Jump to content

ВИВАКОМ МОШЕНИЦИ


Recommended Posts

от два месеца наблюдавам следния проблем обикновен днс флууд и няма спасение , и на супорта се обаждах и тн и не и не

 

не ви проблем ми казват

 

Вие не трябва да знаете нито какво е днс нито флууд

 

дисеибъл енейбъл , ново ИП и всичко еточно и след два дена иде флууда

 

кържавия ъплоуд от 1 мегават отива

post-51-0-22499300-1373476735_thumb.jpg

Редактирано от NeTmAsTeR
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 месеца по-късно ...

От няколко месеца притесняват майка ми по телефона през няколко дена.

"Да ви предложим оптичен интернет и цифрова телевизия?"

-Не ние имаме и 2 те с перфектно качество.

"Ама вие на кой оператор сте? Ние ще пуснем оптика до вас".

-Не искаме.

 

 

И така .. преди малко им се обадих за да ги попитам до кога? 

"Господине Виваком има практика да се обажда на клиентите си, ако не искате трябва титуляра да пусне заявление за да не му звъним."

-МОЛЯ?! А не трябваше ли да пуснем заявление за да ни звъните и да ни притеснявате с измамните си оферти ?

")@(№(*$(№@)(*$(@ .. ... ... . Ако искате да спрем да ви звъним пуснете заявление"

-Да разбирам в понеделник ще пуснем молба за да прекратим услугата домашен телефон при вас... Лека вечер!

 

Само да вметна, че те оптика до нас както казват не могат да прекарат. Явно за тях няма разлика между евтин UTP алуминиев кабел и оптичен кабел :D


п.п. Когато се оплаках във фб ка им го изтриха!

Редактирано от master

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Сега Виваком пускат по селата интернет със телефонен модем и от там взимат нет и им пускат телевизията но след като направят по този начин не им ли става бавен интернета за сметка на телевизията и като теглиш дали няма да засича телевизията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това сме НИЕ Българите.Знаем само да уплюваме и да обсъждаме грешките на другите като ги сочим с пръст.

ЗАщо ВИЕ не видите себеси и това около себеси а сочите и оплювате. Ако е ваша грешка надали ще е в форума нали така?

Всеки греши!

Ако всеки почне да гледа себеси в очите на другия мисля че ще сме малко по-добър народ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вива ком са си зле от 100 години назад просто немогат да доставят услуги като хората неговорим за спътниковата телевизия там са добре поне

Неграмотен съм, не ми се смейте на правописа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи ще им пада само скороста на интернета а това за един човек който гледа телевизия и не е на компютъра и обратно няма да забележи че го мамят като му казват че интернета му е 15 мегабита например.

Взимат му пари за 15 мегабита а в последствие си взимат например 6 мегабита и му ги продават още един път като телевизия.

И най важното което не трябва да се забравя че когато ги питаш коло е скороста на интернета казват ДО 15 мегабита а това може да се разбира че интернета е 5 мегабита защото 5 мегабита пак е ДО 15 мегабита.

Редактирано от asteryx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че да защото тези пари според мен са много за това качество. :)

 А аз мисля че Биба и някой други покрай тях научиха клиентите, че е възможно да имаш Интернет+ТВ за 15лв./мес. Сега кой да ходи да обяснява, че "тетекова животно нема"?

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тв + Интернет е 20лв при Виваком и за тези пари услугата е повече от прилична! IPTV платформата им е от най-добрите да не кажа най-добрата, интернета също за тези които не им трябват високи скорости.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дъмпинг в чиста форма да - да опукат по-малките, та като останат големите (и се уговорят) да видиш дали ще е по 20 лв. услугата :)

 

Мисля че да защото тези пари според мен са много за това качество. :)

За тез пари я могат да ти гарантират 1-2Mbps я не - като се има в предвид цената на едро + поддръжка и допълнителни разходи. В БГ няма по принцип практика да се гарантират скорости за физически лица (не и по смисъла на Бизнес услугите с прилежащите им СЛА-та). Скоростита са достижими, но не гарантирани - има разлика.

 

Дъмпинга на флашките направо кърти - 5 лв. на месец (скоро обяснявах на едни какво всъщност получават (в село) за тез пари) :).

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.