Jump to content

802.11 AC


INFERNO333

Recommended Posts

Бях се подвел че работи и на 2 та банда като AD но е само на 5g поне като чета из нета. Макар, че на нея пише и 2 та ?

Редактирано от master

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите владо ми каза да наглася още пари и ще ми пусне такъв линк .Вярвам или не да отида да тествам на място колко носи неговото оборудване.Става въпрос за лазерния интернет

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиди да ти покаже колко вдига линка му за да изясним истината.

шест гигабита това вероятно с паралелна работа на много активни елементи но става скъпо :) А разстоянието и годишния ъптайм ? :)

Поздравления, въпроса ти е на правилното място зададен ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХОРА току що се връщам тоя ме разби 700 МЕГАБАИТА В СЕКУНДА с очите си го видях. правиха трансвер на данни с негов приятел по между си .Живее на 13 етаж на блок и на терасата му има 2 кутии като телескопи .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.lightpointe.com/freespaceoptics/airexstream4beam.html

може :) що да не , но колегата няма да се издаде :) know-how е все пак

само ми е интересно с 10Gbit ehternet ли е и дали неговия приятел не е в съседния блок :)

и как се разбира с дъжда :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди години, работещите в пълно противоречие с всички правила - Ротоп /по-известни, като Потоп/, правеха линкове през площада в Перник, само с медия конвертори и директно "светкане" с лазерите им. Аз съм пробвал разстановката на бюро с SFP-та... работи. Но се съмнявам че лазерите могат да минат на голямо разстояние. Атмосферата е прекалено мърлява, за да може да се направят надеждни линкове за повече от километър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата с медиики е постигал 100мегабита на малко над 100метра без кой знае какви чудеса. Но като цяло тази технология за мен лично е загубена кауза. Имали сме вземане даване с фабрични устройства от много висок клас - пълна пародия след като завали дъждеца да не говорим за сняг или мъгла. Имам наблюдения над 1 линк който се полва от голяма "организация" където паричките не са проблем и там има проблеми, а е на 1км.

п.п. За тия 700 мегабайта какви ланове и хардове имаше при теста, че то това си е голям проблем. Да не е 700мегабита ?

Редактирано от master

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен, без доказателствен материал - нищо не вярвам :D . Видео клип HD резолюция всичко да се види :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

обади му се нали ти додох номера . върви ти снимай .как я мислиш тая работа отивам викам драстиииииии и почвам да снимам ::)

А и дъжд цял ден не е валяло .ако си мислите че България е София

2400 метра показва горе долу в гоогле ърт разтоянието

а и питах го за софта на моя линк.просто се усмихна и каза ,,дерзай приятел,,

а диска е такъв може би де да знам http://www.pro-bg.com/product/SSD/Corsair%20Storage%20Solutions%20120GB%2025%20Solid%20State%20Disk%20Drive%20Force%20Series%20%20GT%20SSD%20555MBs%20Read%20515MBs%20Write%20includes%2025%20to%2035%20bracket_47456.html

според мен не е до парите. вътре е човръкано нещо

важното че сега аз съм доволен свалям си всичко а не като преди с 5мбс .Яд ме е само че нъ съм го познавал преди защото така ме одраха за едно оборудване + 40 лв месечна такса за нищо. Няма да цитирам кой доставчик е защото не е правилно по принцип да се оплюва.Сега сме се договорили за 80 кинта на месец но нета лети .А комшиите направо пощуряха от яд -по български.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом и ти и той сте доволни верно ще му звънна да го поздравя за добре свършената работа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди години, работещите в пълно противоречие с всички правила - Ротоп /по-известни, като Потоп/, правеха линкове през площада в Перник, само с медия конвертори и директно "светкане" с лазерите им.

Това беше разработка на Влислав (сега eurolan.net ) и им сменяше ледовете/лазерите , мисля че на по голяма дължина и мощност. Имаше успешен 10 мегабитов и експериментален 100 мегабитов.

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново приказвах с владо по някои въпроси.Казах му че за сега ми е скъпо това оборудване -фсо то.И го питах дали не може да измисли нещо друго.КАЗА ,,приятел слагам ти още една антена с едната приемаш с другата предаваш и ти си човека,, .А и не са чак толкова много пари 200 гущера сигорно ще сложи още една карта на асус

а още нешо се сетих бил имал модоли за тази карта но не знам какво означава това

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.