Jump to content
111111

Лимити в раздела купува/продава

87 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Georgiev_vrn

заповядай в набутвалник-а. може да спечелиш Форд ако публикуваш обява - При нас няма печалба

Дори може да предложа да се вдигне на 50-60 мнения въпросния лимит

И 500-600 да предложите все тая :)

Успех с форума и давайте в същият дух с препоръките. Аз лично на момента си трия акаунта :)

Упс!!! То и това било много трудно :)

Ако може направо вие го направете.

Думи нямам какво отношение получаваш тук. Кави награди кави Фордове какви 5 лева. Мале, мале. То голямо пъчене голямо нещо.

Дай на някого власт и му гледай сиира!

111111

Правилото е с причина преди се продаваха ползвани суичове с торби

единични бройки и т.н. няма нужда от разяснение

пък и форума е общност на мрежовите потребители 

и раздела беше с цел ТЕ да обменят ненужна техника 

Влади

И 500-600 да предложите все тая :)

Успех с форума и давайте в същият дух с препоръките. Аз лично на момента си трия акаунта :)

Упс!!! То и това било много трудно :)

Ако може направо вие го направете.

Думи нямам какво отношение получаваш тук. Кави награди кави Фордове какви 5 лева. Мале, мале. То голямо пъчене голямо нещо.

Дай на някого власт и му гледай сиира!

Здравейте Г-н Георгиев, 

Не мисля, че има нещо нередно в това да има правила за определен раздел! Няма значение колко е голяма една общност, правилата са за да се спазват! Останалите раздели са свободни за писане. 

Поради зачестелите запитвания, злоупотреби при продажби и т.н. скоро ще наложим допълнителни изисквания и евентуално допълнителна титла за да може да се публикува в този раздел.

Този форум не бе създаден с цел покупко-продажба и затова в този раздел ще има правила който да ограничат потребителите който влизат единствено за да продават техника.

Относно изтриването на акаунта Ви, ако все още искате да направите това, моля пишете ми лично съобщение и ще ви деактивирам/изтрия акаунта

Поздрави

Влади.

bgoptic

Съгласен съм с вас, но има хора които продават качествени екземпляри, стари нови на всеки нещо му трябва

Cako Milev

Да,добре е да има някакви изискавания за публикуване в раздела купува/продава!Аз също доста често ползвам раздела,но нека не забравяме основното във форума,а то е да обменяме опит и знания,В един момент преди известно време форума изобилстваше от постове в горепосочения раздел,но все пак аз предпочитем да купя или продам техниката си тук.Мисля че 10-тина смислени поста са достатъчни!

• Like 1

bgoptic

Да прав си, но например имам някой нови антени който не искам да продавам на когото и да е било, а тук има хора на който могат да свършат доста полезна работа

joniflashnetbg

Здравейте, аз съм нов тук в този форум понеже  съм с нов акаунт ,но това е без значение.Не знам какво общо имат постовете с търговията.Ако форума е направен за определен кръг от хора просто направете регистрация само с покана,мисля че това е по добре отколкото това ограничение с "5 СМИСЛЕНИ ПОСТА" кой може да определи кой пост е смислен кой не.

Edited by joniflashnetbg
грешка

111111
преди 1 минута, joniflashnetbg написа:

Здравейте, аз съм нов тук в този форум понеже  съм с нов акаунт ,но това е без значение.Не знам какво общо има постовете с търговияата.Ако форума е направен за определен кръг от хора просто направете регистрация само с покана,мисля че това е по добре отколкото това ограничение с "5 СМИСЛЕНИ ПОСТА" кой може да определи кой пост е смислен кой не.

Правилата не се коментират.

Има причина да са такива.

joniflashnetbg
Just now, 111111 написа:

Правилата не се коментират.

Има причина да са такива.

Мирише на цензура "ПРАВИЛАТА НЕ СЕ КОМЕНТИРАТ"

111111

Цензура е да те банна и дати изтрия мненията които одобрявам.

Форума е профилиран не към търговия.

joniflashnetbg

Ами ок. Това не е коментар на правилата а просто предложение вместо 5 смислени поста допустимост чрез покана от участник с рейтинг.

111111

Ами направи си рейтинг ...

• Like 1

joniflashnetbg

Предният ми акаунт "jonimarkovo" е изтрит по неизвестни за мен причини и сега трябва да трупам рейтинг за да публикувам обява.

kmeta

До всички нови търговци.

Какво пречи да почетете малко форума, докато натрупате необходимите постове. Прага е доста нисък.

Иначе пак ще се пускат за продажба RB750 за по 50лв.

Edited by kmeta

joniflashnetbg
преди 1 минута, kmeta написа:

До всички търговци.

Какво пречи да почетете малко форума, докато натрупате необходимите постове. Прага е доста нисък.

Иначе пак ще се пускат за продажба RB750 за по 50лв.

Аз не съм търговец доставчик съм