Jump to content

Интернет от Булсатком


Venko

Recommended Posts

Аааа бе хора защо си чешите пръстите по клавиатурата с материя която не ви е ясна. Че това е най бързият нет в нашата тъпа държава. Няма друк нет опаратор в града които да може да постигне поне една четварт от тяхната скорост. Може ви и в другите градове в България. И на всичкото отгоре е безплатен. Откакто са пуснали мрежата съм се махнал от BG Систем година и половина може и да е и  повече съм в мрежата им. Много главоволия са амали и ще имат от мен когато реща да им тествам скороста. Но неса само те. Всеки оператор в гада се е препотявал на пред сървара си и ми е налагал реално IP без да го плащам. Имали са провлеми BTK Grup Verey Kabe. Мразя да пища . По добре звънкаите в скайпа на Gramov662 . само пишете "От форума съм" да не да ви отхвърля . И дано в момета да съм къщи .

ISP-то на тоя предполагам още черпи сещайки се от какъв идиот се е отървал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Собственик

Спроде мен тази тема трябва да се стикне и да служи като наръчник на всички ISP.  :)

Не знам защо,но това е най търсената тема според Google webmasters tools

ето скреен от най търсеното за този домейн (съкратил сам скреена само първите 2 реда се виждат )

post-20-130900726145_thumb.jpg

Разликата между английските ,руските и българските форуми:

в английския форум задаваш въпрос, отговарят

в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо

в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост

Недей да спориш с глупака. Първо ще те приравни до неговото ниво, после ще те бие с опита си.

-------------------

Когато фактите говорят и боговете мълчат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно ...

Някой от Стара Загора или от Сливен тествал ли е такъв нет как се държи ?

Малко интересно как прес Wi-Fi предлагат такива скорости ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

интересно ......, видяла жабата че подковават коня и вдигнала и тя крак, та и тия от БУЛСАТ същите, те някога занимавалили са се изобщо с Wireless internet, пуснали ли са поне един АР с 20 клиента та дори и на 1 км., знаят ли какво правят торент заявките на тези сапунерки - нищо лошо за повечето от сапунерките особенно за UBNT, тези на SENAO умират прави ........... бъдете спокойни колеги, само ще им гледаме сеира, жалко че много от клиентите им се връзват на промитите мозъци а после плачат и чакат да им свърши договора щото са им взели паричките, същата работа като с ADSL

Видях реклама на Булсатком за Wifi интернет и питах google какво ще каже ...та ето ме тук.

Все още няма при мен покритие за да кажа мнение, но мога да кажа нещо съвсем безпристрастно, защото не работя в тази област. Във ВСЕКИ един български форум има “ГОСПОДА СУПЕР РАЗБИРАЧИ", които дават акъл на всички, кое как се прави. Мога да ви кажа само едно.

Булсатком е фирма с разполагаща с доста $$$. Ако не знаят как да направят нещо, ще наемат хора, които знаят. Ако антените им не са добри, ще ги сменят с по-добри. Ако трябват повече оптики, ще ги опънат. Единственото, в което трябва да сте сигурни, е че ако са решили да инвестират много $$ в такъв проект, то да му мислят “майсторите” които са си нахвърляли по дърветата “високо технологичните Lan мрежи”. Половината от тях ще фалират,  другата половина ще подадат молби за работа в Булсатком.

Нищо лично нямам спрямо никой член на този форум. Просто винаги се наслаждавам на големия брой “майстори”, които единственото, което могат е да си мерят онези работи по форумите. Айде със здраве !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще продължавам да си препрочитам темата.За мен тази тема е истински празник за душата.Браво на автора.  8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Видях реклама на Булсатком за Wifi интернет и питах google какво ще каже ...та ето ме тук.

Все още няма при мен покритие за да кажа мнение, но мога да кажа нещо съвсем безпристрастно, защото не работя в тази област. Във ВСЕКИ един български форум има “ГОСПОДА СУПЕР РАЗБИРАЧИ", които дават акъл на всички, кое как се прави. Мога да ви кажа само едно.

Булсатком е фирма с разполагаща с доста $$$. Ако не знаят как да направят нещо, ще наемат хора, които знаят. Ако антените им не са добри, ще ги сменят с по-добри. Ако трябват повече оптики, ще ги опънат. Единственото, в което трябва да сте сигурни, е че ако са решили да инвестират много $$ в такъв проект, то да му мислят “майсторите” които са си нахвърляли по дърветата “високо технологичните Lan мрежи”. Половината от тях ще фалират,  другата половина ще подадат молби за работа в Булсатком.

