Jump to content

И GLOBUL почнаха да си правят каквото си искат...


¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Recommended Posts

Сега точно това обсъждаме и колегата каза, че преди пак се е случвало и са му казали, че са му рестартирали сесията каквото и да значи това.

  • Харесай 1

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А при същата ситуация на мен са ми спорили че проблема е бил в моето устройсто. Айсиктир! ЗЛееее-ее-млеееее. Докато не се вдигне стандарта - бачкаторите им ще са некадърни!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Явно започна на всички да им става тясно около врата. Няма да изброявам другите оператори които също прилагат аналогична практика.

Днес при плащане ме попитаха дали няма да си преподпиша договора. И понеже колегата ми каза, че при новите договори интернет плана на който съм в момента (500мб на максимална скорост и 128кб след това) пада на 64!

Реших да попитам девойката дали е така? След минута ръчкане из системата им се оказа, че е така. И и казах как може всичко да върви на горе, а мобилните услуги на долу! Толкова мазно ми се изхили .. Кое в БГ вървяло на горе? Викам и идеята и не е да се режат скоростите, а да се развиват. И тя еми те и другите са така така, че един вид спасявай се.

Казах и че няма да преподпиша договора и оставам на тази оферта която съм в момента. И тя е ми да ама пак ще си плащаш нали?

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно ...

Те имат скорост но нещо мрежата им последните няколко месеца е ЗЛЕ. Днес пак цял ден беше пълна трагедия. И един колега ми разправя как на виваком бил железен нета - глупости. Прехвърлих картата на моя телефон и нямаше особена разлика. 

Колегата му писна да им звъни вече, а и те май не искат да му вдигат в последно време като гледам.

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

И аз заредих на глобул 10 кинта дойде смс и никой друг не дойде 
не съм на сметка и не могат /по-скоро не искат/ да ми кажат повече де се изпарили 10-те лева

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

В последно време започнаха да правят номера. Когато имаш мегабайти за бърза скорост всичко е супер! Стига понякога и 18мегабита (зависи от у-вото). Но след като свършат става ужас. По договор пада на 64килобита, реално около 20-30 и понякога 64. Но явно не само това е проблема защото пробвах да пусна нет на 64килобита зад един микротик и друг доставчик е разликата е огромна. Като им се обадиш и обясниш на дълго и на широко излизат с редовния номер - може да не сте в зона на достатъчно покритие, имате вирус който върти трафик, win правел ъпдейти пък то те са спрени, имате твърде много отворени приложения. И на практика неограничения нет се оказва ограничен.

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МНого ми е зле нета на Теленор, след свършване на бързите трябва да имам наистина 64kbps, ползвам Maxthon на Андроид и нищо не иска въобще да зареди. Скайп и Вайбър зареждат по много време. Интернета е пълна мизерия, имам опцията да ползвам опера мини с някакви други мегабайти, отделно за нея и там нещата са горе-долу поносими. Но след свършването на бързия нет може да се каже че оставаш без нет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Опитай с Оpera Max не е кой знае какво обекчение но компресирания птрафик компенсира що годе

  • Харесай 1
Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда. Сега интересно ви очаква абонатите на Теленор и Мтел, най-вече на Теленор(бивш Глобул). След като заредиш, ако не изговориш парите, директно след 30 дни ти ги взимат и оставаш с 0 лева в сметката. След това ако 3 месеца не заредиш с нов ваучер - директно ти деактивират картата. Все едно си плащаш месечен абонамент един вид, за да ти остане активна картата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Мда. Сега интересно ви очаква абонатите на Теленор и Мтел, най-вече на Теленор(бивш Глобул). След като заредиш, ако не изговориш парите, директно след 30 дни ти ги взимат и оставаш с 0 лева в сметката. След това ако 3 месеца не заредиш с нов ваучер - директно ти деактивират картата. Все едно си плащаш месечен абонамент един вид, за да ти остане активна картата.

Ще пращаш по един смс

и чиста работа.

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Малко по дълъг е периода

Изпратено от моят HTC One X

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.