Jump to content

ReloadBG


PcTuninG™

Recommended Posts

И само да вметна 50 недоволни не могат да се сравняват с десеткии хилядите доволни -процента е нищожен! Ако този форум ни трогваше спокойно можем да го 'Купим" и да изчезне всичко ненужно в него!

и колко струва този форум? ти май вярно си изключително нагъл! това че имаш възможност да отговориш на отпревените ти обвинения не значи че трябва да обиждаш. не съм видял едно мнение без да обидиш някого или нещо да "изпсуваш". Не се познаваме лично, но предполагам не говориш по този начин на хората с които се виждаш, щото иначе не вярвам да може да пишеш.

Надявам се да престанеш с обиждащите думи към когото и да било, а това как си въртиш бизнеса си е твоя работа... само времето ще покаже.

ПС: форума е превилегия, която лесно може да бъде отнета. използвай я разумно!

  • Харесай 1

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 157
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • Tsunami

    15

  • NetworkPro

    10

  • MiPSus

    9

  • smacker

    9

С копеле обижда тоя от своге дето говори и фъфли. Сбогом от мен мишкари !

Аз мисля че 90% от нас са ти казали СБОГОМ доста отдавна ....

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наистина не вярвам да говориш на човек който е срещу теб по този начин. но не се притеснявай няма да ни липсваш. Сбогом.

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Не мога да ви разбера, не стига че цитирате ами и не четете

то и в единия за дялане ама и другите не че нямат ръбове

на единия му искат гаранцията за ремонта той ако можело без нея

за банковите плащания има електронно извлечене което се дава в момента на транзакцията

а не рецепиента да чака тромавите банкови преводи

друг си е проблема че нито един магазин няма вграден един модул за плащане с кредитна/дебитна карта

и от двете страни мижите ама искате всичко да ви е ясно

Специално аз в релоуд не съм пазарувал щото преключих с бизнеса преди да се появят на пазара

но специално бих обърнал внимание че електронния магазин е вече морално остарял

и информацита за тех. спецификации на продуктите е или постна или малко неформатирано поднесена

не споменавам факта че дори не е преведена (copy/paste) снимковия материал и количество това др. тема

гореспоменатия модул за електронно разплащане който не знам кой как ви е уплашил да не ползвате

но ще е ви спести банковите преводи и чакането им (epay peypal не са такива а са заобиколка на такива)


вземете малко да се стегнете и да си првите комуникацията клиент търговец и обратно по официален път

никой съдия няма да ви признае чатче но би признал факс банково извлечение и подписана поща

а и кореспонденцията не се води на махленски език

  • Харесай 1
Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"С копеле обижда тоя от своге дето говори и фъфли. Сбогом от мен мишкари !"

-------------------

Тоя от своге го боли *уя за теб. Излязъл е от бизнеса и вече гледа сеир.

Подписал е за новия собственик 97% срочни договори, което едва ли ще повтори някое isp скоро,

но въпроса тук е за теб, а не за mile или svogelan. Знам те от 2004-та, когато Алек те препоръча

за високочестотни кабели. Вярно е, че ти се отдава да ги правиш добре. Всичко друго

обаче ти е зле пич. За 6 години не можа да събереш нормален екип за сервиз, продажби и етк.

Как никога не е имало проблем с Ланком, vesuvius, мост и други вносители на техника, а само с теб?

Не разбираш ли, че вече не сме 2004-та да няма откаде да се купи? В EU сме. Дали ще купиме от

испанците, румънците или гърците вече няма никакво значение. Треа доста да се трудиш за да бъдеш

предпочетен.

Затова и ще търпиш, когато те ядеме по форумите. ISP-тата търпят далеч по-идиотски оплаквания всеки ден

и не си позволяват подобно отношение, а ти от тях бял хляб ядеш. Това е.

.

  • Харесай 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Собственик

Интересно как ще купите нещо което не се продава :)

Ако този форум ни трогваше спокойно можем да го 'Купим" и да изчезне всичко ненужно в него!

Разликата между английските ,руските и българските форуми:

в английския форум задаваш въпрос, отговарят

в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо

в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост

Недей да спориш с глупака. Първо ще те приравни до неговото ниво, после ще те бие с опита си.

-------------------

Когато фактите говорят и боговете мълчат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се чудете на Насето, то е така като продадеш дядовите ниви на село и земеш сухата пара :) "бизнеса" е песен и е лесен.

100 AirFiber на склад :) ше му артисат като NS Loco 5 от старите как му артисаха.

Готова пара бързо лети , а Алеко е казал: "Пази боже сляпо да прогледа"!

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ебаси екшъна съм пропуснал. Та чак триене на мнения.

Ще се включа и аз. Няма да го пропусна тоя мишок, дето се крие на вторият етаж в нова кооперация в люлин.

Както каза Миле,

от срещите по кафетата до апартаментчето му в люлин и склада в гаража.

+1

Смучеше кръв. Стотици долари съм му давал, без дори да си направи устата да почерпи кафето.

