Jump to content

alink4 некоректно отношение и лошо обслужване


Recommended Posts

::)Определено лицето c.petkov  е майстор в съчиненията нека докаже с товарителница или с фактура че е купил изобщо не ни е клиент. Много жалко поведение!

Всъщност първият недоволен не си изпращаше техниката след като си я изпрати му я заменихме. Другият c.petkov тотални измислици и клевети. Самият факт че при регистриране на фирмата Алинк4 нямахме нито един клиент и почнаха да ме оплюват е за какво говорим.........Хората които пазаруват определено са доволни и пазаруват регулярно но не са седнали да пишат колко сме коректни :) Много е възможно тези писаници да са от конкуренциите даже съм почти сигурна

Това че ви оплюват е вследствие на некоректната работа с клиенти на съпруга ви. Като гледам сте наследили неговия манталитет в продажбите. ;-) . Добре ,че са БТК ;-). 

ХАХАХА за какво говорим трябва да нося негативите и от други фирми . За това говоря нямаш клиент но е недоволен ::)

На всички е ясно ,че Релоад и вашата фирма се ръководят от едни и същи хора. Нещо като Стемо и Поликомп и т.н. Определено не ставате за търговец. А по злобните коментари не ми харесвате и като човек. Все тая , за мен сте затворена страница и както казах не съществувате като фирма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е дали са Ви омъжили или оженили все тази то такъв е лафа вече. Хората не го правят почти за жалост. 

Та въпроса е кой Ви дърпа конците не с кого си лягате.

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие кой сте защо си измисляте? Дори не сте купували нищо от нас. Факта че пишете такива думи показва какво ви е нивото.

 

 

::)Определено лицето c.petkov  е майстор в съчиненията нека докаже с товарителница или с фактура че е купил изобщо не ни е клиент. Много жалко поведение!

Всъщност първият недоволен не си изпращаше техниката след като си я изпрати му я заменихме. Другият c.petkov тотални измислици и клевети. Самият факт че при регистриране на фирмата Алинк4 нямахме нито един клиент и почнаха да ме оплюват е за какво говорим.........Хората които пазаруват определено са доволни и пазаруват регулярно но не са седнали да пишат колко сме коректни :) Много е възможно тези писаници да са от конкуренциите даже съм почти сигурна

 

 

здравейте,

 

аз нямам причина да си измислям. Все пак съм само копувач на този тип техника.

в момента съм в отпуск , НО ПРЕДВИД това че според вас съм "Определено лицето c.petkov  е майстор в съчиненията нека докаже с товарителница или с фактура че е купил изобщо не ни е клиент. Много жалко поведение!"

понеделник ще кача "проформа-фактурата" която ми изпратихте веднага след поръчката и фактурата за плащане която получих след това.

Чудно ми е какво ще измислите тогава като оправдание - все пак цената на поръчката и на доставката се различаваше доста?!

 

П.С. Аз нямам нищо лично против Вас или фирмата която представлявате. Тук сме потребители на тази техника и споделяме опит.

Само 1 път пазарувах от Вас и повярвайте ми - повече тази грешка няма да я повторя!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте,

 

аз нямам причина да си измислям. Все пак съм само копувач на този тип техника.

в момента съм в отпуск , НО ПРЕДВИД това че според вас съм "Определено лицето c.petkov  е майстор в съчиненията нека докаже с товарителница или с фактура че е купил изобщо не ни е клиент. Много жалко поведение!"

понеделник ще кача "проформа-фактурата" която ми изпратихте веднага след поръчката и фактурата за плащане която получих след това.

Чудно ми е какво ще измислите тогава като оправдание - все пак цената на поръчката и на доставката се различаваше доста?!

 

П.С. Аз нямам нищо лично против Вас или фирмата която представлявате. Тук сме потребители на тази техника и споделяме опит.

Само 1 път пазарувах от Вас и повярвайте ми - повече тази грешка няма да я повторя!

