за подобряване на форума.

Идните няколко дни ще продължа да правя промени по форума и са възможни краткотрайни спирания на форума. Относно превода на форума, ще се постарая да го оправя възможно най скоро.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
vtbg59

Здр. , и кое наложи тази смяна ? Хубаво порови го само да знаеш какво правиш може би 'дупки' , и после защо имало хак .Питаш за лично мнение НЕ одобрявам (като потребител разбира се , собственика си ти и може да си правиш каквото искаш дори и да останеш сам във форума си)нито поведението по време на хака нито сега .Честите промени отблъскват и най големите радетели на даден форум .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
koko

а защо отбягвате phpbb, това за мен е форума с най-удобен дизайн. доста се работи по него и постоянно излизат кръпки на дупките му, последната версия вече няколко месеца е актуална и май няма пробив

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
ovoshtnik

Аз съм доволен. Има мобилна версия и е супер удобно по този начин!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
PcTuninG™

2 дена ми отне да влезна но сега уж всичко е ок (гледам мненията които сме дали ги няма :blink: ) . дано и за напред не дава грешки :)

Редактирано от PcTuninG™

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
vtbg59

Има 'хубава екстра' оценка на себе си , аз си дадох за проба на придобивката -2 супер ... админа ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Влади

а защо отбягвате phpbb, това за мен е форума с най-удобен дизайн. доста се работи по него и постоянно излизат кръпки на дупките му, последната версия вече няколко месеца е актуална и май няма пробив

Аз мисля тази за по удобна и по стабилна.

2 дена ми отне да влезна но сега уж всичко е ок (гледам мненията които сме дали ги няма :blink: ) . дано и за напред не дава грешки :)

Извинявам се за което ,имаше проблем със ISP групата.

За мненията ,когато влезеш да си разгледаш профила ги отчита ,във самият форум не ги отчита ,ще видя да го оправя.

Има 'хубава екстра' оценка на себе си , аз си дадох за проба на придобивката -2 супер ... админа ?

Оценката не е само на себе си , можеш да оценяваш всяко едно мнение.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
PcTuninG™

Нов Потребител Това няма ли да има иконка примерно като на админ само че потребител или :unsure:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Mupo neTkoB

Къде са "всички непрочетени теми" нещо не мога да се ориентирам. дано да е за добро тази промяна, лично за момента предния ми харесваше повече като дизайн. ще свикна и този предполагам

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Велин

Къде са "всички непрочетени теми" нещо не мога да се ориентирам. дано да е за добро тази промяна, лично за момента предния ми харесваше повече като дизайн. ще свикна и този предполагам

"Новите мнения" така са го кръстили :) горе в дясно е линка

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
vtbg59

Оценката не е само на себе си , можеш да оценяваш всяко едно мнение.

Тава го мислиш за нормално да оценяваш себе си? Да неведоми са мислите админски :unsure: .Това мисля е трети хостиг (втория май беше за малко) трета форма на Форума (phpbb,smf и сега ipb)да не съм зъл пророк ама няма май дълго да се задържи.Ако не си разбрал смяната на формата на даден форум не се харесва много от потребителите (не говоря конкретно за този макар и той да е в кюпа)това не е сайт там колкото по чести са промените (по съдъжанието главно) толкова е по атрактивен за посещения стига потребителя да намира това което го интересува.Колкото до сигурноста в грешка си не печелиш с това по голяма сигурност ,тя се печели с добър хостинг и достатъчно разбиране с PHP .Всичко това го казвам с най добри намерения като човек израснал по форуми на много места съм обикновен потребител на други админ (2 форума,от самото начало на форума ти съм тук за пръв последен път го казвам ,а форумите ми са от времето с модемите на бтк 56к),и хакове съм имал но пак съм оцелял със смяна на хостинга (добрия хостинг се познава по това да прави наистина бекъп и ако не дай боже стане нещо те да ти го вдигнат форум или сайт има ли значение ами ако си тракер! макар да не дават да се хосват тракери)'ну поживьом увидем ' .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Mupo neTkoB

оправете новите теми, постоянно ми свети на раздела че има нови теми. пък след като прочетеш някоя нова тема тя не трябва да се появява пак при непрочетените мнения

и не че е много важно ама мненията също не ги отчиа правилно :)

Редактирано от Mupo neTkoB

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Влади

Здр. ,

Вчера по точно снощи форума пипсваше в нета . ?

Да , От суперхостинг бяха предупредили ,че ще правят профилактика за 2/3 часа :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
edemy2001

Да , От суперхостинг бяха предупредили ,че ще правят профилактика за 2/3 часа :)

А, има ли възможност в такива случаи тук да се публикува съобщение?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Влади

А, има ли възможност в такива случаи тук да се публикува съобщение?

Да ,във бъдеще ще слагам съобщение предварително

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
master

Защо ми се струва че "последните 20 отговора" понякога не са "актуални" ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Влади

Защо ми се струва че "последните 20 отговора" понякога не са "актуални" ?

Не съм забелязал такъв проблем. ако има нещо пиши ми ЛС да проследим

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
master

Явно нещо си пипал. Преди излизаха но със закъснение. Сега като гледам от няколко дена като че ли е добре :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
PcTuninG™

Гледам има във долния десен ъгъл едно зелено плюсче и едно червено минусче каква им е целта и защо ми дава че съм превишил лимита :blink: за деня

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Влади

Гледам има във долния десен ъгъл едно зелено плюсче и едно червено минусче каква им е целта и защо ми дава че съм превишил лимита :blink: за деня

Това е за да даваш vote за дадено мнение , но бях сложил някакъв дневен лимит ,ще погледна да повдигна дневния лимит

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Mupo neTkoB

Продължавам да мърморя за новите мнения. не работят коректно!! :)

влизам днес след края на отпуската си и намирам няколко странички нови теми, след което съм прочел 1. след няколко часа като натисна отново на виж новото съдържание и ми изкарва че няма такова. аз все пак не съм прочел всички теми, както и това че като вляза в разделите си ми светят отново някой от темите като непрочетени

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Велин

явно има период след който като си натиснал "виж новото съдържание" съдържанието се счита за старо, а иначе непрочетените нови мнения в отделните раздели си ги дава с тъмни иконки демек , трябва сам да си търсиш непрочетените мнения, Влади може да провери има ли начин да се удължи тоя период от време.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове