Jump to content

Интернет от Булсатком


Venko

Recommended Posts

Ами аз не съм пускал... просто гледам с КРС да си нямам много работа но доколкото разбрах са пускани няколко и то и резултата е нулев!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

проблема на КРС е самосезирането

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях споменал за една точка с антени СЕНАО по назад в темата  ;D Гледам вече са сменени с Рокети и Сектори от новите на Аирмакс  ??? явно  нещо старите не ги бива  :)

post-199-130900725465_thumb.jpg

468x60_free.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях споменал за една точка с антени СЕНАО по назад в темата  :o Гледам вече са сменени с Рокети и Сектори от новите на Аирмакс  :o явно  нещо старите не ги бива  :o

Че те на 5Ghz ли бичат тия от БУЛСАТ

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално е да са на 2.4 обаче какъв хардуер ползват

от инфото останах с друго впечетление

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално е да са на 2.4 обаче какъв хардуер ползват

от инфото останах с друго впечетление

Ползват вече АйрМакс гледам масово подменят старите с нови . За седмица видях 3 подменени точки  ;D

468x60_free.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При двама трима торентъри им отиде и качеството и бързината;D. Чувам че Булсат са се оборудвали с висока версия Juniper. Явно са решили да стъпват сериозно на пазара на двойната услуга в някои райони.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно ...

Аааа бе хора защо си чешите пръстите по клавиатурата с материя която не ви е ясна. Че това е най бързият нет в нашата тъпа държава. Няма друк нет опаратор в града които да може да постигне поне една четварт от тяхната скорост. Може ви и в другите градове в България. И на всичкото отгоре е безплатен. Откакто са пуснали мрежата съм се махнал от BG Систем година и половина може и да е и  повече съм в мрежата им. Много главоволия са амали и ще имат от мен когато реща да им тествам скороста. Но неса само те. Всеки оператор в гада се е препотявал на пред сървара си и ми е налагал реално IP без да го плащам. Имали са провлеми BTK Grup Verey Kabe. Мразя да пища . По добре звънкаите в скайпа на Gramov662 . само пишете "От форума съм" да не да ви отхвърля . И дано в момета да съм къщи . 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доставчика не е булсатком а булсттв май а

www.bulsattv.com

:) Преди години имаше един виц.Пешо спечелил от лотарията Мерцедес.После се чуло,че не бил Мерцедес,а Москвич.И че не го е спечелил от лотарията,а че Москвича го е блъснал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа бе хора защо си чешите пръстите по клавиатурата с материя която не ви е ясна. Че това е най бързият нет в нашата тъпа държава. Няма друк нет опаратор в града които да може да постигне поне една четварт от тяхната скорост. Може ви и в другите градове в България. И на всичкото отгоре е безплатен. Откакто са пуснали мрежата съм се махнал от BG Систем година и половина може и да е и  повече съм в мрежата им. Много главоволия са амали и ще имат от мен когато реща да им тествам скороста. Но неса само те. Всеки оператор в гада се е препотявал на пред сървара си и ми е налагал реално IP без да го плащам. Имали са провлеми BTK Grup Verey Kabe. Мразя да пища . По добре звънкаите в скайпа на Gramov662 . само пишете "От форума съм" да не да ви отхвърля . И дано в момета да съм къщи .

А дано,ама надали.  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Собственик

А дано,ама надали.  :)

Жоро чета и се забавлявам  ;D

Няма се косиш нали трябва да си чешаме пръстите както казва въпросният потребител

Разликата между английските ,руските и българските форуми:

в английския форум задаваш въпрос, отговарят

в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо

в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост

Недей да спориш с глупака. Първо ще те приравни до неговото ниво, после ще те бие с опита си.

-------------------

Когато фактите говорят и боговете мълчат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:);D:D :D   уникален 

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.