Jump to content

802.11 AC


INFERNO333

Recommended Posts

току що си инсталирах микротик 6излекуваната и ще пробвам 160 мхз лента какво ще стане

още

свърших с пробите откзвам се вместо микротик предпочетам моднатия 802.11 ац вариант с две карти асус

ПРОБА 80.bmp

проба за 160 mhz.bmp

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич земи погледни какво си качил, предполагам че и "пробите" ти са били в същия дух :) предлагам кой за каквото е учил с това да се занимава!

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пич качил съм снимка на екрана с хакната версия на микротик 6-та версия микротик 6.0 rc6 level 6 .Не те знам ти какво си учил ама аз знам че парите за софтуера на микротик си ги спестявам. аз съм клиент с висок интернет на данлоад доволен от доставчика си. а за пробите споделям просто поздрави

знам просто че 367>5 до 10 максимум в 3 часа през ноща

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

току що си инсталирах микротик 6излекуваната и ще пробвам 160 мхз лента какво ще стане ...

Предполага се че си качил скрийншот на "какво ще стане" не два еднакви скрина със RC левъл 6 >:D

Дай скриин на speedtest.net и ние да го "усетиме" това 367

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не разбрах сега 700мегабита ли са или мегабайта или мегавата. С онея SSD хардове 700мегабайта някак ми се виждат оазис освен ако не са 2 с външен райд.

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за 700 мегавата получаваш снимка с 8 мегалитра качество. нека темата бъде изтрита от модераторите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

за 700 мегавата получаваш снимка с 8 мегалитра качество. нека темата бъде изтрита от модераторите

Темата няма да бъде изтрита, ами ще си пишете в нея според правилата.

В двата ти атачмента (по 3 мегабайта явно не си открил че може с рисуването и в JPG да съхраняваш)

има еднаква снимка което сам не си проверил.

А и не пречи да уточниш мерната единица дали е мегабит/мегабайт или мегават,

тамън 2 пъти те попитаха с мен 3 пъти.

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То това ще е голямо село щом не стигат 350 мега******* и търсят опция за двойно увеличение. Поздравления, и доставчика е много добър. Толкова много за 80лв е мечта за градовете а Вие си го имате на село. Предлагам да кандидатствате за рекордите на Гинес. Така и не видяхме една снимка доказваща твърденията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

То това ще е голямо село щом не стигат 350 мега******* и търсят опция за двойно увеличение. Поздравления, и доставчика е много добър. Толкова много за 80лв е мечта за градовете а Вие си го имате на село. Предлагам да кандидатствате за рекордите на Гинес. Така и не видяхме една снимка доказваща твърденията.

Това са Габровски скорости на кабеларка

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

asuswrt-merlin може да се инсталира само на cf card и разпозна картата на асус

да в габрово да живеят прокситата

по скоро мисля че е в ловеч

сега търся помощ някoй да направи драйвер за излекуваната 6rc6 или зерошела за броадкомския

но и китайците не са по назад те се направили дривер за нетгиарското усб

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

е дай скрийн шотове ,на логин страницата и на тестовете ..

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

D-Link DWA-182 това се намира на нашия пазар за 100 кинта модвате го за объчвател с двойна поляризация. има дривери за win 7 .правите 7 цата на ap режим . вооала имаме 2 x 433 мб/с 866/3-30%=200 мб/с за 200 лв

D-Link DWA-182 това се намира на нашия пазар за 100 кинта модвате го за объчвател с двойна поляризация. има дривери за win 7 .правите 7 цата на ap режим . вооала имаме 2 x 433 мб/с 866/3-30%=200 мб/с за 200 лв

пояснение това е когато смятате да ползвате връзка за собствени нужди не да ставате ISP

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.