Jump to content

ВИВАКОМ МОШЕНИЦИ


Recommended Posts

ВИВАКОМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Няма толкова нагли и безпардонни
8 ми ден, нямам интернет вкъщи, звънях хиляди пъти, най-накрая се появи техен екип т.е един човек, това било екип. Каза, че сме преместили кабел ( това обяснил на свекърва ми, която бяхме помолили да остане вкъщи този специален ден, в който казаха, че ще ни посети "екип") и си тръгнал. Прибираме се вкъщи, отново няма нет. Звъня пак на оператор, който, казва, че ще пратят отново екип. Но, още го чакаме.
При въпроса ми, дали ще ми намалят от сметката, че толкова дни нямам нет, отговора беше, че при 10 РАБОТНИ дни, ако нямам нет, ще ми намалят от таксата.
Няма такива мошеници.

  • Харесай 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето, това е една от причините повечето хора да предпочитат т.нар "местни доставчици". Човека иска да дойда е офиса, да те напсува и да знае че ще му решиш пробема, от колкото да се занимава с излишна бюрокращина. За това трябва да се обръща по-голямо внимание на support-a.

Редактирано от Inkas
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само, че така наречените местни вече почти ги няма. То и това бе идеята.

Редактирано от master
  • Харесай 1
  • Тъжен 1

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е съществуват затова и "големите" започнаха да примамват с пакетни цени , а бай СЕЛО си мисли че като услугата му е 2 лева по евтино и оператора е "Голуем" далаверата е страхотна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 29.06.2018 г. at 10:51, раданаи написа:

Няма такива мошеници.

добре дошъл у форума... са остава и да ни осведомиш каква информация носи поста ти за другите участници. Няма район...

Няма инфо дали има алтернатива... Оплакването ти е на грешно място и ако така отмъщаваш на компанията "майка и баща"

го местят у другия крачол. От магазина до регионалния ?

Голем човек си. Предполагам надживял времето да си поиграем с тия колички. Подписал си договор. В него пише точно това.

10 дни! Ако ти предоставят алтернатива в тия дни *примерно флашка* те си измиват ръцете. Ако не те устройва положението

си търсиш такова дето те устройва. Ако няма... ставаш ISP и им показваш що е то услуга и внимание към клиента. Накрая ставаш

монопол на балканскио полуостров и четеш речи у масачузетскио. просто е

  • Хаха 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 29.06.2018 г. at 19:03, MiPSus написа:

Аз така от любопитство, ама какъв е кабела и къде сте го местили?

Обикновено мушкат входящия кабел в някой лан-порт на рутера. Класика.

А на дамата по-горе: Госпожо, по-спокойно, четете си договорите, ориентирайте се в обстановката, преди да драматизирате. А и сте сбъркали форума, струва ми се...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.