Jump to content

Идеи и предложения


Recommended Posts

  • Собственик

Да ни е честит новия домейн ;) А със стария какво ще стане?

По горе съм писал

Докато е жив домейна ще го оставя така да си редиректва заради линковете който са индексирани и слагани по сайтовете

Разликата между английските ,руските и българските форуми:

в английския форум задаваш въпрос, отговарят

в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо

в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост

Недей да спориш с глупака. Първо ще те приравни до неговото ниво, после ще те бие с опита си.

-------------------

Когато фактите говорят и боговете мълчат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 245
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • Влади

    51

  • ¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

    36

  • 111111

    28

  • Mupo neTkoB

    26

Предлагам да бъде премахната опцията постовете да се редактират и премахват(поправят допълват )причината е коренната промяна на пост след редакция, както се казва 'казана дума хвърлен камък'(да си мислил и гледал като пишеш).Има си опция преварителен преглед дори модератори нямат право да променят съдържанието ,могат да правят забележка в поста на поребителя или ако протеворечи на правилата и етиката на форума да го премахват.

"Само две неща са безкрайни - вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен." Алберт Айнщайн

"...една мрежа е толкова добра колкото нейните създатели..." безспорен факт !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да мога да си редактирам старите постове. До сега съм го правил съвестно и качествено. Моят мотив е форума да е представителен като цяло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам да бъде премахната опцията постовете да се редактират и премахват(поправят допълват )причината е коренната промяна на пост след редакция, както се казва 'казана дума хвърлен камък'(да си мислил и гледал като пишеш).Има си опция преварителен преглед дори модератори нямат право да променят съдържанието ,могат да правят забележка в поста на поребителя или ако протеворечи на правилата и етиката на форума да го премахват.

тва нали не го написа сериозно  :) :) ;)

съм модератор у други форуми по други теми и мога отговорно да ти кажа че предложението ти е пълна глупост

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

И все пак трябва да има ограничение за времето на редактиране на постовете от самите потребители, иначе се злоупотребява.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина ли се злоупотребява? Модераторите могат да следят лога. :) Ако слагате ограничение (не смятам че е нужно) - нека да не засяга и мен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Наистина ли се злоупотребява? Модераторите могат да следят лога. :) Ако слагате ограничение (не смятам че е нужно) - нека да не засяга и мен :)

Не става въпрос само за модераторите а и за потребителите всеки трябва да знае какво е писано и кога е писано , да не посочвам като пример последната тема в която се развихри спор.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре, нека да може да се променя мнение, което е одобрено от модератор. т.е някой постове трябва да съдържат най-важното от цялата тема в първия пост. би било много добре, но да се променя само след като го прочете модератор да види дали/как трябва да се промени темата. има верно някой хора които злоупотребяват, но пък то се вижда кога е променян поста- / макар че вади само последна промяна/

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Това за проверяването на постове няма да стане ще доведе до проблеми само, най - добре си е всеки потребител след публикуване да разполага с 3 часа примерно за редактиране на поста си след това не виждам какъв е смисъла.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да и това е вариант, само няколко часа, но нека модераторите да могат да пипат темата, пак казвам някой път трябва да може да се слага най-важното в първата тема

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

За сега Модераторите и Администраторите нямат ограничение да променят постове :) нали за това са такива.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, но имаше предложение и те да не могат да променят което мисля че не е редно, забранете на потребителите да редактират 3 часа след като са казали някоя глупост и толкова. макар че в една тема за която стана въпрос в по-горен пост се направиха промени / изтриване на мнения / няколко минути след написването им

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предлагам да спрат безпринципните и безплодни спорове за правата на потребителите и модераторите - всеки потребител ТРЯБВА има право да изтрие собствените си постове както и да изтрие собствения си акаунт - принципа за свободата го изисква и нито един друг принцип не може да му противоречи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за акаунта който иска да може да си го трие, на който обаче не му харесват новите правила нека ползва първото си право!

Благодарим Ви, че ползвате услугите на GLOBUL.

Поздрави,

GLOBUL.

...

Това съобщение не може да бъде разглеждано като SPAM. Вие получавате този e-mail

по Ваше желание като регистриран потебител в My GLOBUL.

Ако не желаете да получавате известия за нови фактури може да се откажете

по всяко време на адрес: http://my.globul.bg

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предлагам да спрат безпринципните и безплодни спорове за правата на потребителите и модераторите - всеки потребител ТРЯБВА има право да изтрие собствените си постове както и да изтрие собствения си акаунт - принципа за свободата го изисква и нито един друг принцип не може да му противоречи

Съгласен по принцип! Но, когато една тема е създадена с някаква цел, не бива да се обръща на плювалник. Точно поради тази причина си изтрих постовете от въпросната тема. Ако някой иска да пише такива неща има си място за това. Велине, ако ти пишеш, че искаш да продадеш кило лук, и след твоят пост се появят хиляди глупости, че кантара ти не е верен, че люспите му отдолу са изгнили и т.н., мисля, че в крайна сметка никой няма да знае накрая, че ти искаш да продадеш кило лук. Затова който има претенции за кантара ти и за люспите на лука, да пише в темата за коректни и некоректни търговци. И в крайна сметка решението дали да купя лука си е лично мое!

Използвах името на Велин чисто случайно!!!!

http://енергия.ею
http://www.e-kak.info/forum/index.php

https://www.youtube.com/channel/UC0hGPWgF79s4JhhXY0Eo4zA

 

Обяснявам само когато ме питат, и то ако съм на кеф!
Поздрави: Евгени LZ3EG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.