Нищо лично нямам спрямо никой член на този форум. Просто винаги се наслаждавам на големия брой “майстори”, които единственото, което могат е да си мерят онези работи по форумите. Айде със здраве !!!

Сичко е така ама не ти е пълна информацията

някой са имали трудови взаимоотношения с тях 

пари и да имат акъл нямат

а и вече няма как да кинтят да не тръгва безплатната цифрова ефирна телевизия

и скоро ще им избягат клиентите 

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека да натискат - нека да има конкуренция... ама ще увиснат...  Гаранция все пак не живеем в 1999 когато нета беше "бърз" . Ако разполагаха с толкова много пари ... както казваш нямаше да слагат wifi та изобщо! А както си питал google за wifi.. питай го и за цифрова TV през нета ама не от тях и то FREE с много по висока резолюция и звука кърти. Щото аз имам един Bulsat в единия апартамент на 42" LCD виждам размазано до безобразие..а звука е поне 10 пъти по-зле от вградената карта на компа с мп3 ика. Но за съжаление имам договор...

п.п. Да не повдигаме темата как и къде им правят приемниците и как са откраднати от 10 тина други марки и са взели най скапаното от всяка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Собственик

Господин "разбирач" .

Наличието на "$$$" е необходимо , но не достатъчно условие за играждането на свестен доставчик на нет.

За пример бих ти посочил г-н "разбирач" , няколкото фирми, пробвали се да станат wimax доставчици. Може да ги питаш с какъв успех    .  За провала на тези начинания предупреждаваха Разбирачи , както от този, така и от други форуми.

Интересно например как Мегалан ще фалира и служителите и ще ходат да си търсят работа в булсатком. Хаха.

Че има некадърни ЛАН-ове - има все още . Но няма да ги убие точно булсатком.

Ще ти кажа, като "разбирач" , че провала на булсатком в нет доставката е предизвестен. Дори wimax-a се провали, какво остава за wifi , и то с мечти за хиляди клиенти.

Не, че не може - може, ама е скъпо и неоправдано като инвестиция.

Ще си говорим след няколко години пак тук в тази тема.

п.с.

Колкото до "разбирачите" , нямаш си идея колко и какви хора пишат, и четат тук, за да даваш толкова компетентно мнение.

Видях реклама на Булсатком за Wifi интернет и питах google какво ще каже ...та ето ме тук.

Все още няма при мен покритие за да кажа мнение, но мога да кажа нещо съвсем безпристрастно, защото не работя в тази област. Във ВСЕКИ един български форум има “ГОСПОДА СУПЕР РАЗБИРАЧИ", които дават акъл на всички, кое как се прави. Мога да ви кажа само едно.

Булсатком е фирма с разполагаща с доста $$$. Ако не знаят как да направят нещо, ще наемат хора, които знаят. Ако антените им не са добри, ще ги сменят с по-добри. Ако трябват повече оптики, ще ги опънат. Единственото, в което трябва да сте сигурни, е че ако са решили да инвестират много $$ в такъв проект, то да му мислят “майсторите” които са си нахвърляли по дърветата “високо технологичните Lan мрежи”. Половината от тях ще фалират,  другата половина ще подадат молби за работа в Булсатком.

Нищо лично нямам спрямо никой член на този форум. Просто винаги се наслаждавам на големия брой “майстори”, които единственото, което могат е да си мерят онези работи по форумите. Айде със здраве !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще съм от първите им клиенти като започнат тук но за да ги видя какво ще изкарат като услуга... Добре им звучат офертите ама то има много оферти на "хартия" който изглеждат добре! А има и друго.. незнам как е било в Стара Загора и Сливен ефира ама тука е манжа с грозде ..... така, че успех! Тези скорости на какво са ? BG/INT/PEER/TOTAL/UP/DW ? Или не е ясно ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://forum.bulsat.com/viewtopic.php?f=3&t=10994тук има един пост  мързешеме да го търся преди ден два го четох накачулили  стълбовете като елхи  пише че в сливен булсатнет стават само за ровене из нета и за нищо повече 

Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.