Jump to content

Recommended Posts

  • Администратор

По - добре да каже що им блокираха толкова карти,  или крият абонати, докато им правят проверка по отчетите с активни абонати хаахаха.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор
Преди 2 часа, h3ll написа:

Първата ракета се взриви. Сега чакаме декември (май беше) втората. Паживьом - увидим (на БГ :P)

Грешна ти е информацията след декември 2017, по-вероятно след средата на 2018-та

поживём увидим, если не наши потомки увидят

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 5.11.2016 г. at 23:39, bulsatcom написа:

Колега дай да те купим и няма да имаш проблеми с линка 

ей палячо от булсатком,да си събирате булешките тикви и да освободите пазара за хора,които разбират от материята.Бездарниците ви,като се започне от изпълнителния ви директор след това,админстраторите ви,регионалните ви меринджеи та да стигнем до техниците ви,та вие до преди 5-6 месеца нямахте даже отдел корпоративни клиенти.Бързо да се скриеш и да не пишеш повече в този форум,тук е за хора, които имат както да кажат и искат да научат!

  • Харесай 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се спомена за корпоративни клиенти,на един адрес наш клиент искаше подземна оптика, 100мегавата и 20тина адреса. Човека си плащаше без да се пазари. И само "те" имаха оптика там. Опитвах се да разговарям с отдел корпоративни клиенти тъй като бях помолен от въпросния клиент да съдействам разбира се не безплатно. Та лицето с което се опитвахме да водим разговор с единствената цел -те да пуснат услуга, а клиента да плаща и то не 5-6лева, а 3цифрена сума. От среща получих пълно безхаберие, грам не му пукаше дали ще подпишем договор, чак трябваше с ченгел да му се вадят думите от устата. Бях потресен! В крайна сметка не се случиха нещата и един местен доставчик пусна трасе.

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, wowefect написа:

ей палячо от булсатком,да си събирате булешките тикви и да освободите пазара за хора,които разбират от материята.Бездарниците ви,като се започне от изпълнителния ви директор след това,админстраторите ви,регионалните ви меринджеи та да стигнем до техниците ви,та вие до преди 5-6 месеца нямахте даже отдел корпоративни клиенти.Бързо да се скриеш и да не пишеш повече в този форум,тук е за хора, които имат както да кажат и искат да научат!

Колега ние тепърва почваме да се учим на микротик и за това сме в този форум за да може да ни помагате както на всички останали все пак сме колеги!

 

Преди 1 час, master написа:

Като се спомена за корпоративни клиенти,на един адрес наш клиент искаше подземна оптика, 100мегавата и 20тина адреса. Човека си плащаше без да се пазари. И само "те" имаха оптика там. Опитвах се да разговарям с отдел корпоративни клиенти тъй като бях помолен от въпросния клиент да съдействам разбира се не безплатно. Та лицето с което се опитвахме да водим разговор с единствената цел -те да пуснат услуга, а клиента да плаща и то не 5-6лева, а 3цифрена сума. От среща получих пълно безхаберие, грам не му пукаше дали ще подпишем договор, чак трябваше с ченгел да му се вадят думите от устата. Бях потресен! В крайна сметка не се случиха нещата и един местен доставчик пусна трасе.

Колега на нас корпоративни клиенти не ни трябват!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха това е поредния виц! За първи път чувам някой да бяга от корпоративни клиенти.

За по-горния Ви пост, нищо лично но сме колеги. Вашата пУлитика е нагла, алчна и агресивна. Аз лично не толерирам модела Ви на управление и работа. Няма смисъл да изпадам в подробности как този тази политика съсипа безвъзвратно бизнеса в България.

 

П.п. истинските колеги не ходят при чуждите клиенти да им предлагат услуги за няколко бири, че някой и за една.

