Jump to content
SS7

Идеи и предложения

Recommended Posts

¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Ясно :) Успокойх се  :o

¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Предлагам достъп до "алъш вериш" да имат потребители който са Регистрирани и са поне с 10 поста!Тъй като в последно време се наблюдават някой който продават стоки със съмнителен пройзход...

Влади

Това верно не го разбрах :)

Искаш вместо вградени картинки да има само линкове ли ?

Ето затова става въпрос слагам снимка от форума на едни дето ги много обичаш

на 1-вата снимка след като съм натиснал добавяне на снимка към поста ми е отворил прозореца от снимка 1

на снимка 2 се вижда как вече добавен автоматично линк

Влади

Предлагам достъп до "алъш вериш" да имат потребители който са Регистрирани и са поне с 10 поста!Тъй като в последно време се наблюдават някой който продават стоки със съмнителен пройзход...

Ще го коментирам утре с баш майстора (ss7)

Влади

Напомням на администраторите да бекъпват базата данни на сайта, събралите се хора и информация са доста и не трябва да се губят в никакъв случай. Благодаря  ::)

Правя го периодично

Поне 1 път месечно а иначе 2-пъти архивирам всичко

¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Ще го коментирам утре с баш майстора (ss7)

Както и до този раздел!За да не се вижда от не регистрираните кое къде е !

jaredharet

Добре ще е и да се пооправи проблема със следенето на темите и email известяването.

SpiritOfChaos

Товс с 10 поста нещо не ми се нарави.По скоро е по-добре да се направи само за тези който са сериозни и следят збирките (срещите)Аз предимно не пиша доста във форума.Нека да се филтрират съмнителните потребители със съмнителни стоки.Скоро попадна ортака на крадена стока!!!Едва ли ще му е приятно на някой да си намери нещо негово........На самите збирки ще си проличи кой са сериозните и кой са в "сянка" ;)  

NetworkPro

По-добре да е отворена Алъш Вериш секцията! Които сме си редовни си знаем от кого да купуваме и кой е нов във форума с 1 пост и то само в Алъш Вериш - веднага се вижда че трябва първо да се провери преди да му се има доверие!

Кой е "ортака" и на какво крадено е попаднал? Как е разбрал че е крадено?!

Ако затворим секцията само за 2-ма трима - алъш вериша ще замре! Да го оставим отворен.

SS7

Леле , пак ли не работи емаил известяването :) , ще  видя да го изловя най-после откъде се сбозява

Добре ще е и да се пооправи проблема със следенето на темите и email известяването.

¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Ами щом мислите, че така ще се оправи проблема... :)

SS7

Проблема беше, че повече от един човек пипа там където не трябва. За бъдеще ще пипам само аз.

Велин

и аз мисля че раздела не трябва да се ограничава .. ако някой продава нещо крадено тъкмо по - лесно ще се разбере кой е :)

Mupo neTkoB

абе имам някакъв проблем. не знам дали съм само аз, но има теми във форума които ми ги маркира като непрочетени, а съм сигурен че съм ги чел. във всеки раздел ми ги показва тези и след исползване на бутон MARK AS READ се махат.... до следващия път

jaredharet

И при мен го има този проблем

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.