Jump to content

И GLOBUL почнаха да си правят каквото си искат...


¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Recommended Posts

Е... Гърците си показаха рогата. На 1ви август миналата година активирах пакет GoWeb Unlimited 10 ( 10мегабайта при максимална скорост и след тях те резват на 128 килобита но си е НЕОГРАНИЧЕН ). Бях много доволен просто нямаше такъв нет за тези пари.  Е от около месец видях на сайта им, че не се предлага но пък има GoWeb Unlimited 15,25,50,100 който са аналогични НО са добавили една екстра която вече важи и за стария пакет... " GLOBUL си запазва правото да въведе допълнително ограничение по отношение на скоростта, в случай, че бъде надвишено разумното потребление, като за такова се приема потребление превишаващо с 30 (или повече) % включените МB на максимално достижима скорост. В тези случаи ще бъдете уведомени предварително с кратко текстово съобщение (SMS)."

И общо взето след това нета не може да отвори страница по тежка от google.bg. Направо се подиграват и определено МНОГО ще загубят с това НЕ коректно отношение към клиентите си!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е много лошо. Скандал. Саморазправа с мениджърчето което се е изакало с това решение!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като говорих с оператора т.е. то беше монолог тъй като момичето само мълчеше и се чудеше какво да ми отговори ама поне на едно ми даде ясен отговор на въпроса ми:

Това така ли ще остане за в бъдеще или просто е временно ?

- Така ще остане!

И аз и пожелах лека вечер ... То друго няма за какво да говоря вече с тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то е не само за тия пакети ами и за по-големите на който има хора с 2 годишен договор и лаптопи на изплащане и т.н. тях пък направо не ги знам как ще реагират.

http://www.globul.bg/bg/postpaid.18.html?posm=18

http://www.globul.bg/bg/postpaid.23.html?posm=23

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Глобул и интернета им са толкова зле, че не знам какво ми ги хвалиш, било то и за онова време, от 3-те мобилни оператора ако сравняваме качеството на интернета, Мтел са на огромно разтояние пред другите!!

Друг е въпроса че са последните 6 месеца имам 3 фактури излезли :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък се чудя защо толкова мтел ги хвалиш. То на всеки е ясно, че са най големите измекяри. За глобълския нет - супер си отваряше страниците за 2.5лв unlimited! Ако има друг оператор с по яка оферта - аз поне не знам. Аз го ползвах предимно за това за което и ти ползваш твоя, а и за интернер радио ;D сега и то не иска да свири :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хваля качеството на интернета принципно и не бих си променил тарифата с по малка ако ще се орязва каквото и да е :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошото е, че глобъл на който и да е тарифен план да си са въвели тия новите условия. И реално вече това не е UNLIMITED достъп.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе оставете ги , аз се радвам че конкуренцията "потъва" , само пусти договори та ми държат клиентите още мама им...

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че то няма нищо общо те не могат да вземат дом. Потребители. Нищо че рекламират "светкавичен интернет 100мб." Мен ми трябваше за web & support.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Собственик

Е де , е де ... ;D

1170940109.png

Аз пък се чудя защо толкова мтел ги хвалиш. То на всеки е ясно, че са най големите измекяри. За глобълския нет - супер си отваряше страниците за 2.5лв unlimited! Ако има друг оператор с по яка оферта - аз поне не знам. Аз го ползвах предимно за това за което и ти ползваш твоя, а и за интернер радио :) сега и то не иска да свири :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.