Jump to content
Влади

Идеи и предложения №2

Recommended Posts

Влади

И карабийките да изчистиш все тая това трето ковертиране на този форум phpBB>smf>ipb .Желаещ да ме опповергае ? Няма 100% ковертиране от една на друга форма и като добавиш и бъговете красота.

Нямам желание да споря със теб ! На phpBB - не сме били никога !

Защо ли ми се струва, че нещо си много недоволен ? И постоянно си търсиш причина за да се заяждаш ? Ако не ти харесва просто не влизай !!!!

vtbg59

Нямам желание да споря със теб ! На phpBB - не сме били никога !

Защо ли ми се струва, че нещо си много недоволен ? И постоянно си търсиш причина за да се заяждаш ? Ако не ти харесва просто не влизай !!!!

Г-н Админ ,прочети разбери какво съм искал да кажа ако нещо не ясно питай .Твоя пост тук така написан е жив пример на спам по темата а това е ФОРУМ изказват се мнения и не е задължитело да ти се харесва . Това с многото '!' какво е ? Дали съм доволен или не не съм длъжен да давам обяснение , кое е заяжадане само ти може да кажеш .Дали ми харесва и дали да влизам си е мой проблем '4!' за какво .

Joro_Blg

Бяхте и на phpBB. Ама то беше отдавна и ти беше малък тогава. Питай SS7, ако не вярваш за phpBB-то. :)

Edited by Joro_Blg

Влади

Бяхте и на phpBB. Ама то беше отдавна и ти беше малък тогава. Питай SS7, ако не вярваш за phpBB-то. :)

Не не сме били ! Беше на Yabb до SMF ( Имаше пробен PHPBB ).

Mupo neTkoB

Благодаря Влади, така и моя дерт беше решен с прочетените теми. сега съм много доволен

Networker

Да питам и аз за един проблем.

След последния update, като отворя на Нови мнения ("Виж новото съдържание") и си избера дадена тема, не ме праща в края на темата, т.е. последния отговор, а в началото на темата.

Може ли да се едитне или нарочно е така?

• Like 2

Влади

Да питам и аз за един проблем.

След последния update, като отворя на Нови мнения ("Виж новото съдържание") и си избера дадена тема, не ме праща в края на темата, т.е. последния отговор, а в началото на темата.

Може ли да се едитне или нарочно е така?

Ще проверя и ще пиша

Велин

като кликнеш на непрочетените мнение отстрани на заглавието има стрелка която отваря падащо меню там има опция да отидеш на непрочетените мнения, наистина е малко бавещо така.

Mupo neTkoB

аз като извадя списъка /който вече работи коректно/. със непрочетените теми и натискам на точката преди темата (синя точица) и ми дава само непрочетените мнения от темата

Велин

Влади явно някакъв лаг се получава с тоя форум, зашото се дублират от кликания доста теми, предлагам един лимит от 30секунди до следващ пост .. а :)

Влади

Влади явно някакъв лаг се получава с тоя форум, зашото се дублират от кликания доста теми, предлагам един лимит от 30секунди до следващ пост .. а :)

Мисля, че го оправих :)

master

Дам аз бях писал преди време за това. :)

NetworkPro

Галерия за снимки. Да можем да качваме готини снимки на техника и да се кефим.

Mupo neTkoB

може ли да се измисли нещо за четене на форума от мобилно устройство (примерно с андроид) защото нещо като се отваря през браузера и не е добре :)

Intel

При мен на мобилния с андроид си чета форума без проблеми. Просто смени темата на форума (най-отдолу в ляво) на "Мikrotik-bg.net Мobile" и готово.