Jump to content

Mile


Mile

Recommended Posts

Ето една хронология на лични съобщения. Човека не иска да ми върне суича... Иска просто да ми се похвали, че не може да пребута повече от 300mbps multicast.

Та не купувайте нищо от мен. Ще ви излъжа вероятно.

cisco WS-C3550-48-SMI или WS-C2950G-24-EI igmp snoopinga работи ли им коректно че ми трябва за телевизия. Мултикаст са каналите и за това ме интересува точно тази функция

Да работи на 3550. 2950 не.

Ще го взема тогава. Можеш да го пратиш по Еконт с наложен платеж до поискване

гр.Ямбол

ххххххххххххх

хххххххххххх

хххххххххххххххххххххх

давам ти координатите на жена ми защото ходя напред назад и може да нямам покритие

ако процедираш по друг начин можеш да и звъннеш или прозвъниш или с ес ем ес да се до оточните, тя е в течение така че няма да имаш проблеми.

Няма смисъл тоз суич няма да ми върши никаква работа .Аз ти казах че ми трябва за телевизия, а той мултикаста му е 300мб. повече от това не може да подържа.

Ти си поредния във форума който лъже. Както и да е ще го падаря на някой училище, поне ще направя добре на двама на теб че отървах от боклука а на тях че няма да се изваждат с лев.

Предлагам да пренесем ако нямаш нищо против темата във форума. След това можеш или да си затвърдиш констатациите (че съм те измамил или че няма да ти върна 250 лева) или бог знае какво.

В какъв смисъл да си затвърдявам констатациите. Моите си ги правя аз и въобще не ме интересува мнението на който и да е. Аз не съм играч на дребно като повечето от вас дето я имате 200 клиента я не и се чудите на кой да си прехвърлите боклуците плюс това си имам предостатъчно работа за да пиша по форуми с които и да е. Дразни ме факта че ти се доверих, а ти ме набута и излъга за да вземеш някакви си жалки пари.

edit: неволно постнати координати

Редактирано от Mile
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 53
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • ANDONOV

    16

  • Mile

    8

  • MiPSus

    5

  • smacker

    5

"Извинявай че не подозирах че мултикаст капацитета няма да е достъчен. Моля, прати ми суича обратно с наложен платеж - цената на която го купи."

въпроса приключен

Редактирано от NetworkPro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Край Миле кинеме връзката с тебе (може и кабела)

звучи доста детинско иначе

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хехе аз 3 теми съм наблъскал докато смогнах да вмъкна цитатите. ако може да ги обедините или редуцирате ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

купуваш нещо на което му знаеш модел, марка и всичко. правиш се на голям играч с над 200 потребителя, но не си направил труда да провериш колко трафик може да бута нещото което купуваш.

суича работи ли ?- Да. точка на спора.

ПС: и аз няма да си купя такъв суич щото нямам 200 абоната. няма да може да ме набуташ и мен

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично не съм пазарил от Mile, но "шефчето" доста и знам, че е човек на място. А това, че ANDONOV не е играч на дребно ме боли фара.

г-н Андонов след като сте толкова "оборотен" защо купувате втора употреба техника от форуми? Не, че се заяждам просто мразя да гледам хора които са забравили от къде са тръгнали.

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път се убеждавам че селянина си остава селянин.

1. не съм ти давал съгласието да ми публикуваш адреса номера и телефона където и да е

2. за сефте поръчвам нещо втора употреба и това е по препоръка на човека който изгражда станцията който не е мрежов специалист а до всеки до който се допитахме каза че старите циска подържали 600 - 700 мб трафик дела който имам също пише че ги поддържа но като направи 350 мб и умира. така че какво пише по характеристики не винаги е верно.

3. никъде в разговора не съм казал че съм световно най компетентния в тази сфера и за това на се доверих на човек който спами форумите и всезнаещ.

4. не знам защо след като си набутъл някой се оптиваш да го омаскариш след като той си и е платил всичко разбирам да го правиш примерно да си ми го дал на изплащане или да не съм ти го платил или да съм те набутал с транспорт или кавото и да е. Ама да ми се изсереш в устата и после да се правиш на великан нещо не го схващам излиза че съм виновен за това че съм те отървал от някаква мумия и че съм ти се доверил. Явно в България трябва според теб всеки да гледа на всеки като на измамник мошенник крадец и така нататък.

5. Трябва да ти кажа че гузния не гонен бяга сам се резелиш какво искаш да по кажеш с това дето си го постнал че си много голям измамник ли ?

6. Имаш се явно за много коректен ама сега се загледах в нещата който си изтипосъл само че някой от твойте коментари си ги спестил що ли ?

7.Никъде не съм написъл че ще ти го връщам или че си искам парите казах ти че ще го подаря набутъл съм се ок тебе що толкова те заболя ??? или малко пари си ми взел ??? ???

купуваш нещо на което му знаеш модел, марка и всичко. правиш се на голям играч с над 200 потребителя, но не си направил труда да провериш колко трафик може да бута нещото което купуваш.

суича работи ли ?- Да. точка на спора.

