Jump to content

Идеи и предложения №2


Recommended Posts

  • Собственик

И карабийките да изчистиш все тая това трето ковертиране на този форум phpBB>smf>ipb .Желаещ да ме опповергае ? Няма 100% ковертиране от една на друга форма и като добавиш и бъговете красота.

Нямам желание да споря със теб ! На phpBB - не сме били никога !

Защо ли ми се струва, че нещо си много недоволен ? И постоянно си търсиш причина за да се заяждаш ? Ако не ти харесва просто не влизай !!!!

Разликата между английските ,руските и българските форуми:

в английския форум задаваш въпрос, отговарят

в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо

в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост

Недей да спориш с глупака. Първо ще те приравни до неговото ниво, после ще те бие с опита си.

-------------------

Когато фактите говорят и боговете мълчат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам желание да споря със теб ! На phpBB - не сме били никога !

Защо ли ми се струва, че нещо си много недоволен ? И постоянно си търсиш причина за да се заяждаш ? Ако не ти харесва просто не влизай !!!!

Г-н Админ ,прочети разбери какво съм искал да кажа ако нещо не ясно питай .Твоя пост тук така написан е жив пример на спам по темата а това е ФОРУМ изказват се мнения и не е задължитело да ти се харесва . Това с многото '!' какво е ? Дали съм доволен или не не съм длъжен да давам обяснение , кое е заяжадане само ти може да кажеш .Дали ми харесва и дали да влизам си е мой проблем '4!' за какво .

"Само две неща са безкрайни - вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен." Алберт Айнщайн

"...една мрежа е толкова добра колкото нейните създатели..." безспорен факт !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бяхте и на phpBB. Ама то беше отдавна и ти беше малък тогава. Питай SS7, ако не вярваш за phpBB-то. :)

Редактирано от Joro_Blg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Собственик

Бяхте и на phpBB. Ама то беше отдавна и ти беше малък тогава. Питай SS7, ако не вярваш за phpBB-то. :)

Не не сме били ! Беше на Yabb до SMF ( Имаше пробен PHPBB ).

Разликата между английските ,руските и българските форуми:

в английския форум задаваш въпрос, отговарят

в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо

в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост

Недей да спориш с глупака. Първо ще те приравни до неговото ниво, после ще те бие с опита си.

-------------------

Когато фактите говорят и боговете мълчат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Благодаря Влади, така и моя дерт беше решен с прочетените теми. сега съм много доволен

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да питам и аз за един проблем.

След последния update, като отворя на Нови мнения ("Виж новото съдържание") и си избера дадена тема, не ме праща в края на темата, т.е. последния отговор, а в началото на темата.

Може ли да се едитне или нарочно е така?

  • Харесай 2

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Собственик

Да питам и аз за един проблем.

След последния update, като отворя на Нови мнения ("Виж новото съдържание") и си избера дадена тема, не ме праща в края на темата, т.е. последния отговор, а в началото на темата.

Може ли да се едитне или нарочно е така?

Ще проверя и ще пиша

Разликата между английските ,руските и българските форуми:

в английския форум задаваш въпрос, отговарят

в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо

в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост

Недей да спориш с глупака. Първо ще те приравни до неговото ниво, после ще те бие с опита си.

-------------------

Когато фактите говорят и боговете мълчат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

като кликнеш на непрочетените мнение отстрани на заглавието има стрелка която отваря падащо меню там има опция да отидеш на непрочетените мнения, наистина е малко бавещо така.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз като извадя списъка /който вече работи коректно/. със непрочетените теми и натискам на точката преди темата (синя точица) и ми дава само непрочетените мнения от темата

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Влади явно някакъв лаг се получава с тоя форум, зашото се дублират от кликания доста теми, предлагам един лимит от 30секунди до следващ пост .. а :)

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Собственик

Влади явно някакъв лаг се получава с тоя форум, зашото се дублират от кликания доста теми, предлагам един лимит от 30секунди до следващ пост .. а :)

Мисля, че го оправих :)

Разликата между английските ,руските и българските форуми:

в английския форум задаваш въпрос, отговарят

в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо

в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост

Недей да спориш с глупака. Първо ще те приравни до неговото ниво, после ще те бие с опита си.

-------------------

Когато фактите говорят и боговете мълчат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Галерия за снимки. Да можем да качваме готини снимки на техника и да се кефим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеца по-късно ...

може ли да се измисли нещо за четене на форума от мобилно устройство (примерно с андроид) защото нещо като се отваря през браузера и не е добре :)

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен на мобилния с андроид си чета форума без проблеми. Просто смени темата на форума (най-отдолу в ляво) на "Мikrotik-bg.net Мobile" и готово.

Skype: Intel98

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.