Jump to content

Идеи и предложения


Recommended Posts

  • Администратор

Винаги ще има теми които ще "еволюират" модераторите и администраторите не могат да забранят писането , но в последствие могат да разделят преместят или заключат тема. Триенето за мен е недопустимо, всеки доброволно пише постовете си за да ги  прочетат други, и трябва да си носи последствията от евентуалния укор на други потребители. Все пак както писаха по - горе казана дума хвърлен камък.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 245
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • Влади

    51

  • ¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

    36

  • 111111

    28

  • Mupo neTkoB

    26

  • 5 weeks later...

Предлагам раздела "Безжични мрежи" да се прекръсти на "радио комуникации" или "радио линкове" или "Wi Fi" ...

Както и раздела "Новини" да се прекръсти на "За форума" или "MikroTik-BG.Net" или "За сайта" .

Поздрави.

П.С. всъчшност трябва да е SEO оптимизирано значи трябва добре да се премислят имената на разделите 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Собственик

Форума беше Upgrade до последната версия до момента

Ако срещнете проблеми пишете тук

Основните неща който съм видял съм ги оправил

Поздрави

Разликата между английските ,руските и българските форуми:

в английския форум задаваш въпрос, отговарят

в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо

в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост

Недей да спориш с глупака. Първо ще те приравни до неговото ниво, после ще те бие с опита си.

-------------------

Когато фактите говорят и боговете мълчат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само логото на смф е останало, може да се  кешрало някъде защото видях другото как се появи малко след ъпгрейда но сега го нямааааа.

Даже това лого... не че нещо искам да обидя създателя му, но си личи, че е бързал за няъде  :)

Между другото идеята със циграта много ми допадна по време на предния ъпгрейд и сега се придържах към нея  :)

...Вече и файлове мога да прикачвам. Вчера я търсих тази функция но май не беше пусната :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Собственик

Между другото идеята със циграта много ми допадна по време на предния ъпгрейд и сега се придържах към нея  :)

...Вече и файлове мога да прикачвам. Вчера я търсих тази функция но май не беше пусната :)

Оправих логото.

Но това за идеята дето говориш не го разбрах,моля напиши го така че да те разберем.Благодаря

Иначе вече забелязах някой новости в новата версия който ми харесват като например последните постове в форума  как ги подрежда,изгледа на темите е малко променен,като цяло ми харесва и все пак upgrade излизат с цел подобряване на работата на системата

Разликата между английските ,руските и българските форуми:

в английския форум задаваш въпрос, отговарят

в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо

в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост

Недей да спориш с глупака. Първо ще те приравни до неговото ниво, после ще те бие с опита си.

-------------------

Когато фактите говорят и боговете мълчат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Собственик

1.Пусната е система за оценяване на постовете ( Ratings )

при пускане на нова тема в "Допълнителни Опции" имате възможност да спирате Ratings за конткетната тема пост

2.Чата на форума отново е пуснат

Разликата между английските ,руските и българските форуми:

в английския форум задаваш въпрос, отговарят

в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо

в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост

Недей да спориш с глупака. Първо ще те приравни до неговото ниво, после ще те бие с опита си.

-------------------

Когато фактите говорят и боговете мълчат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес сутринта около 6:20 се случи това при едитване на мнение в раздел безжични мрежи.. 3-4 пъти пробвах но не стана. Не че ми е нещо спешно но да се знае ..

post-61-130900726611_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен се слиучи като редактирах пост. Ужас ужас ужас. Не можах да го редактирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Собственик

Днес сутринта около 6:20 се случи това при едитване на мнение в раздел безжични мрежи.. 3-4 пъти пробвах но не стана. Не че ми е нещо спешно но да се знае ..

днес ще го оправя.

Благодаря ви за информацията.

Разликата между английските ,руските и българските форуми:

в английския форум задаваш въпрос, отговарят

в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо

в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост

Недей да спориш с глупака. Първо ще те приравни до неговото ниво, после ще те бие с опита си.

-------------------

Когато фактите говорят и боговете мълчат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Собственик

днес ще го оправя.

Благодаря ви за информацията.

Оправено 

:)

Разликата между английските ,руските и българските форуми:

в английския форум задаваш въпрос, отговарят

в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо

в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост

Недей да спориш с глупака. Първо ще те приравни до неговото ниво, после ще те бие с опита си.

-------------------

Когато фактите говорят и боговете мълчат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам дали е проблем или нещо такова :)

винаги чета всички непрочетени теми. до като свършат след което отварям всички непрочетени, съответно нищо не ми се показва вече, но в някой раздели продължават да ми стоят със синьо оцветени все едно има нови теми непрочетени.

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оправя се, след определено време отново ми се получава. иначе ако вляза в раздела и прочета отново темата се маха...

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.