Jump to content
¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

И GLOBUL почнаха да си правят каквото си искат...

Recommended Posts

NetworkPro

Значи те са рестартирали нещо ? Интересно...

master

Сега точно това обсъждаме и колегата каза, че преди пак се е случвало и са му казали, че са му рестартирали сесията каквото и да значи това.

• Like 1

NetworkPro

А при същата ситуация на мен са ми спорили че проблема е бил в моето устройсто. Айсиктир! ЗЛееее-ее-млеееее. Докато не се вдигне стандарта - бачкаторите им ще са некадърни!

master

Явно започна на всички да им става тясно около врата. Няма да изброявам другите оператори които също прилагат аналогична практика.

Днес при плащане ме попитаха дали няма да си преподпиша договора. И понеже колегата ми каза, че при новите договори интернет плана на който съм в момента (500мб на максимална скорост и 128кб след това) пада на 64!

Реших да попитам девойката дали е така? След минута ръчкане из системата им се оказа, че е така. И и казах как може всичко да върви на горе, а мобилните услуги на долу! Толкова мазно ми се изхили .. Кое в БГ вървяло на горе? Викам и идеята и не е да се режат скоростите, а да се развиват. И тя еми те и другите са така така, че един вид спасявай се.

Казах и че няма да преподпиша договора и оставам на тази оферта която съм в момента. И тя е ми да ама пак ще си плащаш нали?

apple

а и дейтата им е отвратителна, имам чувство че търкалят максимум 30 мегабита

master

Те имат скорост но нещо мрежата им последните няколко месеца е ЗЛЕ. Днес пак цял ден беше пълна трагедия. И един колега ми разправя как на виваком бил железен нета - глупости. Прехвърлих картата на моя телефон и нямаше особена разлика. 

Колегата му писна да им звъни вече, а и те май не искат да му вдигат в последно време като гледам.

111111

И аз заредих на глобул 10 кинта дойде смс и никой друг не дойде 
не съм на сметка и не могат /по-скоро не искат/ да ми кажат повече де се изпарили 10-те лева

master

В последно време започнаха да правят номера. Когато имаш мегабайти за бърза скорост всичко е супер! Стига понякога и 18мегабита (зависи от у-вото). Но след като свършат става ужас. По договор пада на 64килобита, реално около 20-30 и понякога 64. Но явно не само това е проблема защото пробвах да пусна нет на 64килобита зад един микротик и друг доставчик е разликата е огромна. Като им се обадиш и обясниш на дълго и на широко излизат с редовния номер - може да не сте в зона на достатъчно покритие, имате вирус който върти трафик, win правел ъпдейти пък то те са спрени, имате твърде много отворени приложения. И на практика неограничения нет се оказва ограничен.

Strumen Iordanov

МНого ми е зле нета на Теленор, след свършване на бързите трябва да имам наистина 64kbps, ползвам Maxthon на Андроид и нищо не иска въобще да зареди. Скайп и Вайбър зареждат по много време. Интернета е пълна мизерия, имам опцията да ползвам опера мини с някакви други мегабайти, отделно за нея и там нещата са горе-долу поносими. Но след свършването на бързия нет може да се каже че оставаш без нет.

111111

Опитай с Оpera Max не е кой знае какво обекчение но компресирания птрафик компенсира що годе

• Like 1

netuno

Мда. Сега интересно ви очаква абонатите на Теленор и Мтел, най-вече на Теленор(бивш Глобул). След като заредиш, ако не изговориш парите, директно след 30 дни ти ги взимат и оставаш с 0 лева в сметката. След това ако 3 месеца не заредиш с нов ваучер - директно ти деактивират картата. Все едно си плащаш месечен абонамент един вид, за да ти остане активна картата.

111111

Мда. Сега интересно ви очаква абонатите на Теленор и Мтел, най-вече на Теленор(бивш Глобул). След като заредиш, ако не изговориш парите, директно след 30 дни ти ги взимат и оставаш с 0 лева в сметката. След това ако 3 месеца не заредиш с нов ваучер - директно ти деактивират картата. Все едно си плащаш месечен абонамент един вид, за да ти остане активна картата.

Ще пращаш по един смс

и чиста работа.

master

Това сигурно ли е?

freenet

Ще пращаш по един смс

и чиста работа.

Говорят ти за валидност  на  ваучера  30-31 дни !

111111

Малко по дълъг е периода

Изпратено от моят HTC One X