Jump to content
¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

И GLOBUL почнаха да си правят каквото си искат...

Recommended Posts

¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Е... Гърците си показаха рогата. На 1ви август миналата година активирах пакет GoWeb Unlimited 10 ( 10мегабайта при максимална скорост и след тях те резват на 128 килобита но си е НЕОГРАНИЧЕН ). Бях много доволен просто нямаше такъв нет за тези пари.  Е от около месец видях на сайта им, че не се предлага но пък има GoWeb Unlimited 15,25,50,100 който са аналогични НО са добавили една екстра която вече важи и за стария пакет... " GLOBUL си запазва правото да въведе допълнително ограничение по отношение на скоростта, в случай, че бъде надвишено разумното потребление, като за такова се приема потребление превишаващо с 30 (или повече) % включените МB на максимално достижима скорост. В тези случаи ще бъдете уведомени предварително с кратко текстово съобщение (SMS)."

И общо взето след това нета не може да отвори страница по тежка от google.bg. Направо се подиграват и определено МНОГО ще загубят с това НЕ коректно отношение към клиентите си!

NetworkPro

Това е много лошо. Скандал. Саморазправа с мениджърчето което се е изакало с това решение!

¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Като говорих с оператора т.е. то беше монолог тъй като момичето само мълчеше и се чудеше какво да ми отговори ама поне на едно ми даде ясен отговор на въпроса ми:

Това така ли ще остане за в бъдеще или просто е временно ?

- Така ще остане!

И аз и пожелах лека вечер ... То друго няма за какво да говоря вече с тях.

NetworkPro

На съд за лъжереклама.

¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Е то е не само за тия пакети ами и за по-големите на който има хора с 2 годишен договор и лаптопи на изплащане и т.н. тях пък направо не ги знам как ще реагират.

Please login or register to see this content.

Icco

Глобул и интернета им са толкова зле, че не знам какво ми ги хвалиш, било то и за онова време, от 3-те мобилни оператора ако сравняваме качеството на интернета, Мтел са на огромно разтояние пред другите!!

Друг е въпроса че са последните 6 месеца имам 3 фактури излезли :)

¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Аз пък се чудя защо толкова мтел ги хвалиш. То на всеки е ясно, че са най големите измекяри. За глобълския нет - супер си отваряше страниците за 2.5лв unlimited! Ако има друг оператор с по яка оферта - аз поне не знам. Аз го ползвах предимно за това за което и ти ползваш твоя, а и за интернер радио ;D сега и то не иска да свири :)

Icco

Хваля качеството на интернета принципно и не бих си променил тарифата с по малка ако ще се орязва каквото и да е :)

¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Лошото е, че глобъл на който и да е тарифен план да си са въвели тия новите условия. И реално вече това не е UNLIMITED достъп.

MiPSus

Абе оставете ги , аз се радвам че конкуренцията "потъва" , само пусти договори та ми държат клиентите още мама им...

¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Че то няма нищо общо те не могат да вземат дом. Потребители. Нищо че рекламират "светкавичен интернет 100мб." Мен ми трябваше за web & support.

SS7

Е де , е де ... ;D

Please login or register to see this content.

Аз пък се чудя защо толкова мтел ги хвалиш. То на всеки е ясно, че са най големите измекяри. За глобълския нет - супер си отваряше страниците за 2.5лв unlimited! Ако има друг оператор с по яка оферта - аз поне не знам. Аз го ползвах предимно за това за което и ти ползваш твоя, а и за интернер радио :) сега и то не иска да свири :)

¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

?

danielskiii

лууп ALL AROUND дават модем който дига до 3.6мбит

с 2.5гб трафик и после го резват на 16к

¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Мен повече от 16к не ми трябват просто целта е да не ги храня и тях...