Jump to content
Влади

Идеи и предложения №2

Recommended Posts

Влади

Здр. ,

Вчера по точно снощи форума пипсваше в нета . ?

Да , От суперхостинг бяха предупредили ,че ще правят профилактика за 2/3 часа :)

edemy2001

Да , От суперхостинг бяха предупредили ,че ще правят профилактика за 2/3 часа :)

А, има ли възможност в такива случаи тук да се публикува съобщение?

Влади

А, има ли възможност в такива случаи тук да се публикува съобщение?

Да ,във бъдеще ще слагам съобщение предварително

master

Защо ми се струва че "последните 20 отговора" понякога не са "актуални" ?

Влади

Защо ми се струва че "последните 20 отговора" понякога не са "актуални" ?

Не съм забелязал такъв проблем. ако има нещо пиши ми ЛС да проследим

master

Явно нещо си пипал. Преди излизаха но със закъснение. Сега като гледам от няколко дена като че ли е добре :)

PcTuninG™

Гледам има във долния десен ъгъл едно зелено плюсче и едно червено минусче каква им е целта и защо ми дава че съм превишил лимита :blink: за деня

Влади

Гледам има във долния десен ъгъл едно зелено плюсче и едно червено минусче каква им е целта и защо ми дава че съм превишил лимита :blink: за деня

Това е за да даваш vote за дадено мнение , но бях сложил някакъв дневен лимит ,ще погледна да повдигна дневния лимит

Mupo neTkoB

Продължавам да мърморя за новите мнения. не работят коректно!! :)

влизам днес след края на отпуската си и намирам няколко странички нови теми, след което съм прочел 1. след няколко часа като натисна отново на виж новото съдържание и ми изкарва че няма такова. аз все пак не съм прочел всички теми, както и това че като вляза в разделите си ми светят отново някой от темите като непрочетени

Велин

явно има период след който като си натиснал "виж новото съдържание" съдържанието се счита за старо, а иначе непрочетените нови мнения в отделните раздели си ги дава с тъмни иконки демек , трябва сам да си търсиш непрочетените мнения, Влади може да провери има ли начин да се удължи тоя период от време.

Влади

Продължавам да мърморя за новите мнения. не работят коректно!! :)

влизам днес след края на отпуската си и намирам няколко странички нови теми, след което съм прочел 1. след няколко часа като натисна отново на виж новото съдържание и ми изкарва че няма такова. аз все пак не съм прочел всички теми, както и това че като вляза в разделите си ми светят отново някой от темите като непрочетени

Работи си коректно, просто работи на принципа. гледа кога си влизал последно и от тогава ти показва последните данни

Пример аз съм влизал днес около 3 часа, и сега като влязох ми показва това "Има 4 ново съдържание от Днес, 15:08"

явно има период след който като си натиснал "виж новото съдържание" съдържанието се счита за старо, а иначе непрочетените нови мнения в отделните раздели си ги дава с тъмни иконки демек , трябва сам да си търсиш непрочетените мнения, Влади може да провери има ли начин да се удължи тоя период от време.

Във новия Update има много новости и системата за ново съдържание е доста подобрена, просто оригиналния им скин е много куц и затова не съм update до сега и чакам да излязат повече скинове.

Също има и много други подобрения. Наскоро купих още един лиценз за друг форум който е със най новата версия и поразгледах.

Скоро ще обновя и тук ,чаках да излезе 3,2,1 което ми беше ясно, че ще излезе бързо след 3,2,0 - защото 3.2.* е изцяло със ново ядро и е нормално във първата версия да има някой и друг бъг, но във 3.2.1 пишеше. че са изчистили 180 грешки което мисля, че вече може да се смята за стабилна

master

за 3ти път ми се случва като лагне или има загуба на пакети 3г нета при пускане на нова тема. На края темата я има 2-3пъти и не мога сам да си затрия не не нужното.

Mupo neTkoB

Ще обявявам гладна стачка скоро :) няма ли чалъм да се оправят "всички непрочетени теми" и да си показва всички непрочетени теми, а не само тези които са от определен период

• Like 1

111111

Ще обявявам гладна стачка скоро :) няма ли чалъм да се оправят "всички непрочетени теми" и да си показва всички непрочетени теми, а не само тези които са от определен период

ползвам RSS-а

поробва ли с чистене на бисквитките

vtbg59

ползвам RSS-а

поробва ли с чистене на бисквитките

И карабийките да изчистиш все тая това трето ковертиране на този форум phpBB>smf>ipb .Желаещ да ме опповергае ? Няма 100% ковертиране от една на друга форма и като добавиш и бъговете красота.