 

Каква проформа нали куриера бил ти казал колко стрували облъчвателите спри с лъжите Българино! Покажи фактура в брой или по банков път , документ че си платил.

 

Заслужаваш жалба в съда!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата в понеделник както обеща ще пусне доказателства и вие ще се скриете като мишки, глупави мишоци заради това умирате от глад и има само една читава фирма в БГ, няма да правя реклама ама всички я знаем започва с Vesus :) хубав ден смешници.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има една разлика няма какво да пусне. Много долни самореклами си правите.

Както и ти също. Даже да сте най-добрите с тоя тон който държиш на хора дето разбират поне 100 пъти колкото теб и които със сигурност са виждали  значитено повече  техника от колкото ти ще видиш докато  фалирате и даже нищо да не знаех за вас пак не бих ви станал клиент. Гаджето ти ако види как си пъдиш клиентите ще ти спре джобните макар ,че и двамата сте една стока. 

Колегата в понеделник както обеща ще пусне доказателства и вие ще се скриете като мишки, глупави мишоци заради това умирате от глад и има само една читава фирма в БГ, няма да правя реклама ама всички я знаем започва с Vesus :) хубав ден смешници.

Има и други, примерно такива дето започват с нещо като мрежа също много коректни  ;-). Ще ме накарат да си пусна електронния магазин и насила да стана търговец, ама не ми се занимава и виси в офис.  Светът не се върти само около UBIQUITY . 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Alink4 не стават !

Обикновенно за проблеми и проблемни устройства се обвинява клиента :)

На клиенти с чести аварирали или проблемни устройства,гаранцията не се връща :)

Use since

OpenBSD 3.x

FreeBSD 4.x

Centos 5.x Debian 3.x Ubuntu 7.x

Аз съм фен на OpenWRT.

 

Горчивината от лошото качество остава дълго след като е преминало удоволствието от ниската цена.

_____________________________

___|____|____|____|____|____|__

_|____|____|____|____|____|____

___|____|_ Удряй _|____|____|__

_|____|___ главата ___|____|____

___|____|_ си тук!! |____|____|__

_|____|____|____|____|____|____

___|____|____|____|____|____|__

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , само не мога да разбера госпожа/ица alink4 защо се държи толкова лошо с хората тук, мислейки си,че само тя казва истината а всички останали лъжат.Защо във съседната тема продължава да си рекламира продукти при условие ,че при така създалата се ситуация/мнения за фирмата едва ли някой ще си купи нещо.Защо като се зареди форума се появява банер най отгоре с лoгото alink4 ? Неможеше ли просто жената да каже на c.petkov че двата облъчвателя по 40 лв. са всъщност БЕЗ ддс и двата кабела по 20 лв. също са БЕЗ ддс и си мисля че всичко щеше да е точно.Поне по моята логика си мисля че точно така се е получило.

Редактирано от vstealth
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то си е написано (вече) на сайта им че е без ддс. По принцип това е много некоректно тъй като в БГ се продава с ДДС но това е една друга тема. 

За банера си плащат.

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Промоциите са Ви куци все едно гледам брошура на кауфланд. Вземете внесете някой по-екзотичен продукт на по нормална цена. 

Щом колегите са започнали от Гърция да пазарят просто нямам думи :D

  • Харесай 1

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Промоциите са Ви куци все едно гледам брошура на кауфланд. Вземете внесете някой по-екзотичен продукт на по нормална цена. 

Щом колегите са започнали от Гърция да пазарят просто нямам думи :D

Не ми убивай бизнеса ;-) Тъкмо си мислех да вкарам малко добри устройства на прилични цени  ей така за спорта и да покажа,че има и други фирми и устройства, на същите или по-добри цени ;-) Нали това беше целта цял ден да охулим бъдещата конкуренция щото им завиждаме  за "шест цифрените суми"  дето въртят ;-) ( Цитатът е от друга подобна тема с представител на сестринска фирма ) ;-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.