Jump to content

ВИВАКОМ МОШЕНИЦИ


Recommended Posts

NetworkPro, според мен със сграда и реклами не се гради качествена услуга. Да не говорим, че рано или късно за "цветните" им реклами и нелоялната им конкуренция на всеки ще му стане ясно и ще бяга от тях.

Редактирано от master

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Февруари ми изтече последния договор към тях.

Ха познайте сега на другия ден защо ме боля главата ;D ;D ;D

При това съм трезвеник ::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нетмастаре, има два профила които са ти позатапили. Реално са ти обещали 20, пуснали са ги и после са ги ограничили поради некадърност. Осъди ги и ги накрай да си изядат дипломите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти вдигнат обратно на 20+ мегабита (максимума колкото хваща), да ти дадат няколко месеца безплатно, и да ти се извинят публично. След което да си сменят мениджмънта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От тази компания това никога няма да стане. Ние с години ползвахмте от тях под 5, а плащахме за 12. Но казват то е ДО 12 :)

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нетмастаре, има два профила които са ти позатапили. Реално са ти обещали 20, пуснали са ги и после са ги ограничили поради некадърност. Осъди ги и ги накрай да си изядат дипломите.

Като да стане по смешно имам пълния набор от емаили обменени със супорта - ще ви подбера най фрапантните да се посмеем заедно на ониа смешници.като например

Sent: Friday, June 08, 2012 3:50 PM

To: Technical Desk

Subject: Re: RE: RE: RE: RE: проблем със скорост

След посещението на техниците и след като си демонстрираха услугата и констатираха наличието на проблема , смениха модема и сплитера - отново си демонстрираха услугата и липсата на подобрение на скороста - вдигнаха рамене и си тръгнаха.

Предлагам - във удобно за вас време от 9 00 до 17 00 часа в понеделник /11 юни/ - да ви пусна сесия с тиимвюер към лаптоп свързан директно с модема за да си демонстрирате и вие услугата в търсене на решеине на проблема ... ако няма подобрение на ситуацията съботи и неделя .

Sent: Tuesday, June 12, 2012 10:23 AM

To: Technical Desk

Subject: Re: RE: RE: RE: RE: RE: проблем със скорост

така - отново подавам сигнал за проблем със адсл 0ххххххххххх - проблем със скорост

Вчера идваха техниците , взеха модема и го мериха на диеслама /каквото и да значи/ модема работи , закача се на 20 мегабига но пропуска 12 на даунлоад и на торенти и на хттп

Обясниха ми надлежно че щом проблема не е във кабелната мрежа те не могат да направят нищо повече .

за ВТОРИ път предлагам да пусна сесия със тиимвюер към лаптоп закачен за модема за да се убедите във факта че има проблем и да се насочите към решаването му по същество а не да ми пращате техници със стълби два пъти .

ПП - не стана ли прекалено дълъг този имеил за толкова тривиален проблем ???

Sent: Tuesday, June 12, 2012 3:46 PM

To: Technical Desk

Subject: Re: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: проблем със скорост

вече два пъти идваха техниците със стълбите и си демонстрираха ЕДИН И СЪЩИ проблем и вдигаха рамене и ми обесняваха че ми съчустват но те са само по кабелите - третия път ще констатират същото като предните два пъти

за трети път предлагам на компетентно лице да пусна сесия със тиимвюер до работна станция закачена директно за модема

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е въпроса в саморазправата. Правят го, защото може. Защото никой, никога и никак не им държи сметка.

Не говорим само за Виваком. А за всички, които са в монополно, олигополно или картелно положение.

На тях им е мека баницата, а тя е такава, защото държавата, законите, регулаторните органи и правилата го позволяват. Ако някоя мишка понадигне главица и започне да църка бързо, бързо я смачкват. Факт! И накрая перифразирайки едно велико заглавие, то не би звучало така:

"За мишките и хората", а би звучало като " За мишките и ... мишките". Но за това сами сме си виновни и бихме могли да се сърдим единствено и само на себе си.

""

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека говори образно казано. А иначе 90% в БГ сме си "мишки" защото си мълчим и позволяваме да ни тъпчат останалите 10% за които ние работим и се трепем, а те просто обират каймака.

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно ...

и аз се насадих на пачи яйца с тези Виваком. Едно пише, едно зарибяват и в мига, в който се успокоих и ми кръцнаха крилцата. Няма смисъл да повтарям всичко казано по-горе - преживях го на собствен гръб. И сега отиваме на съд. :(

  • Харесай 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.