Jump to content
111111

Лимити в раздела купува/продава

87 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

111111

Що за глупост? Така само ще накарате да се засили спама. :mellow:

спам = бан

Извинавай ама ти като си караш колата и някой знак не ти харесва какво правиш, отиваш в кат и почваш да плачеш че този знак е глупост ли 

как така е лесно ще го строши, тя нали простотията не ходи по гората а по хората

playback911

Според мен не е глупост ама аз имам поне 5 поста, а ми показва че имам само 2???? Как става тоя номер?

111111

Според мен не е глупост ама аз имам поне 5 поста, а ми показва че имам само 2? ??? Как става тоя номер?

не всички раздели отчитат постове 

cna

Повече съм привърженик на времето което да мине след регистрацията, до тогава да чете само.

Иначе ще доведе до спамове излишни, за да се наберат брой мнения необходим за право за постване в раздела.

master

To и за това му се броят само в някой форуми мненията. Все пак трябва да има някаква цедка тъй като има много ботове.

Prodator

наложи ми се на пусна тема в раздела: купува/продава ... и установих че трябва да имам минимум 3 мнение, реших да написа някое мнение обаче от 3 мнения които написах само 1 виждам да имам ... незнам каква е причината но е много кофти. :)

111111

наложи ми се на пусна тема в раздела: купува/продава ... и установих че трябва да имам минимум 3 мнение, реших да написа някое мнение обаче от 3 мнения които написах само 1 виждам да имам ... незнам каква е причината но е много кофти. :)

Се в теми от преди 2 години, и без нищо по самата тема

netlamer

Принципно може да е правилно, но поне на мене не ми се струва належащо активиране на рестрикции.

Все пак админите си знаят де...

Mupo neTkoB

За да ги има значи е било належащо. Лимита е толкова малък, че ако зависи от мен ще го увелич

donioi

Моето предложение да се сложи една иконка  "купува/продава" и да си я гледа който иска

Prodator

искам да разбера поне да знам с сигорност, след колко броя коментари или време, ще мога да пусна тема в раздела купува/продава .. да имам някаква представа, защото бях чел че за да пуснеш тема трябва да имаш минимум 3 коментара а то се оказва че пак немога :) Поздрави

111111

5  поста и добро желание

Prodator

5  поста и добро желание

ясно благодаря за информацията . :)

Georgiev_vrn

ясно благодаря за информацията . :)

да, правилата са такива. след като имаш 5 смислени поста и не от сорта на "ами да" "то еди квоси е по-добро от другото" и някакви такива ще имаш възможност. До тогава може да ползваш услугите на ОЛХ.бг

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Нов Потребител

• Потребители
  • member.png
  • 1 Мнения:
0 

Neutral

• МестоположениеVarna:

Sent Преди минута

Mupo neTkoB, on 15 May 2015 - 12:48, said:

да, правилата са такива. след като имаш 5 смислени поста и не от сорта на "ами да" "то еди квоси е по-добро от другото" и някакви такива ще имаш възможност. До тогава може да ползваш услугите на ОЛХ.бг

Разбрах ви, имах друго мнение, че правилата са си правила 5=5 а то било 5 ама еди какво си.....  :)

Благодаря все пак за бързият отговор и за препоръката.

• Please login or register to see this content.
  •  
  •  

Mupo neTkoB

заповядай в набутвалник-а. може да спечелиш Форд ако публикуваш обява - При нас няма печалба

Дори може да предложа да се вдигне на 50-60 мнения въпросния лимит

Edited by Mupo neTkoB
  • Like 1