• Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

No registered users viewing this page.

111111

Лимити в раздела купува/продава

87 гласа

1. 1. Допада ли ви лимита?

• ДА
      33
    • НЕ
      32
    • ОЩЕ ТРЯБВА
      15

Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

56 мнения в тази тема

За да виждат раздела, потребителите трябва да направят поне 3 поста,

за да пишат 5 поста

1 човек хареса това

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен не за да виждат а за да пишат

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

освен това трябва да е написано за да се вижда , че има лимит и не само за бр. на постове, постовете за 2 мин ще ги напуска .. трябва и време да има след регистрирането за получаване на някакви допълнителни привилегии :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наложи се да пусна тема в раздел купува/продава и установявам случайно въпросното ограничение. Действително никъде нищо не пише и ако не бях отворил тази тема нямаше да разбера за ограничението.

Редактирано от machineman

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без да съм гласувал чуканах на 'виж резултатите без да си гласувал' и вече съм гласувал.Админите да видят този бъг (ако желаят разбира се ).

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От една страна не е лоша идея ограничението..

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в hardwarebg така решиха много от проблемите, които преди това имаше. освен постове и определен перион време от регистрирането има и е добре.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при липса на ограничения ще бучите пак че еди си кой пак си преместил боклуците най отгоре а вашата е на втора страница

няма смисъл да се коментира лимита дори е бая ларж има форуми с 20-30 мин ограничение за лимитиране и раздели достъпни за писане след бая постове

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е много добра и аз се канех да поставя този въпрос ! Регистрира се някой пуска тема продавам космически сувалки . Това не е продавалник или дата . Много се напълни форума с некоректни продавачи още си чакам антените от един такъв регнал се преди седмица и вече продава на воля . Трябва да има брой коментари и примерно 3 месеца във форума ..

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да виждат раздела, потребителите трябва да направят поне 3 поста,

за да пишат 5 поста

Малко е , малко е!

И предложение към админа: Заглавията от "Купувам/Продавам" да не излизат в колонката "Последните мнения във форума". Просто всеки ден избутват за часове останалите теми. 80% е купувам продавам.

То поне да имаше какво да се купи - 90% хартисали боклуци от гаража , ай стига ве!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още едно нещо,

Обяви публикувани в неправилни раздели отиват директно в коша,

аман от хитреци.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има и друг момент аз съм регистриран повече от година в форума до сега си разглеждам обявите като си харесам нещо званя и си го купувам

и сега ми се налага да побликувам обява и не мога

:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има и друг момент аз съм регистриран повече от година в форума до сега си разглеждам обявите като си харесам нещо званя и си го купувам

и сега ми се налага да побликувам обява и не мога

:

Здравейте, Да и аз също съм се регистрирал от близо 6 месеца и искам да си пусна обява но щом правилата са такива ще трябва да направя 5 поста :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що за глупост? Така само ще накарате да се засили спама. :mellow:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинавай ама ти като си караш колата и някой знак не ти харесва какво правиш, отиваш в кат и почваш да плачеш че този знак е глупост ли 

Редактирано от RudY-ElectriC

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що за глупост? Така само ще накарате да се засили спама. :mellow:

спам = бан

Извинавай ама ти като си караш колата и някой знак не ти харесва какво правиш, отиваш в кат и почваш да плачеш че този знак е глупост ли 

как така е лесно ще го строши, тя нали простотията не ходи по гората а по хората

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен не е глупост ама аз имам поне 5 поста, а ми показва че имам само 2???? Как става тоя номер?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен не е глупост ама аз имам поне 5 поста, а ми показва че имам само 2? ??? Как става тоя номер?

не всички раздели отчитат постове 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повече съм привърженик на времето което да мине след регистрацията, до тогава да чете само.

Иначе ще доведе до спамове излишни, за да се наберат брой мнения необходим за право за постване в раздела.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

To и за това му се броят само в някой форуми мненията. Все пак трябва да има някаква цедка тъй като има много ботове.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наложи ми се на пусна тема в раздела: купува/продава ... и установих че трябва да имам минимум 3 мнение, реших да написа някое мнение обаче от 3 мнения които написах само 1 виждам да имам ... незнам каква е причината но е много кофти. :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наложи ми се на пусна тема в раздела: купува/продава ... и установих че трябва да имам минимум 3 мнение, реших да написа някое мнение обаче от 3 мнения които написах само 1 виждам да имам ... незнам каква е причината но е много кофти. :)

Се в теми от преди 2 години, и без нищо по самата тема

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно може да е правилно, но поне на мене не ми се струва належащо активиране на рестрикции.

Все пак админите си знаят де...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да ги има значи е било належащо. Лимита е толкова малък, че ако зависи от мен ще го увелич

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето предложение да се сложи една иконка  "купува/продава" и да си я гледа който иска

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване