Jump to content
SS7

Идеи и предложения

Recommended Posts

Велин

Проблема е останал, отново се налага да включа Auto-то на Encoding-а.

Между другото понякога ми се налага да рефрешвам сайта, явно нещо таймаутва в сървъра? Когато отворя линк от сайта излиза бяла страница и се преструва че зарежда, докато не цъкна refresh. Само на този сайт.

пусни си Бг интерфейса от профила и виж как ти е кирилицата.

NetworkPro

Направих го и за сега е OK, мерси :) (Auto = off)

¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Може ли и имате ли желание да се въвере на темата която четеш примерно да показва горе кой друг я наблюдава и т.н.

NetworkPro

Напомням на администраторите да бекъпват базата данни на сайта, събралите се хора и информация са доста и не трябва да се губят в никакъв случай. Благодаря  ::)

¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Предлагам да се направи и бутон с директен линк (след // мисля че трябва да се добави

Please login or register to see this content.
където се поства) за да излезе картинката с линк директно на самия пост.Надявам се да съм го обяснил правилно :D че малко прекалих с мастиките  ;D И естествено дали администраторите както и потребителите биха харесали тази екстра която за мен е много удобна :)

zahranvane.com

Моето предложение е да може да се добавя Skype име, както има  Gtalk, ICQ, YIM , MSN ....

Тихомир Грозев

111111

къде да се добави ?

zahranvane.com

а може и проблема да е при мен от отдолу под поста не ми показжа картинките

111111

точно на празното е

смени интерфейса на англииски и ще излезне

или

¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Да се добави бутон горе на всяка тема който да е "thank topic" Т.е. като е пусната дадена тема и хората който я четат и примерно искат да изкажат благодарност за нея на човека които я пуснал просто натискат бутона и под 1 вия пост излизат никовете на тези хора примерно "еди кой си ти благодари за тази тема"Това ще смести писане на офф топик според мен..

SS7

Това го има, но мисля, че в момента работи само за модераторите . Ще се опитам да го пусна за всички.

Май няма да стане лесно :( Трябва да се бъзика кода.

Това с thank бутона също ще е проблемно.

Може ли и имате ли желание да се въвере на темата която четеш примерно да показва горе кой друг я наблюдава и т.н.

SS7

Това верно не го разбрах :)

Искаш вместо вградени картинки да има само линкове ли ?

Предлагам да се направи и бутон с директен линк (след // мисля че трябва да се добави
където се поства) за да излезе картинката с линк директно на самия пост.Надявам се да съм го обяснил правилно :D че малко прекалих с мастиките  ;D И естествено дали администраторите както и потребителите биха харесали тази екстра която за мен е много удобна :)

¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Ами нека си има както е било досега но може да се направи и алтернатива на който което му е по-удобно.Това разбирасе ако не изисква много работа от към направата..

¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Цвета на тези които са наказани аз ли съм дълтонист или зеленото е много сходно с това на нов потребител?Може наказани да са черни примерно :)

SS7

Не си - зеленото е същото. Просто няма друг начин, освен със зануляване на броя постове.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.