Jump to content

Mile


Mile

Recommended Posts

  • Отговори 53
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • ANDONOV

    16

  • Mile

    8

  • MiPSus

    5

  • smacker

    5

ТИ ОБАЧЕ УПОРИТО ИСКАШ ДА СЕ ИЗЛОЖИШ ТОТАЛНО. ВЪОБЩЕ НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА ДАЛИ СИ РАБОТНИК НАЧАЛНИК ДИРЕКТОР МИНИСТЪР ИЛИ КАКВОТО И ДА Е. КАТО СИ ТОЛКОВА СЕРБЕЗ ЩО СЕ КРИЕШ ЗАД НИКОВЕ РАЗНИ ЩО НЕ СИ НАПИШЕШ ИМЕТО И АДРЕСА ТЕЛЕФОНА?

ЗА КАКВО ИЗОБЩО ГО ПУБЛИКУВА ТОВА НЕЩО ТУКА ИЛИ ЩОТО ЖЕНА МИ Е ЖЕНА И СИ МИСЛИШ ЧЕ МОЖЕШ ДА СЕ ИЗСИРАШ В ЛИЦЕТО НА ВСЕКИ

СЛЕД КАТО ТОЛКОВА МНОГО КОМЕНТАРИ ИМАШ И СИ ТОЛКОВА ВСЕЗНАЕЩ ЩО ТИ КУПИХА ФИРМАТА НАЛИ ОТ ВСИЧКО РАЗБИРАШ И ЗНАЕШ КАК СЕ ПРАВИ ГЛЕДАМ ТУКА НЯКОЙ ЗАДАДЕ ВЪПРОС ЗА НЕЩО ТИ ВСЕ СЕ ОПИТВАШ ДА ГО ПОДИГРЕШ ДАГО СЛОЖИШ НА МЯСТОТО МУ СЕГА САМ СЕ СЛОЖИ ТАМ КЪДЕТО ТИ Е МЯСТОТО. НИЩО НЕ СЪМ ИСКАЛ ПИТА МЕ ДАЛИ ЩЕ МИ СВЪРШИ РАБОТА КАЗАХ ТИ НЕ И ЧЕ ЩЕ ГО ПОДАРЯ ТОЛКОЗ ЗА КАКВО ПОЧНА ДА СЕ ИЗЛАГАШ АМА ТВОЯ СИ РАБОТА ПРОДЪЛЖАВАЙ МЕНЕ МИ Е ВСЕ ТАЯ. ЗА РАЗЛИКА ОТ ТЕБЕ АЗ СЪМ СИ НАПИСЪЛ МОЕТО ИМЕ И НЕ СЕ СРАМУВАМ ОТ НЕГО НЯМАМ ПРЕТЕНЦИИ ДА СЪМ ЗНАЕЩ И ЗАТОВА ПИТАМ. НИКЪДЕ НЕ СЪМ ПИСАЛ ЧЕ СУИЧА НЕ РАБОТИ ИЛИ ЧЕ РАБОТИ. ТРЯБВАШЕ МИ ЗА ТОЧНО ОПРЕДЕЛЕНО МЯСТО НЕ СТАНА И ТОЛКОВА ЩЕ СИ КУПЯ ДРУГ. СЕГА МОЖЕШ ДА МОБИЛИЗИРАШ ВСИЧКИТЕ СИ ПРИЯТЕЛИ ДА ПИШАТ КОЛКО СЪМ ПРОСТ И ТАМ КАКВОТО ИМ ДОЙДЕ НАУМ ВСЕ МИ Е ТАЯ КЕРВАНА СИ ВВЪРВИ КУЧЕТАТА СИ ЛАЯТ

Миро,не познавам ANDONOV лично,но познавам лично човек който тази зима кога ме беха окрали до шушка в най-големия сняг се емна от Своге до тук да дойде с цяла кола чаркалъци и да виси с мен до среднощ по кули и паланки...

Що се отнася до ANDONOV-поредния смешко който времето ще отсвири-тръгнал да реве,че видите ли суич купен на старо не можел си покрие спецификациите на производителя.Ама той и нов не можел... Ама той не бил кой да е ами господин голямата работа и нямал 200 клиента ами... Ама било му под нивото да се занимава и да пише по форуми ама... Ама 250 кинта били нищо за него ама...

Абе аланкоулу-абе като си толкова дебел у краста ми не си купувай техника от презрени форумчета за по 200-300 кинта-ми иди се кихни 4-5к па и нагоре за нещо де ще ти е от класата бре.Па тогава куткудякай и изпъвай вени.Ама не-друго си е да минеш тънкаж с кинтите па да се биеш у гърдите колко голям ОПЕРАТОР си.Па с спестените кинти да изцапкаш едни нови бомби на любовницата да речем...

Към модераторите/собствениците:

Това:

,,аз не съм търсил решанш, но ако продължава да ме дразни ще потърся''

смърди на лична закана-бан на тоз юнак и да ходи да се надвиква с тиквите из ямболско...

Все пак Милен мисля 80% от хората тук го познаваме

ПРИЯТЕЛ ДВАМА МЪЖЕ КАТО СИ МЕРЯТ ПИШКИТЕ ТИ НЕ СИ ЗАГОЛВАЙ ГЪЗЪ ЧЕ НАЛИ ЗНАЕШ КАКВО СТАВА

Редактирано от ANDONOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти продам друг? Имам няколко още.

2960G и 3750G до седмица (след като го сваля от служба)

НЯМА СМИСЪЛ А И НЕ ЗНАМ ЗАЩО ИЗКРИВЯВАЩ НЕЩАТА АЗ НЕ СЪМ ИСКАЛ ДА ГО ВРЪЩАМ И ТИ НЕ СИ МИ ПРЕДЛАГАЛ ДА ГО ВЪРНА ТАКА ЧЕ НЕ КАЗВАЙ НА БЯЛОТО ЧЕРНО ПРОСТО ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ ИСКАШЕ ДА СЕ НАПРАВИШ НА ВЕЛИК САМО ЧЕ СИ ОБЪРКАЛ АДРЕСА. ЧАКАМ И ДРУГИТЕ КУЧЕТА ДА НАСЪСКАШ ЗАСЕГА САМО ЕДНО НЕЩО МАЛКО МИ ИДВА

Редактирано от ANDONOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок. Предполагам това приключва въпроса. Не искаш да го върнеш, а само да ме храниш на лични.

Всичко най-хубаво и дано намериш нужното ти решение на друго място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК АМА НЕ МИ ОТГОВОРИ НА КУП ВЪПРОСИ ОТКЪДЕ НА КЪДЕ ИЗТИПОСВАШ АДРЕСА МИ ОПИТВАШ СЕ ДА МЕ ОСЕРЕШ И ПОСЛЕ ПОЖЕЛАВАМ ТИ БЛЕСТЯЩО БЪДЕЩЕ БАРЕМ ЕДНО ИЗВИНЯВАЙ ДА БЕШЕ КАЗАЛ КАК ТАКА АКО АЗ БЯХ НАПРАВИЛ ТОВА С ТЕБ ТУКА ВСИЧКИТЕ ТИ ЗАЩИТНИЦИ ЩЯХА ДА ОРЕВАТ ОРТАЛЪКА

Редактирано от ANDONOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По безмислена караница не бях чел.

Нищо лично Андонов, но поне се постарай да пишеш правилно - Главни и редовни букви, препинателни знаци и т.н. но най-вече НЕ ПИШИ с главни букви! - Ако ще крещиш - викай само по един човек, така излиза, че крещиш на всички тук във форума и аз го приемам за обидно и лично.

