Jump to content

802.11 AC


INFERNO333

Recommended Posts

пожелавам всичко наи-добро .Просто някой хора искат всичко на готово. Миииии не става така аз потроших маса време пари и очи наи-вече .ОТНОВО казвам всичко най най за да няма сърдити

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Ти ли нещо не разбираш или ние не ти обясняваме като на малко дете.

Докажи че не пишеш празни приказки, добави някоя снимка видео.

Никой не ти иска сорс кода на решението, просто докажи твърденията си.

за да няма офтопици цъкайт на харесва ми бутона

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1111111 разбери ме ,че не искам да споделям всичко . за мъглата не знам още защото е пресен пресен линка .Специално ще ти отговоря след седмица две да видим как се държи всичката тая щуротия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

ти тея работи се едно по телеграфа ги четеш

и тестови постановки приемаме и покана за по монтажна бира

само докажи че не надуваш балони

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От старта на темата:

Здравеите колеги . Един ваш агент от форума ми изгради линк с MINI ITX +ASUS-PCE AC66U и някъкъв софтуер които е базиран от него които доста приличаше на микротик. Когато го изграждаха каза на едното момче което беше с него да не се претеснява защото честота е завишена на 6 гхз .Като цяло нямам достъп до софтуера защото го е заключил. Сега реално скороста ми е 367 мб/с реален трафик от Града до село на 5 км и съм страшно доволен. А казаха че за техни нужди ползвали някакви преработени лазерни линкове които носели 6 гб/с ВЪЗМОЖНО ЛИ Е ТОВА :blink: .Поздрави на всички

до последния му пост, всичко е супер неориентирана реклама - уж някой му гради ликове, уж той самичък си ползва на село 367 Mbps, уж не знае за какво става дума, но вече портва драйвери за новите Wireless стандарти и т.н.

Само на мен ли ми прилича нещото на една много нескопосна и хаотична реклама - коя е целевата група на която ще се продава това "творение"?

Отделно, че до сега само празни приказки без доказателствен материал...

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

пак надуваме балони, обикновено така казват на празните приказки :)

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

''коя е целевата група на която ще се продава това "творение"?'' не е споменавано че се продава, а и с малко помощ на гогъл може да направиш нещо ти което ще продаваш .

''пак надуваме балони, обикновено така казват на празните приказки '' да надувам балони

и за бондига има инфо как , и за ац стндарта как и за ад как и всичко това може да се събере в една антена например , но пък надувам балони

просто ползваите опенврт то е безплатно а и драйверите и бондинга-vtun и мултивана си ги има само антената беше проблем

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич СТИГА С ТИЯ ПРАЗНИ ПРИКАЗКИ дай реални резултати Бре. Какво не разбра до тук,горе долу темата ти прелича на "абе има извън земни ама никой не ги е видял".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 Compex WLM200N5-26dBm, 5GHz (n/a), 2x2 MiMo тази я пускам на 4.9 гхз option contry DB

2ASUS PCE-AC66 моднатия драивер             5.8 гхз

3 Wil 6200     драивер http://linuxwireless...Drivers/wil6210

bonding vtun open wrt всичко това е събрано в една антена с един облъчвател .Колегата пита за мъглата , при мъгла и снеговалеж се радваме на 802.11an и 802.11 ac през слъчеви дни и на 802.11 ad

Редактирано от INFERNO333
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаахахаахахахахаха Ясно Поздрави на апетата на 2,4гхц дето си играеш с тях.Ако в играта някое здаде багажа споко имам за продаване ще го заменим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок, да речем, че се абстрахирам от прочетеното - каква е целта на тази тема, да се похвалиш или да изкараш някой лев?

Колкото до:

''коя е целевата група на която ще се продава това "творение"?'' не е споменавано че се продава, а и с малко помощ на гогъл може да направиш нещо ти което ще продаваш .

Решения имам няколко, като разликата от прочетеното до тук е, че нашите са тествани и вършат работа от доста време на прилични разстояние.

Поддръжка за споменатите стандарти е въпрос на време да се добавят и за Микротик, а самото ползване на *WRT за целта, предполагам могат да го постигнат сами много от четящите този форум.

Въпросите, които ти отправят колегите не изискват да им разясниш как си го реализирал, а чисто и просто да добавиш някакви данни (постигнати скорости, латенция, снимки на сигнали, снимки на реален трафик и прочие) относно така нареченото "творение", защото иначе тази цялата тема е безсмислена.

Редактирано от Networker
  • Харесай 2

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.