Jump to content

Интернет от Булсатком


Venko

Recommended Posts

ushoplias мислиш ли ,че твоя тест е истина .За моя мога да кажа ,че не е реален данлауда, на ъплауда по може да се вярва.Във Форума имаше и тема за това колко реални са показанията на speedtest.net .

2066650069.png

  • Харесай 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ushoplias мислиш ли ,че твоя тест е истина .За моя мога да кажа ,че не е реален данлауда, на ъплауда по може да се вярва.Във Форума имаше и тема за това колко реални са показанията на speedtest.net .

2066650069.png

Кви са тия скорости бе момчета? За пинга съм съгласен но... 100 мб интернешънъл... ???

Някой знае ли как работи теста.... http download / upload - и някъде едно proxy или няколко... - Честито! Вие достигнахте 1 гига трансфер към Париж ;D

А и да допълня... ако теста се прави от щайга тип лаптоп с 5400 rpm диск и Вин ХР... "няма такъв резултат" по било и speedtest да е в съседната стая ;D

Редактирано от Mitko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Speed Test-a лъже 10001% Пускали сме и локален да тестваме - ала бала :) Да не говорим за другите врътки как някой доставчици нямат шейпар към въпросния сайт само. Като ми изкара на торенти БЕЗ локални пееари тези скорости на вън ей тогава по мога да се съглася.

Редактирано от master

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Speed Test-a лъже 10001% Пускали сме и локален да тестваме - ала бала :) Да не говорим за другите врътки как някой доставчици нямат шейпар към въпросния сайт само. Като ми изкара на торенти БЕЗ локални пееари тези скорости на вън ей тогава по мога да се съглася.

Абсолютно съм съгласен с теб! И аз имам пуснат локален за тестове.... и знам за какво става въпрос ::)

Тествал съм от какво ли не - най-добрия резултат ми е от win2003 r2 но... е със scsi дискове 15k + raid 1+0 ::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Скоростния тест няма общо с харда а с опцията на браузера да кешира в паметта

а скоростта на булсат навън е толкова слаба че за VNC нестава

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоростния тест няма общо с харда а с опцията на браузера да кешира в паметта

а скоростта на булсат навън е толкова слаба че за VNC нестава

Има, има.. друг е въпроса с кеша ... - и пак не дава супер перформанс.

Пусни си теста и си виж трансфера на диска... какво влиза на доунлояд и на ъплоад.

А за второто изречение съм на пълно съгласен. Да не кажа, че са измамници на тема "скорост". Но всичко е въпрос на оборудване, шейпъри и т.н. Даже мисля след отпуската да ги подпукам, че ме лъжат за скоростта за която плащам. ::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В повечето случаи Спийдитест.нет мери относително точно. Но на разни кочини с Буза ХР съм виждал и по 200-300 мегабита през 100 мегабитова мрежа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

В повечето случаи Спийдитест.нет мери относително точно. Но на разни кочини с Буза ХР съм виждал и по 200-300 мегабита през 100 мегабитова мрежа.

на wifi закачено на 9 мегабита от политиката на МТ съм виждал 600 мегабита на локалния тест на на ookla Speedtest.net Mini

Има, има.. друг е въпроса с кеша ... - и пак не дава супер перформанс.

Пусни си теста и си виж трансфера на диска... какво влиза на доунлояд и на ъплоад.

на браузера ми му е забранено да ползва харда за каквото и да е освен ако не свалям фаел

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама много сте недоверчиви и черногледи.

post-599-0-19779100-1342504070_thumb.png

Не съм ги проверявал всичките, но първите няколко са от Русия и Румъния.

Още един тест:

post-599-0-40351400-1342506079_thumb.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се притеснявай, всичко ще си дойде на мястото. На някой места чух че нямат шейпари изобщо. Те и ментел правеха едни луди скорости ама сега клиентите им реват на умряло.

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.