Jump to content

alink4 некоректно отношение и лошо обслужване


Recommended Posts

не че е важно ама да питам - що обявените цени във саитовете на всички търговца са без ДДС - не ми е проблем да сметна +20% , ама просто питам , и ртс и везувиус и релоад и алинк навсякъде е без , значи че може би така трябва да бъде ама и на фирми да продават пак ДДС се дължи - ??? малко поясенение за простосмъртни може ли

Редактирано от NeTmAsTeR
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има го тоя момент - борба за оцеляване

 

ПП - на саита на ртс цените са с ДДС - е значи не всички са без

Редактирано от NeTmAsTeR
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няколко са причините

1 търговски трик за да изглеждат цените по-ниски

2 някой търговци се опитват да продават извън пределите на страната където ддс не се начислява (вътрешно общностна доставка) и ддс-то се начислява по-късно самостоятелно от закупилия стоката

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Господина c.petkov не доказа, че е наш клиент сами си правете изводите ! Лесно е да оплюваш, че си недоволен особено ако не си закупил нищо.

Нашите промоции продължават все по надолу www.alink4.com

Nano bridge M5 - 25db -118лв без ддс :)

CRS125-24G-1S-2hnd-IN- 244лв без ДДС

Edge lite 3- 135лв без ддс

RB2011UAS-2hnd-IN- 159лв без ддс

Loco m2- 68лв без ддс

Air grid 23дб- на 5ghz- 77лв без ддс

Nano bridge 22db 5ghz- 106лв без ддс

 и много други www.alink4.com

Цени ще падат до отказ и всеки сам ще прецени дали сме коректни  ::) www.alink4.com

Лека вечер !

Моме вземи си намери един любовник нов  явно твоя не се справя. Какъв е тоя бяс дето те е подгонил цял месец? Аиде предния път приехме  че си неразположена, ама да те държи  толкоз време не е нормално. И без пари да ги даваш, не ти ща стоката!

Мислех да Ви спестя унижението,

но сами си го просите....

А пък и ми е интересно след като утре публикувам снимките от фактурата какво ще се опитате да излъжете пак......

Извади ги бе деба и фактурите, Мацката стана много досадна! Малко да и се натрие носа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно ...

Аз си пазарувам от ей тука : http://www.interprojekt.com.pl/index.php?language=en/  хората са коректни няма проблем с гаранциите идват за около 5 дни по ФедЕкс и цената е мин 40 % надолу , само ако закъсам си купувам каквото съм на зор от БГ доставчици.

 

 

 

 

 

http://www.interprojekt.com.pl/ubiquiti-airfiber-pointtopoint-gbps-radio-p-1474.html

Редактирано от lorddredbg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.