Jump to content

КОРЕКТНИ ТЪРГОВЦИ


Anatoli

Recommended Posts

ми щото е точен

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Link to comment
Share on other sites

така е

то по тая-логика релоуд с -48 треа са супер неточни :) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

успешна сделка със kratunko

Малко хора в бг се стараят да пратят всеки модул в отделно пакетче подредени в кутия. Направо като от магазин.

Link to comment
Share on other sites

хах някой ме е похвалил

нека и аз да го похваля - NetworkPro - много бързо и точно реагиране

доволен съм и от:

wispbg, reloadbg, vesuviustreamline

добавям kratunko

http://www.mikrotik-bg.net/index.php?action=profile;u=1227

добавям tmacbg

http://www.mikrotik-bg.net/index.php?action=profile;u=1425

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

един наистина коректен търговец danielskiii +1  :)

Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник"

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.