  • Харесай 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нда - а -а -а -а абе тва да не е беге,мама , кви са тиа тръшканици ??? у хаи-тек форум , бизнеса си е бизнес - демек нищо лично , купувача трябва да внимава кво купува , продавача трябва да е добросъвестен , като не става суйчето е предложено връщане - точка на въпроса. Все едно купувате амортесьори за вектрата - като не стават не стават .

Развалихте ми чисто новата инсталация на фрии-бсд за външно прокси щеше да бъде - пфуууууууу

Редактирано от NeTmAsTeR
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нда - а -а -а -а абе тва да не е беге,мама , кви са тиа тръшканици ???

Аааа хахахаа - отдавна не се бях смял така... с глас! ;D Страхотен коментар!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Андонов,

аз познавам лично Миле. Купувал съм от него. Каквото е казал - такова е било оборудването и такъв му е бил проблема.

Това че на теб някой ти казал че е чул в градският автобус да си говорят че баничка с боза е много хубаво и ти му си се доверил, без дори да си прочетеш спецификациите - си е твой проблем.

Както виждаш, повечето тук не са съгласни с теб. Мислиш ли че 10 души грешат а ти единствен си прав ?

И още нещо, като си толкова голямата работа с многото клиент, 250 лева ли те събориха ? Че аз вече имам 300-400 клиента и 250 лева ги хвърлям на тъпана, при това без да ми тропа.

И накрая, какъв тоя мултикаст над 350 мегабита дето го намери ? Това са 100 едновременни канала MPEG2 или 15 трнаспондера. Ти само правата на тия 100 канала едва ли ще можеш да си платиш, а си тръгнал да ги пускаш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Аз изрично съм попитал кой от двата според него държи над 400 защото ги е ползвал и той ми изпрати тоя нито съм го питал за цената нито съм искал да ми я намаля увеличава да я дели на две или да я умножава ?

2. Дали ти си доволен и дали го познаваш въобще не ме интересува аз не съм повдигнал темата а той и според него а и според вас съм виновен че съм си дал парите ? То по вашата логика сигурно обвинявате и клиентите си че ви плащат. Нещо сбуркано има във вашия кръжок май ? Ако не си чувал клиента винаги е прав ?

3. На кой съм се доверил и на кой не си е лично мой проблем защото парите са си мой никой от вас не ми ги е дарил или да ми ги е дал назаем

4. Никъде не съм казал че са ме съборили казах че ще го подаря , излезе че и за това съм виновен ?

5. За твоя информация 77 канала въртят 350 - 400 мегабита а ти явно имаш гадателски способности и знаеш колко лева имам в джоба си и какво мога и какво не мога без да си ме виждал и на снимка дори, не мислиш че е жалко и смешно да правиш такива коментари и предположения ?

6. Повечето имате притенции че сте компетентни и коретни а това да ми публикува данните наляво и надяно коректно ли е и то в случая аз съм набутания и ощетения , нещо искате тотално да се изложите в стремежа си да защитите приятела си щото сте пили по една бира заедно ама то си е за ваша сметка.

7. От никого не съм искал да прави сметка кой прав и кой крив той сам се изложи като повдигна темата в стремежа да изглежда много велик във вашите очи.

8. Да ти кажа честно що не се съберете някъде да сложите бесилото, кладата или гилотина и да дойда публично да ме линчувате така един по един ще трябва много да пиша а не ми е силата, в други дисциплини съм по силен ама не е мястото тука да ги обсъждаме. Ако искате още да се излагате продължавайте аз нямам намерение да давам наклон на х.....я на който и да е

Редактирано от ANDONOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако, ако... като сте сектанти с това Сиско... Един Zyxel GS-2108G за няма и ~250 лв. нов, с гаранция, си се справя без никакви ядове с горепосоченият мултикаст трафик. И си го снупва и джойнва и разджойнва и всичко си е ОК. ;D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко го превъзнасящ този зиксел. Пробвал съм го на 97 мегабита - на единият порт и още 15 на другият - оправя се.

