Jump to content

Отзиви от GEPON мрежа


Recommended Posts

Преди 7 часа, Madafaka написа:

Ти пък си и алчен леле.Човека пита за помощ ти  веднага пари искаш да изкараш!!!

Ми не ценя си времето. Доста време  отвисях по стълбовете да открия "топлата вода".  Поддържам сам ( с баща ми който кара 74 г.) мрежа в 20 села. Половин месец съм в БГ другата половина в UK и се опитвам да стартирам нещо по-истинско. Работим на 5 лв. на месец и при нужда ще слезем и на 3 лв. От 1999 няма денем няма нощем и ко да почна да давам безплатни съвети? Един беше казал, че не струват щото никой не взема пари за тях.  

Преди 6 часа, ефект написа:

Какви са тарифите? 

Няма тарифи. Не съм търговец. Ако си гледал хотел фолти таур се сещаш за главния герой, който беше всякакъв във в зависимост от нуждата. Ако имаш интерес пиши на nik0lai@mail.bg (моля администратора да изтрие тоя спам :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 месеца по-късно ...
  • Отговори 186
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • tsvgos

    24

  • Mile

    16

  • MiPSus

    14

  • borko13

    13

Ubiquiti влизат в сектора с PoN оборудване (GPON):
http://asp24.com.ua/ubiquiti-ufiber/ubiquiti-ufiber-olt/

  • Харесай 1

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е интересна (ще става и по-интересна), както е интересно утвърден производител (като UBNT) да създава техника за PoN - което дава някаква сигурност от гледна точка на съвместимост във времето (т.е. не е китайски производител чиито у-ва след време могат да изчезнат от пазара).

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като знам какъв софтуер има на повечето убнт у-ва, се хващам за главата! Бас ловя. че половината функции няма да работят, а стабилен фърмуер ще има чак след година - две.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак е крачка в правилна посока - рано или късно ще изчистят бъговете.
Жалко че не залагат на по-евтиния gepon :)
 

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Ми добре са се насочили .. оптичните технологии са огромна ниша.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.