Jump to content

Recommended Posts

Сега е момента да се дадът идеи за к***ски номера срещу такива "играчи".
Примерно шокова палка по FTP кабели, залепени/заварени комуникационни шкафове и подобни детинщини :).
Макар да има малък шанс, тези техници на БСК да са пълни олигофрени и просто да са объркали шкафовете при колегата Ангелнет :).

 

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Капацитет количествен не качествен.

Техници на такава "богата" фирмичка работещи на минимална заплата.

Фирмичка с неясна дори и за работниците ярархия.

НАП и национализация, нека и България си има  Tivùsat

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боже колко мъка има по този свят.Ние си лаем а кервана си подготвя спътника за изстрелване и експлоатация - малко закъсняха с 5-6 години ама какво да ги правиш - албански реотан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор
преди 15 минути, valvi написа:

Боже колко мъка има по този свят.Ние си лаем а кервана си подготвя спътника за изстрелване и експлоатация - малко закъсняха с 5-6 години ама какво да ги правиш - албански реотан.

Той да беше техен, ама с 700 милиона дългове към бг банки,

доста повече към чужди та е спорна собствеността.

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитат

Той да беше техен, ама с 700 милиона дългове към бг банки,

доста повече към чужди та е спорна собствеността.

Като си купиш апартамент с ипотека кой е собственика? Ти или банката?

 

Лошите практики, за които споменаване не са измислени от БСК. 

Сигурен съм, че има достатъчно по-малки доставчици, които продават на ниски цени.

Защо не почнете вендетата от там?

 

 

Редактирано от kmeta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се сещам само за една малка фирма която прави дъмпинг като тях поради липса на качествена услуга, извинете грешка - поради липса на услуга. Няма да им правя реклама защото съм убеден, че всички колеги от Варна и черноморието на юг се сетиха.

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз се сещам за 2 фирми по черноморието Омега и Рутил и 2-те са под всякаква критика :) даже 2-рите вчера ги нямаше 3-4 часа не им се анонсираха мрежите

Редактирано от wispnet
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А това дали сте го видели? http://reg.cpc.bg/Decision.aspx?DecID=300045427

Дата на решение: 20.04.2016 г.

  • Инициатор(и): "БУЛСАТКОМ"ЕАД
  • Ответник(ници): "НОРДЕЛИНК-БЪЛГАРИЯ"ООД; "НЕТУОРКС - БЪЛГАРИЯ" ЕООД
  • Предмет/подпредмет: Забрана за нелоялна конкуренция
  • Произнасяне: установява извършеното нарушение и нарушителя и налага имуществена санкция(по чл. 29 от ЗЗК) - "НЕТУОРКС - БЪЛГАРИЯ" ЕООД; установява извършеното нарушение и нарушителя и налага имуществена санкция(по чл. 29 от ЗЗК) - "НОРДЕЛИНК-БЪЛГАРИЯ"ООД; установява, че не е извършено нарушение(по чл. 32 във връзка с чл. 33 от ЗЗК) - "НЕТУОРКС - БЪЛГАРИЯ" ЕООД; установява, че не е извършено нарушение(по чл. 32 във връзка с чл. 33 от ЗЗК) - "НОРДЕЛИНК-БЪЛГАРИЯ"ООД;
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се на всички ама, по глупава тема НЯМА. Конкуренцията е законна поне по Бългаското законодателство, ако някой от вас няма възможност да се конкурира да се продаде за 0.20 стотинки абоната! Второ, един комш вече няколко години работи за тях и заплатата НЕТО е над 1200 + кола баничарка която е 24 часа за него а работното време е 2 на 2 и работен ден от 9 часа. Всичко което изчетох досега са пълни ГЛУПОСТИ. Трето вече повече от 3 години съм абонат на булсатком и съм имал 2 аварий (по точно бях абонат на мрежа от 16 години) ма от 3 години са собственост на тези и пак за всички те 18-19 години съм имал 5 общо аварий. Това че повечето от вас нямат и идея как се прави (по точно нямате пари за инвестиции в мрежата ви(фирмата ви))стабилна мрежа си е ваш проблем, има курсове учители, дори и лекари които предписват лекарства.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Часни случаи всякакви 

Или като техен клиент плащаш 6 лева

Но ми обясни на каква тарифа се закупува, че да продадеш 50 мегабита бг и 10 външен 1:1 за 6 лева, 
защото всички искат да купуват от там.

