Jump to content

КОРЕКТНИ ТЪРГОВЦИ


Anatoli

Recommended Posts

Всичката хубава ама това за точките дето даваме нещо куца гедам имам 5 ония ден имах 8  утре може и три  ;D На някой му кефнало че трия да ти даде некоректен и ко правим  :)

468x60_free.jpg

Link to comment
Share on other sites

не им обръщаме внимание

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Link to comment
Share on other sites

+ 1 за колегата PCtunning

Нека добавя извини ме за закъснението ама Еконт се издъниха този път. За кой ли път  :)

468x60_free.jpg

Link to comment
Share on other sites

още +1 за Pctunning

И от мен един + за теб  колега . Абе гледам все + ми дават а пак Коректен 4 ония ден беше 6  :) системата не работи  :)

468x60_free.jpg

Link to comment
Share on other sites

или некой нарочно цъка - според мен това трябва да се махне !!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

по - скоро да има статистика кой е цъкал :) някои го правят за спорта явно

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Link to comment
Share on other sites

не ги гледайте нещата бе :) що им обръщате внимание

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.