Като искате да научите микротик може да закупите книгата на Добри Бояджиев и със сигурност ще е от полза

Редактирано от master

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Булсат като цяло я доста объркана фирма,

и колите им ги плащат работниците ( не директно но то е подобно като им одържат пари всеки месец от бонусите ако не намерят нови клиенти ).
Като качество интернета им е добър, но има едни големи мозъци които отговарят за сървърите, те са доста мързеливи да си свършат работата и подценяват малките проблеми в работата на сървърите и др.
 А ако ще продавате мрежите си само булсат ще ви платят по добре от всички останали ;)

Преди 2 часа, bulsatcom написа:

Колега ние тепърва почваме да се учим на микротик и за това сме в този форум за да може да ни помагате както на всички останали все пак сме колеги!

Има хора които разбират от микротик в Булсат, но ги държите на ниски заплати и ги третирате като общи работници. ;)

Братовчед ми работи в булсат и ми е разправял. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз, ако трябва да съм искрен... по-малоумна откъм отношение както към клиенти, така и към служителите си фирма не знам да има в цялата страна и сфера!!!
 Крайно неадекватни са всички и на всяко ниво... но най-вече баш управата до ниво регионални мениджъри включително! Като цяло адски мърлява, нагла, некадърна, неадекватна и негативна във всяка една посока е тази фирма, мнението и коментара ми за нея!!! Отношението, цялата им политика и идея са леш, поддръжката им е леш, нета, телевизията... буквално всичко! Колкото и километри да изпиша по темата... всичко ще е само краен негативизъм, при това обоснован, препокриващ се с фактите и реалността, без ни най-малко преувеличение!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, asteryx написа:

А ако ще продавате мрежите си само булсат ще ви платят по добре от всички останали ;)

Може и да платят, а може и да те вкарат в схемата да чакаш всеки месец да ти преведат сумата по договор/и не е ясно колко ще те влачат/. Договаряш за 12 месеца плащане и може да станат 3 години докато се изплатят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ги харесвам като фирма и политиката с която управляват, но телевизия и така нататък.
Колега което сте описал не е на ниво защото те не се отнасят добре със служителите си,

а служителите когато не са доволни и услугата става мърлява а и по знаещите бягат и остават работници които едвам едно RJ правят.
Но ако се стреснат малко и започнат да разсъждават, както разсъждават нормалните фирми с желание за развиване булсат,

ще стане най-силния доставчик на телевизия и интернет в България.

Аз съм свидетел как тази фирма изкуствено се занулява,

и ако ми кажат че баш шефа не знае ще се смея много,

защото трябва да си много прост за да не виждаш ;)

преди 22 минути, nmish написа:

Може и да платят, а може и да те вкарат в схемата да чакаш всеки месец да ти преведат сумата по договор/и не е ясно колко ще те влачат/. Договаряш за 12 месеца плащане и може да станат 3 години докато се изплатят.

ТЦ не е вярно плащат си и получих всичко до стотинка навреме и без уговорки :)

Както разбираш от написаното аз съм един от продалите мрежата си на булсат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, asteryx написа:

ТЦ не е вярно плащат си и получих всичко до стотинка навреме и без уговорки :)

Както разбираш от написаното аз съм един от продалите мрежата си на булсат.

Явно са били други времена :)

Аз така чувам напоследък колега - явно са злонамерени слухове :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аве булсата... оти не спрете да вкарвате дебелите оптики у штранговете ве деба тая крива нива.

Само вие го правите това изстъпление напоследък (изключвам кабеларката дето е вкарала коаксиала преди 15 годин)

дотегнало ми е и ше режем ;)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Mile написа:

аве булсата... оти не спрете да вкарвате дебелите оптики у штранговете ве деба тая крива нива.

Само вие го правите това изстъпление напоследък (изключвам кабеларката дето е вкарала коаксиала преди 15 годин)

дотегнало ми е и ше режем ;)

 

За да запълнят щранговете да няма място за другите ,странно но пък при мен работят с 12ка почти 6мм.

Вари ги - печи ги са си калъфи , днес имаше буря половината им оптики изпопадаха (скъсаха) друга скъсана оптика вече 6 ден хората без нет,ма па за 8 лева толкоз..

  • Харесай 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.