Но на всичките 8 порта да се накачат по 90 мегабита..... незнам дали ще удържи. Съмнява ме, все пак е ефтино оборудване.

Андонов,

наистина много пишеш. Колкото повече пишеш, толкова повече глупости е съдържанието.

Ако искаш да говорим в подробности, един канал, получен от студио е около 350 мегабита. Провери в Бикса на колко идват БТВ, Нова и ТВ7.

Така, че недей да говориш за гадатели.

В БГ единствено БТВ си имат собствен служебен канал в МПГ2 на отделен сателит, който е на 6 мегабита. Поне така беше допреди 1 година.

Всички останали са на МПГ2 и реита им е около 3 до 5 мегабита, ако ги взимаш през Хелас 2. На хотбърд, каналите също не превишават 3 мегабита.

Само най-гледаните канали вървят на 576p. Всичко останало е interleaced или на ебем ти резолюцията, така че да се наместят в мегабит и полвина.

350 мегабита, при средно 3.5 мегабита на канал с включен транспортен стриим са 100 програми

100 програми да се гледат едновременно ? Пожелавам ти да имаш такава мрежа. Гледаните канали винаги са около 30 различни, или около 130 мегабита.

Ако си на МПГ4 нещата са съвсем различни. Там тогава трябва да те вълнува колко Join Leave заявки може изпълнява суитча и колко му времето за изпълнение на тези заявки, катко и мултикаст рутерите за колко време променят мултикаст рутинг таблиците.

Но като цяло, да вземеш да купуваш циско за 250 кинта, втора употреба и да ревеш като малко дете ми се струва странно при положение, че да направиш мултикаст телевизия със собствена станция, струваща поне 10К евро, към която трябва задължително да сложиш мултикаст рутери които да се оправят с PIM-а и с Рандеву поинтите (най-ефтиното ZTE което работи е няколко хиляди долара).......

Някак си... искаш да ебеш дявола във въздуха.

А и да допълня. Никой не те обвинява. Ти сам приемаш, че си виновен или поне така си личи в постовете ти. Исках да ти кажа, че за 250 лева не бих повдигал въпрос дали това работи или не.

Струва ми се, че нещо приемаш нещата повече лично отколкото трябва. Някакво самообвинение виждам.

Вземи отиди на някой бар, разпусни както си знаеш до сутринта с 2-3 кифли. Натрескайте се като хората с алкохол и взаимно. Поспи целият следващ ден. И след това помисли дали би писал на Милен дали големият проблем е че неможе да държи повече от 350 мегабита мултикаст.

Ако пак мислиш че трябва, пиши ми едно съобщение. Ще пална джипката и ще дойда до Ямбол да те напоя с качествен C2H5OH както си трябва. От теб кучетата, само гледай да има и руси и черни.

Редактирано от smacker
  • Харесай 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говори си не ми пречиш. Отдавна вървят над 250 канала просто това е друга станция за друг град която се тества през нея вървят 92 канала, и е мнооооого евтина, може да побере над 250 канала ама за какво да ти отварям очите, продължавай да си мислиш за хилядите долари при вас нещата са едно си баба знае едно си бае. Пожеланията ти за мрежата са много закъснели тя си работи по начина за който си мечтаеш от 2005 година, ама СЛЕПИЯ и на слънцето да го заведеш той няма да прогледне просто ще му стане по-топло, а най вероятно е да изгори. Говориш за неща за който въобще нямаш информация четеш какво някой е написал в някои си книги преди години и си мислиш че света е спрял да се върти, но това си е твой проблем продължавай да копаеш в същата посока за мене тя е грешна ама нямам намерение да те оборвам. Ако амбициите ми са били да пускам телевизия с 30 канала щях много отдавна да се откажа и да се занимавам с нещо друго. Примерно да продавам страгали :)

Редактирано от ANDONOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.