Никога не съм му искал гаранционен ремонт.

А последните две NS5 ги върна за работещи! Взе парите за ремонт. А те.... просто не работеха.

Ако не сте го баннали от тук, нека пита. Ще му пратя документално товарителниците от Еконт и фактурите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ReloadBG

Оплюването на който и да е не води до нищо добро. Китен само да вметна, че ако изпратим у-во до убнт като вашето преди години щяха да го задържат и не само чипа му нямаше да го има но и самото у-во.Ubiquiti не връща техника за РМА , която не е с фабричен дефект !!!!!!!И още нещо КИТЕН поръчахте от нас кабел на ubnt, тъй като само ние го внасяме защо не поръчахте от друг -да ви кажа ли защото НЯМАТ. Лъжете само и единствено себе си. Да документирам ли вашите лъжи? Вкарваш се във филми да изкараш някой черен, но Вие ставате за смях.Уволненият служител е мит тъй като Вие лично се обадихте :) Такива дребни лъжи не Ви правят чест. Запомних този факт, тъй като човека се правеше никога от там няма да купя и хоп обади се за поръчка хаха

Момчета като за начало спрете наркотиците. Аз лично с Вас съм комуникирал един път по телефона и един по-скайп доста отдавна и не можете да документирате нищо . По въпроса с освободения мой служител казох да се намери кабел с условието да не е от Вас моята дума не бе чута и в момента в който видях фактурата лицето го освободих съответно имаше и други поводи разбира се но това ескалира. В последствие разбрах, че кабела само вие го предлагате ама си намерих алтернатива. Другарю аз съм във филма от времето когато Вие на габърчето сте викали чадър. Не се познаваме лично и на Вас не прави чест да твърдите,че може да докуметирате митове. Всъщност постановете си документацията определно ми е интересно. И за това кое Ubiquiti връща или не връща си e вашия филм аз съм намерил начин всичко да ми се връща на 100% brand new. хахаха

Редактирано от ефект

няма начин да няма начин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

... Ако не сте го баннали от тук, нека пита. ...

Профилът на ReloadBG е изтрит по тяхно желание днес затова не очаквайте отговор от тяхна страна за в бъдеще !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лоша реклама няма. Всички тук сме търговци по един или друг начин и дори да не ни се иска сме в една лодка.

Ако аз не изкарвам пари, като дребно isp значи и нагоре по веригата няма да има. Също и надоло към ланаджиите.

Няма да има и за релоад, екском, ланком и етк. Ако те не изкарват кинти ще намалее асортимента.. ще понадигнат

цените и ще посвалят отстъпките. Никой не иска подобни неща. Аз не купувам техника за да си я държа под възглавницата.

Купувам я да изкарвам пари, да си върша работата и да се връщам при доставчиците пак с пари за техника и материали.

Затова, като нещо не е нормално си казвам, както и на мен ми казват по 20 пъти на ден клиентите.. Това е. Не е само убаво ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като е изтрит акаунта защо не им запазихте постовете. Нека се види как обижда. Така все едно ние сами сме си говорили

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти сега двоен стандарт , преди 3 месеца

За колегата може, щото няма да се бърка с ремонт/подмяна >:D

И хоп в гугъл на 4-та позиция

http://www.google.bg/#hl=bg&gs_rn=1&gs_ri=hp&pq=hello%20mister%20anderson&cp=7&gs_id=36p&xhr=t&q=reloadbg&pf=p&tbo=d&sclient=psy-ab&oq=reloadb&gs_l=&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&bvm=bv.1357316858,d.Yms&fp=248301d6a7b5ffd6&biw=1378&bih=796

И гугъл каво откри , не само при нас ги дъфчат:

http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=wifi&Number=1946645114&page=11&view=collapsed&sb=5

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно ...

За съжаление и аз се включвам с негативен опит с тях макар и само в отношението към голям клиент. Аз съм купувал за моята фирма доста неща от Релоуд БГ и реших,че са малка фирма, която трябва да подкрепим покрай кризата . Имам нов проект, а там редовно ще се закупува оборудване като до момента за месец и половина сме закупили общо за около 3000 лв оборудване и продължаваме. При поредната поръчка бяхме платили повечето оборудване без едно от устройствата, но се наложи колегите да пътуват и ги помолих да дадат устройството преди да е платено,защото на другия ден трябваше да пътуват колегите и да спестим малко време. Обаче тъй като те решиха,че са много велики за 300 лв направиха проблем и се наложи да изчакат колегите докато стане плащането. Каквото и да си говорим ще уредя така нещата,че вече да пазаруваме от друго място понякога трябва продавача да има разбиране към клиента, особено след като купува за доста пари и няма проблем с плащанията, а точно обратното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не е основание за сърдене. Плащаш - вземаш. Фирми много и тук и из Европа-та. Може да си решил да ги забършеш и да купуваш от друго място. Ако са нищо 300лв за теб - прати насам. Предполагам че ако не искаш излиза че се правиш на "Велик" - нищо лично.

  • Харесай 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.