Jump to content

802.11 AC


INFERNO333

Recommended Posts

<p>този е по видна . 60гхз са на dell latitude

331945-wilocity-wigig.jpg?thumb=y

Редактирано от 111111
некадърно добавена снимка
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все си мисля че AD тъй като като идея е in-room use работещ паралелно със по-старите стандарти за по-надалеч, няма какво да му обсъждаме на този етап тук.

http://forwardthinking.pcmag.com/ces/293098-faster-wireless-networks-on-the-horizon

Инак AC карта със 2 чейна ще е страхотен ъпгрейд на наличните N300 линии, само дето за реален трафик от 300М ше трябва да дочакаме RB Tilera 9-cores , което с темпа на развитие ще е 2014 лятото.

  • Харесай 1

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да се надяваме на АЦ 2x2 в най скоро време и поне едно 200-250 мб са си вози аиде да си помичтаме и за 300 едно посочно ;D

Неграмотен съм, не ми се смейте на правописа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

специални благодарности на колегите от форума за помоща оказана за 60 гхз-вата антена. 802.11ad успено работи на openwrt и vyatta . направихме бондинг 802.11N 802.11ac 802.11ad и с това постигнаьме търсеният спеед.Отново големи благодарности

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

дай някакво видео снимки

така на думи ...

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

802.11 ac .Подкарахме го на вояджето,зерошела,опен врт-то . За контакти единствено на лични .Пробване на хардуер с софтер единсвено на място в Плевен.

продължаваме работа по виатта и микротик .

Кои с те Вие? Ти и още кой? Познавам всички в плевенско които се занимават с wireless, антени и прочие.. Бих желал да присъствам на "пробване на хардуер с софтер" за да видя с очите си (защото и да качиш снимка не бих ти повярвал) как аджеба и на какво разстояние ги бутате тия мегабити, мегабайти.. :)

Ако е лесно, не е интересно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

специални благодарности на колегите от форума за помоща оказана за 60 гхз-вата антена. 802.11ad успено работи на openwrt и vyatta . направихме бондинг 802.11N 802.11ac 802.11ad и с това постигнаьме търсеният спеед.Отново големи благодарности

на какво разстояние бяха тестовете :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за 60 гхз резултатите бяха плачевни в начало и почти щях да се откажа .Изхвърлих булсатките и сложих параболи 1.4 м след това монтирах антената 60гхз в кутиика от крем за ръце намерих фокуса (с калколатор satlex мисля че беше) .Сигнала е 60 59 62 колебаее се . ЗА 802.11 ad има драивери wil6210 http://linuxwireless.org/en/users/Drivers

''Познавам всички в плевенско които се занимават с wireless '' Дядо ми е познавал Томас Едисон , но само е навивал крушка във фасонката, за сметка на това е мъкнал траверси на Железницта да му доиде акъла

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според това, което е споделил Инферно, тестовете са проведени на масата като нивото на сигнала и пропускливостта на канала са намалявали правопропорционално с усвоеното количество шльокавица :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за 60 гхз резултатите бяха плачевни в начало и почти щях да се откажа .Изхвърлих булсатките и сложих параболи 1.4 м след това монтирах антената 60гхз в кутиика от крем за ръце намерих фокуса (с калколатор satlex мисля че беше) .Сигнала е 60 59 62 колебаее се . ЗА 802.11 ad има драивери wil6210 http://linuxwireless...n/users/Drivers

''Познавам всички в плевенско които се занимават с wireless '' Дядо ми е познавал Томас Едисон , но само е навивал крушка във фасонката, за сметка на това е мъкнал траверси на Железницта да му доиде акъла

забрави нещо за разстоянието да кажеш :) ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

60 ghz +- макс 50 метра

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

този е по видна . 60гхз са на dell latitude

331945-wilocity-wigig.jpg?thumb=y

между това и долното нали се сещаш че има малка разлика

http://www.vubiq.com...s SC v1.8.pdf�� бъркаш за метрите

www.mikrotik-bg.net/

http://www.vubiq.com/prod_haulpass.php

какво ли ще стане в мъгла с тея 60гхз

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.