Jump to content

ВИВАКОМ МОШЕНИЦИ

Recommended Posts

раданаи

ВИВАКОМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Няма толкова нагли и безпардонни
8 ми ден, нямам интернет вкъщи, звънях хиляди пъти, най-накрая се появи техен екип т.е един човек, това било екип. Каза, че сме преместили кабел ( това обяснил на свекърва ми, която бяхме помолили да остане вкъщи този специален ден, в който казаха, че ще ни посети "екип") и си тръгнал. Прибираме се вкъщи, отново няма нет. Звъня пак на оператор, който, казва, че ще пратят отново екип. Но, още го чакаме.
При въпроса ми, дали ще ми намалят от сметката, че толкова дни нямам нет, отговора беше, че при 10 РАБОТНИ дни, ако нямам нет, ще ми намалят от таксата.
Няма такива мошеници.

• Like 1
  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• master

21

• hitman

9

• NetworkPro

6

• Mile

6

Top Posters In This Topic

Popular Posts

http://www.bgrabotodatel.com/ най-критикувани http://www.bgrabotodatel.com/company.php?id_firm=45 мноу ги тровят Идиотщини има в маркетинга и продажбите. За жалост имат цели - да продават повеч

Само, че така наречените местни вече почти ги няма. То и това бе идеята.

добре дошъл у форума... са остава и да ни осведомиш каква информация носи поста ти за другите участници. Няма район... Няма инфо дали има алтернатива... Оплакването ти е на грешно място и ако так

Posted Images

Аз така от любопитство, ама какъв е кабела и къде сте го местили?

Ето, това е една от причините повечето хора да предпочитат т.нар "местни доставчици". Човека иска да дойда е офиса, да те напсува и да знае че ще му решиш пробема, от колкото да се занимава с излишна бюрокращина. За това трябва да се обръща по-голямо внимание на support-a.

Edited by Inkas
master

Само, че така наречените местни вече почти ги няма. То и това бе идеята.

Edited by master
  • Like 1
  • Sad 1

Според мен, все още съществуват т.нат "местни доставчици". Колега, много бързо се предаваш ?

Така е съществуват затова и "големите" започнаха да примамват с пакетни цени , а бай СЕЛО си мисли че като услугата му е 2 лева по евтино и оператора е "Голуем" далаверата е страхотна.

На 29.06.2018 г. at 10:51, раданаи написа:

Няма такива мошеници.

добре дошъл у форума... са остава и да ни осведомиш каква информация носи поста ти за другите участници. Няма район...

Няма инфо дали има алтернатива... Оплакването ти е на грешно място и ако така отмъщаваш на компанията "майка и баща"

го местят у другия крачол. От магазина до регионалния ?

Голем човек си. Предполагам надживял времето да си поиграем с тия колички. Подписал си договор. В него пише точно това.

10 дни! Ако ти предоставят алтернатива в тия дни *примерно флашка* те си измиват ръцете. Ако не те устройва положението

си търсиш такова дето те устройва. Ако няма... ставаш ISP и им показваш що е то услуга и внимание към клиента. Накрая ставаш

монопол на балканскио полуостров и четеш речи у масачузетскио. просто е

• Haha 2
stanstanyov
На 29.06.2018 г. at 19:03, MiPSus написа:

Аз така от любопитство, ама какъв е кабела и къде сте го местили?

Обикновено мушкат входящия кабел в някой лан-порт на рутера. Класика.

А на дамата по-горе: Госпожо, по-спокойно, четете си договорите, ориентирайте се в обстановката, преди да драматизирате. А и сте сбъркали форума, струва ми се...