Jump to content
  • 0

Достъп до RB зад нат


master

Въпрос

Здравейте, искам да си достъпвам от вън Wap LTE MT. Проблемът е, че операторите слагат nat и нямам достъп от вън. Едва ли ще ми пренасочат порт ако ги помоля, с DDNS не става. Приемам всякакви идеи.

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8 отговори на този въпрос

Recommended Posts

  • 0
преди 12 минути, master написа:

Да но адреса се сменя.

Направи тогава обратното Wap LTE MT  да се свързва чрез VPN с някой твой микротик с публично IP. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
  • Администратор
Преди 5 часа, yHuKyM написа:

Играх точно този мач. Реших проблема с L2TP до друг мой рутер, и от там си рутирам какъвто си искам трафик.

По скоро нужния трафик да минава през тунела останалото през интернет-а на доставчика.

 

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Най-после ми остана време да го тествам. На рутера в нас пуснах опен впн сървър, на въпросния рутер със симкарта клиент. Като цяло имах малко ядове като за първи път но всичко тръгна. Двата рутера се пингват през впн-а, но изникна един проблем с който се пинкам от няколко часа... Ако съм включен с пц зад рутера със сим картата (клиента) пингвам неговата мрежа т.е. в която ми е пц то както и мрежите зад рутера който е сървър. Проблемът е, че обратно не става... което се оказа поради факта, че рутера който е клиент е с маскарад, а сървъра не е. Там прави сорснат от определено външно към някой от локалните мрежи.  За тест пуснах там маскарад и всичко тръгна но не е там работата.

Направил съм дестнат на сървъра да рутира клиента и обратното.

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.