Jump to content

Mile


Mile

Recommended Posts

Аз не мога да разбера що на тъпотията се опитвате да обясните колко е тъпа.. Колегата Миле не го познавам не съм работил с него но съм чел много негови публикации и от тях до сега от както съм член на този форум съм разбрал, че не е дете или дребен интернет доставчик в някво село знае какво говори и разбира много повече от половината от нас в тази насока като цяло човек с опит.. не съм видял да засегне някой по какъвто и да е начин виждам само как Андонов обижда и сипва и нито една обида от страна на Миле.. Човека ти е продал switch който си има спецификации който са за дадени и докоментирани от фирмата производител с която ти решаваш да спориш че това което пишело не е вярно при положение че те са оптимизирани да работят в най добрите си възможности.. Когато решиш да правиш нещо си направи първо труда да прочетеш наистина какво ти трябва или от какво се нуждаеш видях че каза че човек който не е мрежови дрън дрън ти го е препоръчал ако ти наистина си толкова "Едър Доставчик" а не като нас " Мишок" не мисля че ще се доверяваш на някой който си дал да ти носи кашона с UTP -то.. така че не мисля и не виждам някъде Миле да те е излъгал . Човека дори културно мирно и кротко ти предложи да ти върне парите. Ако беше някой друг щеше да ти е теглил игнора и да го боли фара кво пищиш и кво не и на кого... Или си в цикъл или си Интернет доставчик на средна възраст около 18 години който е взел заем от родителите си да си купи Switch.. Еби му майката дай ми адрес аз да ти пратя 250 лв понеже аз съм мишок а ти си Голям играч и всичко да приключва и да оставиш хората на мира.. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 53
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • ANDONOV

    16

  • Mile

    8

  • MiPSus

    5

  • smacker

    5

Еби му майката дай ми адрес аз да ти пратя 250 лв понеже аз съм мишок а ти си Голям играч и всичко да приключва и да оставиш хората на мира.. :)

Ето на това му казвам джентълменско предложение! Браво Balthazar.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговарям ви за поледен път защото не мога да падам повече на вашето ниво

1. Никога и никъде не съм писъл че си искам парите от който и да е

2. Никой никъде не ми е предлагал да ги върне или да му върна стоката.Това в последствие се написа някъде ама аз не съм повел тази война. А и истинкия мъж като тръгне на война с някой трябва да и я води докрай не като види още врага да дава газъ и да вдига бялото знаме.

3. Суича съм го поръчал с нагласата а и толкова е все още обявен на страницата му че струва 350 лева, той пристигна по куриер с цена 250 лева ЗАЩО ЛИ ????? отговори си сам или питай предказатела той явно знае всичко :)

4.Той сам публикува тази глупост и то С ГОЛЕМИ СЪКРАЩЕНИЯ нагласени така както си иска с каква цел не можах да го разбера, нито съм му бил телеграма нито съм го молил да изкарва на показ разговора помежду ни нито съм правил обръщение към някой дали да купува или не от него, нито съм коментирал пред когото и да е дали е коректен или не. Писъл съм му го на лични и това което мисля съм му го казал в очите. Това че той е искал да се орезели и пред хората си е лично негов проблем. Явно си пада по садо мазото.

5. Нещото което ме издразни най много е че публикува домашния адрес на жена ми имената и и телефона, вполедтвие ги изтри. Нали всички от неговия кръжок сте много коректни, а и сте големи мъже. Що тръгна да се прави на мъж на една жена ???? ??? Това единствено ме провокира да пиша нищо друго, мене можете да си ме плюете колкото си искате това може само да ме развесели, но до там след мене който прекали ще има ЧУ ПАП ПАП

6.Никога и никъде не съм твърдял че съм най знаещия или най компетентния в тази сфера. Но се намериха хора които искат да ме накарат да не вярвам на очите си за нещо което при мене работи с години, а те са го чули от някой знаят го само на теория, или са го чели от някоя дебела книга.Именно поради този факт допълнително попитах кой от двата модела и според него ще свърши работа на определеното място тъй като ги е ползвал и водейки се от същите мотиви че постовете които съм чел наистена са си смислени и логични. Именно за това му казах впоследствие че е лъжец тъй като той сам направи избора кой да ми прати, сега ми предлага друг които щял да свърши работа. След като се имаш за коректен що не ми каза тези модели няма да станат там но след месец или след два ще имам за продаване еди кой си модел който ще ти върши работа и ще е на такава цена, аз сам ще си преценя дали мога да го чакам и дали ми се дават повече пари. Ако беше постъпил по този начин щеше да има всякакво право да пише и публикува наляво и надяно каквото и да е ама сега да ме набутва за да се оттърве от някакъв боклук и после да се опитва ехидно да се подиграва нещо не е познал

7.Парите са си мой и мога да си ги харча както си искам, но според вас излезе че трябва и да ви и питам че да ви давам и обяснение за какво съм ги изхарчил. Такава лудост не ми се беше случвала за четиридесет и кусур години, още ми се струва като сън.

8.Повечето от кръжока много разбирате и много знаете ама непрекъснато продавате старите си боклуци явно с това сте градили и строили, аз за първи път в живота си съм посегнал към нещо старо (с изключение на кола) и това стана световен проблем и световно престъпление.

9.Един чувал с хора построиха хотели това значи ли че трябва да разбират от строителство и ако не прави ли ги престъпници. А и аджеба мислиш ли че докато са го строили хотелите някой си работник дори и технически инженер не е построил една стена накриво или по погрешка. Какво според тебе трябва да се случи с него да го опекат на шиш и да го изядат, да го изгорят на клада, да го разстрелят или да го обесят. Посъветвайте ме като много знаещи че чакам каква присъда ще издадете за човека на който съм се доверил да я изпълня в сила.

10.Четейки преди време някой ваши постове бях останал с впечатление че сте интелигентни хора ама сега сами се показахте кой колко му е багажа. Дори не сте и за съжаление

11. Шаро Опел не съм карал дори и в детската градина други са моите марки.

12. и последно с риск да съм вулгарен а и да обидя някой. Определени хора излезоха в подкрепа и писаха колко са доволни. Това че някой ви е н...ал и ви е харесало трябва ли според вас всички останали да станем педераси ? Твърдите че бил хубаво момче и много хубаво е..л правите му свирки и се опитвате да ни накарете да пробваме, щото щяло много да ни хареса, аиде нема нужда, на нас си ни харесват да бъркаме у женски дупета не някой да ни бърка у нашите.

Редактирано от ANDONOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едни хора , въртят един суйч, после въртят едни пари - икономика правят

ПРЕДЛАГАМ - темата да се заключи/изтрие като не помагаща на никой със нищо , противна , идиотска, а и вече се запознахме със твърденията на страните ДОСТАТЪЧНО а и рецепти по месопреработване и гъзобрък ще идват в повече.

Редактирано от NeTmAsTeR
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, забравих да кажа че много хора ме подкрепиха на лични и за това накрая казах нас. Уважавам техния избор да останат анонимни и им благодаря за мненията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амин!

Ма не си прав да си мълчиш за multicasta? Или на лична да ти пиша?

И за да ти спрат проблемите - бе земи си един офис, некой служител, това - онова , да не страда жена ти. Голем човек си , голема риба ( не знам в кой смисъл точно :) )

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.