Jump to content

ADSL


NetworkPro

Recommended Posts

Имам предвит че модемите се вързват макс на 6 мегабита няма пикове няма разтоварени ... просто кабелите са стари и дължината е много..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 85
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • ¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

    28

  • NetworkPro

    26

  • emc1000

    8

  • Mupo neTkoB

    5

  • Администратор

това пък с подмяна на кабелите не виждам кога ще стане, те за ся само взимат :) не влагат

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Онзи ден мярнах някъв нов модем на бтк то.Бял с wifi ама марката непомня точно ( скоро ще отида пак да я видя и модела ).Но нещо от рода на Comtrade но в нета не намирам нищо за него.Казаха ми, че от скоро са в употреба..

п.п. Дето вика аверчето имат бая партниори и то някой доста на високо... http://www.comtradegroup.com/ComTradeGroup/Partners/Default.aspx

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска ще минат да ми ги сменят всичките с новите модеми за който споменах по-горе.Да видим как са :)

p.s. Модемите ги смениха с ето тези http://www.comtrend.com/dbase/upload/CT5367_021908.pdf спрях му WIFI то.Първите впечетления са, че пинга падна с 6-10ms. В момента е 32-35 до abv.bg иначе ми е стигал 45 без да е натоварен модема и трасето.Но за жалост всички познати пароли които имам не стават!Иначе има отворен web & telnet.

Не става с тази която е написана root/12345.Явно пак е бутан фирмуера..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще увеличат ли на 24Mbps както пишат че модема ги поддържа или?

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на тия модеми тука повече от 6 немога да разпъна заради разстоянието до централата.Идеята ми беше да ги изтискам до макс докато ми свърши договора и на тях.Иначе наскоро на другите ми свърши и им ги дадах...За момента тези се държат по адекватно сега ги гърча  и съм по-доволен.Пуснал съм 8 пц та да теглят от замундата и страниците стрелят направо :) . Но трябва да се намерят паролите да пусна UPNP то, че май не е пуснато!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери за възможност за Serial Console достъп с кабел към платката, или дори JTAG...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе гледам че са пуснали безсрочен договор.

http://vivatel.bg/bg/residential/prices_and_services/adsl_internet/btk_adsl_start/

Това означавали, на подписан едногодишен договор на някой си абонат, ако му остават още 8 месеца и мине към такъв план безсрочен, и след 1 месец реши да го спре ?

Дали става така вече?

Отпадат ли им договорите ?

Wireless is more temperamental & variable than a woman’s mood! ;)
"no matter how hard you try, you just can NOT please everyone"

"където глупостта е образец-там разума е безумие.."Гьоте

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе гледам че са пуснали безсрочен договор.

http://vivatel.bg/bg/residential/prices_and_services/adsl_internet/btk_adsl_start/

Това означавали, на подписан едногодишен договор на някой си абонат, ако му остават още 8 месеца и мине към такъв план безсрочен, и след 1 месец реши да го спре ?

Дали става така вече?

Отпадат ли им договорите ?

не съм го чел никъде ама няма да има такъв вариант.

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно ...

Днеска се базиках с още по-новите им модеми Pirelli чернички.. с wifi.Това животно имаше доста опци сравнение със всички досегашни накуп!Някакви vLan oве ала бала :) Като скорости нямаше време да го тествам сравнение със стария HUAWEI mt882 но поне на закъснения беше аналогичен..Явно, че колкото и як модем да има трасето като е гипс няма оправия :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

пирелите са железни дори и в италянския телеком са на въоражение

привсе там е ALICE най-най-доброто (привсе че няма потребителски настройки)

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.