Както и да го разтягаш то ще е споделена услуга с тотално некачество дори и в непикови часове.

  • Харесай 1
Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен няма 1:1 такова чудо :) НЯМА това е лъже реклама  ама понеже съм им абонат от много години нямах аварии и да свалям торент с 4-5 мб от комшията аз и не ги търся!!!

което си е ми е пре-достататачно (за домашен потребител с 9-10 устройства). От тез 50 получавам 20 ама ВИНАГИ и без спирания и проблеми,според мен това е предостатачно за домашен потребител,ако правя БИЗНЕС е нещо друго, дори и не знам номера на подръжка.

Редактирано от Momo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, Momo написа:

Извинявам се на всички ама, по глупава тема НЯМА. Конкуренцията е законна поне по Бългаското законодателство, ако някой от вас няма възможност да се конкурира да се продаде за 0.20 стотинки абоната! Второ, един комш вече няколко години работи за тях и заплатата НЕТО е над 1200 + кола баничарка която е 24 часа за него а работното време е 2 на 2 и работен ден от 9 часа. Всичко което изчетох досега са пълни ГЛУПОСТИ. Трето вече повече от 3 години съм абонат на булсатком и съм имал 2 аварий (по точно бях абонат на мрежа от 16 години) ма от 3 години са собственост на тези и пак за всички те 18-19 години съм имал 5 общо аварий. Това че повечето от вас нямат и идея как се прави (по точно нямате пари за инвестиции в мрежата ви(фирмата ви))стабилна мрежа си е ваш проблем, има курсове учители, дори и лекари които предписват лекарства.

Малко се поизхвърли в поста си знаеш ли ние сме от село и пасем крави ,даже не знаем кво е тва НЕТ ,сигурно се пасе.

Така приеми го на шега , много добре знаем заплатите им даже в София , аз пък взимам заплата 5000 и тук в село ,е кола нямам, имам каруца и велосипед.

Много подценяваш малките доставчици , доктор и лекарства също ни не трябват ,знаем какво е и ПОН , само за информация да подчертая работя с ПОН от времето когато Була даже не предлагаха интернет. За инвестициите донякъде си прав ,но много неща могат да се направят и с по малко пари и работи както си пише по книгите, стига да знаеш какво правиш.

По думите ти съдя че (може би) си бивш абонат на ЛюлинНет , да те бяха добри колкото и Мегалан и СпНет , но ако е така това е мрежа изградена от други затова работи ,Була изхвърлят маса пари и правят (според мен) почти безумия ,за да се убедиш мога да ти пратя снимки как те правят пон и как аз, не искам да се хваля имам и медна мрежа която работи също толкова добре и безупречно както пона. Тук темата е за това че няма как да ти се предлага симетричен интернет особенно международен за 8 лв , това е дъмпинг на цените и нелоялна конкуренция ,но предполага се че са на "тезгяха" и така...

Преди 3 часа, Momo написа:

При мен няма 1:1 такова чудо :) НЯМА това е лъже реклама  ама понеже съм им абонат от много години нямах аварии и да свалям торент с 4-5 мб от комшията аз и не ги търся!!!

което си е ми е пре-достататачно (за домашен потребител с 9-10 устройства). От тез 50 получавам 20 ама ВИНАГИ и без спирания и проблеми,според мен това е предостатачно за домашен потребител,ако правя БИЗНЕС е нещо друго, дори и не знам номера на подръжка.

Чакай сега казваш че сваляш 4-5М , а после пък ,че получаваш 20 мбит ,я се уточни малко? И го делите с комшията , щото 10 лв. много пара!

Редактирано от space
  • Харесай 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне последните 2 на са паднали толкова ниско с цените или аз не съм чувал. Миналата година около декември имаха промо 50% за целия период от договора, но това беше 30 за 12лв което пак е по-добре от това за 6лв!

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.