Jump to content
¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

И GLOBUL почнаха да си правят каквото си искат...

Recommended Posts

SS7

Епа и ние заплати требе да взимаме :)

Мани майтапа , ама поне такава гавра няма да се направи никога (според мене де) . Минаваш лимита и си имаш 128 кбита

pavlan

Е... Гърците си показаха рогата. На 1ви август миналата година активирах пакет GoWeb Unlimited 10 ( 10мегабайта при максимална скорост и след тях те резват на 128 килобита но си е НЕОГРАНИЧЕН ). Бях много доволен просто нямаше такъв нет за тези пари.  Е от около месец видях на сайта им, че не се предлага но пък има GoWeb Unlimited 15,25,50,100 който са аналогични НО са добавили една екстра която вече важи и за стария пакет... " GLOBUL си запазва правото да въведе допълнително ограничение по отношение на скоростта, в случай, че бъде надвишено разумното потребление, като за такова се приема потребление превишаващо с 30 (или повече) % включените МB на максимално достижима скорост. В тези случаи ще бъдете уведомени предварително с кратко текстово съобщение (SMS)."

И общо взето след това нета не може да отвори страница по тежка от google.bg. Направо се подиграват и определено МНОГО ще загубят с това НЕ коректно отношение към клиентите си!

То това е от поне 2 месеца :)

понеже и аз съм се възползвал от тва пакетче

интересно пробвал ли си на колко трафик почват да мрънкат ?

сигурно пада на 64 ;D

¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

повече от 5-6k не вдига. Радиото не тръгва :) 2-3месеца? Мен много са ме търпели. Има и мн голяма брадва на конекции

pavlan

начи баш към 64кбит пада:)

това на колко направен трафик ?

danielskiii

30% над лимита  :)  от мегабайти

¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Скоростта е 3,3-3,5 Килобайта  ;D

Велин

иди се оплачи ;D

¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Вече го направих писмено ;D Какви са тия своеволия?! Утре може да ми ограничат и безплатните минути щото им кефнало, че много говоря. Просто е ясно че технологията издъхва ......

Не ограничен ама на каква скорост  ;D 

Please login or register to see this content.

NetworkPro

МРЪСНИ ЛЪЖЦИ МОШЕНИЦИ СКАПАНИ КРАДЦИ КОПЕЛДАЦИ САМО ЗЛИНА НА ВСИЧКИ ОТ ГЛОБУЛ И ГЕРМАНОС !!!

128 килоБАЙтА друг път ДА ВИ ГО НАЧУКАМ КОПЕЛДАЦИ от Германос !!!!

Edited by NetworkPro

master

На каква оферта си?

1412987227.png

NetworkPro

Този спйдтест е преди да си минеш мегабайтите на неограничена скорост, така ли ?

master

да с телефон и то на място където и разговорите са трудни на моменти.

NetworkPro

А след като минеш мегабайтите?

master

Като ги минеш нямам сега под ръка скрееншот ама DJ-а беше се надъхал през 5 мин да ги следи и държеше си 16 те К но май мс те се бяха вдигнали малко и все пак за 2лв какво да иска човек повече. Един приятел който му се наложи да потърси нещо в нета на скоро и нямаше unlimited нет на ментел го изпраскаха с 4 лева за няколко минути web!

master

Хах днеска цял ден глобълския нет е ужасен! Сменях телефони, модеми и чак и хоста но така и не се оправи. При 3G режим след 3мин направо изчезва, а при 2G работи ама едвам си влязох в пощата. Реших да им се обадя да ги питам имат ли проблем? - Къде ? Викам във Варна (ще кажеш, че не знаят къде) - Не нямаме проблем, изчакайте за момент. Рестартирах .... нещо си (не можах да го чуя) след малко рестартирайте телефона и пробвайте.

Ехе то можело за сега работи :) Обаче какво точно се беше случило мога само да гадая :D

• Like 1