Jump to content

И GLOBUL почнаха да си правят каквото си искат...


¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Recommended Posts

  • Собственик

Епа и ние заплати требе да взимаме :)

Мани майтапа , ама поне такава гавра няма да се направи никога (според мене де) . Минаваш лимита и си имаш 128 кбита

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е... Гърците си показаха рогата. На 1ви август миналата година активирах пакет GoWeb Unlimited 10 ( 10мегабайта при максимална скорост и след тях те резват на 128 килобита но си е НЕОГРАНИЧЕН ). Бях много доволен просто нямаше такъв нет за тези пари.  Е от около месец видях на сайта им, че не се предлага но пък има GoWeb Unlimited 15,25,50,100 който са аналогични НО са добавили една екстра която вече важи и за стария пакет... " GLOBUL си запазва правото да въведе допълнително ограничение по отношение на скоростта, в случай, че бъде надвишено разумното потребление, като за такова се приема потребление превишаващо с 30 (или повече) % включените МB на максимално достижима скорост. В тези случаи ще бъдете уведомени предварително с кратко текстово съобщение (SMS)."

И общо взето след това нета не може да отвори страница по тежка от google.bg. Направо се подиграват и определено МНОГО ще загубят с това НЕ коректно отношение към клиентите си!

То това е от поне 2 месеца :)

понеже и аз съм се възползвал от тва пакетче

интересно пробвал ли си на колко трафик почват да мрънкат ?

сигурно пада на 64 ;D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

повече от 5-6k не вдига. Радиото не тръгва :) 2-3месеца? Мен много са ме търпели. Има и мн голяма брадва на конекции

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно ...

Вече го направих писмено ;D Какви са тия своеволия?! Утре може да ми ограничат и безплатните минути щото им кефнало, че много говоря. Просто е ясно че технологията издъхва ......

Не ограничен ама на каква скорост  ;D  http://www.speedtest.net/result/1262963679.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно ...

МРЪСНИ ЛЪЖЦИ МОШЕНИЦИ СКАПАНИ КРАДЦИ КОПЕЛДАЦИ САМО ЗЛИНА НА ВСИЧКИ ОТ ГЛОБУЛ И ГЕРМАНОС !!!

128 килоБАЙтА друг път ДА ВИ ГО НАЧУКАМ КОПЕЛДАЦИ от Германос !!!!

Редактирано от NetworkPro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този спйдтест е преди да си минеш мегабайтите на неограничена скорост, така ли ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като ги минеш нямам сега под ръка скрееншот ама DJ-а беше се надъхал през 5 мин да ги следи и държеше си 16 те К но май мс те се бяха вдигнали малко и все пак за 2лв какво да иска човек повече. Един приятел който му се наложи да потърси нещо в нета на скоро и нямаше unlimited нет на ментел го изпраскаха с 4 лева за няколко минути web!

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 месеца по-късно ...

Хах днеска цял ден глобълския нет е ужасен! Сменях телефони, модеми и чак и хоста но така и не се оправи. При 3G режим след 3мин направо изчезва, а при 2G работи ама едвам си влязох в пощата. Реших да им се обадя да ги питам имат ли проблем? - Къде ? Викам във Варна (ще кажеш, че не знаят къде) - Не нямаме проблем, изчакайте за момент. Рестартирах .... нещо си (не можах да го чуя) след малко рестартирайте телефона и пробвайте.

Ехе то можело за сега работи :) Обаче какво точно се беше случило мога само да гадая :D

  • Харесай 1

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.