Jump to content

ReloadBG


PcTuninG™

Recommended Posts

  • Отговори 157
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • Tsunami

    15

  • NetworkPro

    10

  • MiPSus

    9

  • v0id

    9

И аз съм доволен от тях. Купих си една секторна антена от тях преди 4 години, поръчах си направата на кабел към нея, платих си, всичко точно. 8)

banner-468-60.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеца по-късно ...

Не знам за кой път се отказвам да пазаря от reload, но този път вече ще е за последно. Поръчвам си по телефона 4 борда RB711 и ми казват - има за 88 лв. без ДДС с Level 4 и за 56 с Level 3. Поръчвам един от скъпите и 3 от евтините и като отварям пратката - изненада: бордовете са с абсолютно идентичен хардуер, само дето евтините са с по един антенен конектор, на мястото на което трябва да е запоен вторият няма никой. Звъня им да им обясня, че не ми вършат работа тези трите и искам да ги сменя с по-скъпия модел и да си доплатя. Съгласявам се любезно с тях, че явно съм тъпанар че не съм прочел pdf-а на сайта им и не съм вникнал в тази подробност за модела, че съм кьорав и не съм видял на миниатюрната снимка, че няма втори конектор и се започва - "можем да ги вземем обратно, ама трябва да минат през сервиза, а това струва пари..." Какъв сервиз - аз даже не съм ги разпечатвал от найлоните ? Ама трябвало да им се обадя още същия ден като съм ги получил - ами нямам навика да инспектирам всяко получено оборудване на момента, гледам го като стане време за монтаж, пък и става въпрос за 10 дни в същия месец.

Е, няма да купувам нищо повече от вас, не ми се слушат изцепки в първо лице, единствено число колко са велики и кой съм аз че да ги плаша. Ще продължа да си оставям годишно една 6-цифрена на Ланком и Рутелсат за подобно оборудване и да знам че си имам работа с партньори, а не с търговци - разликата е огромна.

  • Харесай 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

За Релоуд. Мене също ме изгубиха като клиент, безвъзвратно! Няма какво повече да добавя за лошото им отношение към клиентите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То отношението си е нормално, но отказа за ремонт на дефект е проблем. Вече като отида при тях, все едно взимам суичове от мост - тая гаранция не знам защо я издават въобще.

Редактирано от h3ll
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.