ПС: и аз няма да си купя такъв суич щото нямам 200 абоната. няма да може да ме набуташ и мен

Разбирам че сте някакви дружки ама как разбра и по какво си направи изводите че суича работи?

Редактирано от ANDONOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предложих ти на лично да прехвърлим въпроса във форума. Ти отговори, че не ти пука. Време нямаш..

Ами благодаря, че ми отдели.

Реално сега би ли ми обяснил в тази тема какво искаш?

1. Можеш да ми изпратиш суича и да си получиш парите (които между другото вероятно още са в еконт)

2. Можеш да попиташ някой дали е имал подобен проблем с 3550

3. Можеш да си ме нахраниш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път се убеждавам че селянина си остава селянин.

1. не съм ти давал съгласието да ми публикуваш адреса номера и телефона където и да е

2. за сефте поръчвам нещо втора употреба и това е по препоръка на човека който изгражда станцията който не е мрежов специалист а до всеки до който се допитахме каза че старите циска подържали 600 - 700 мб трафик дела който имам също пише че ги поддържа но като направи 350 мб и умира. така че какво пише по характеристики не винаги е верно.

3. никъде в разговора не съм казал че съм световно най компетентния в тази сфера и за това на се доверих на човек който спами форумите и всезнаещ.

4. не знам защо след като си набутъл някой се оптиваш да го омаскариш след като той си и е платил всичко разбирам да го правиш примерно да си ми го дал на изплащане или да не съм ти го платил или да съм те набутал с транспорт или кавото и да е. Ама да ми се изсереш в устата и после да се правиш на великан нещо не го схващам излиза че съм виновен за това че съм те отървал от някаква мумия и че съм ти се доверил. Явно в България трябва според теб всеки да гледа на всеки като на измамник мошенник крадец и така нататък.

5. Трябва да ти кажа че гузния не гонен бяга сам се резелиш какво искаш да по кажеш с това дето си го постнал че си много голям измамник ли ?

6. Имаш се явно за много коректен ама сега се загледах в нещата който си изтипосъл само че някой от твойте коментари си ги спестил що ли ?

7.Никъде не съм написъл че ще ти го връщам или че си искам парите казах ти че ще го подаря набутъл съм се ок тебе що толкова те заболя ??? или малко пари си ми взел ??? ???

Разбирам че сте някакви дружки ама как разбра и по какво си направи изводите че суича работи?

не познавам колегата Миле лично, не познавам и теб лично. но имам 1 прост въпрос! Ти имаш ли друг такъв суич който да прекарва повече трафик от този който си купил? само по този начин може да говорим че суича не работи

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пуснал съм го 2-3 минути маже повече от дела изгасих го и го махнах няма да се занимавам цял ден с глупости не знам защо всички впрягате цялата си енергия да докажете какво че съм будала, че съм се е доверил на някой ли ок такъв съм и кво трябва да направя според теб да си сложа въжето или да скоча от някой блок ???? ???? ??? ??? питай капацитета дето е почнал темата аз не съм търсил решанш, но ако продължава да ме дразни ще потърся

Предложих ти на лично да прехвърлим въпроса във форума. Ти отговори, че не ти пука. Време нямаш..

Ами благодаря, че ми отдели.

Реално сега би ли ми обяснил в тази тема какво искаш?

1. Можеш да ми изпратиш суича и да си получиш парите (които между другото вероятно още са в еконт)

2. Можеш да попиташ някой дали е имал подобен проблем с 3550

3. Можеш да си ме нахраниш

кво да ти храня ти сам се храниш.

ти си публикувал темата сега аз да ти обяснявам явно нещо или аз не съм наред или ти сам си вкарваш автоголове без да се усетиш

Редактирано от ANDONOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич аз не съм доставчик (вече). Прост работник съм на новия собственик. Обясни ми какво искаш?

Да ми върнеш свича или да се сърдиш на целия свят? Разгледай си въпросите

Работи ли igmp?

отговора е работи

Допитал си се до други хора и отговора е работи.

Взимаш го и го пускаш за 2-3 минути. Резултата е, че не работи. Значи всички грешат, а ти си правия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миро,не познавам ANDONOV лично,но познавам лично човек който тази зима кога ме беха окрали до шушка в най-големия сняг се емна от Своге до тук да дойде с цяла кола чаркалъци и да виси с мен до среднощ по кули и паланки...

Що се отнася до ANDONOV-поредния смешко който времето ще отсвири-тръгнал да реве,че видите ли суич купен на старо не можел си покрие спецификациите на производителя.Ама той и нов не можел... Ама той не бил кой да е ами господин голямата работа и нямал 200 клиента ами... Ама било му под нивото да се занимава и да пише по форуми ама... Ама 250 кинта били нищо за него ама...

Абе аланкоулу-абе като си толкова дебел у краста ми не си купувай техника от презрени форумчета за по 200-300 кинта-ми иди се кихни 4-5к па и нагоре за нещо де ще ти е от класата бре.Па тогава куткудякай и изпъвай вени.Ама не-друго си е да минеш тънкаж с кинтите па да се биеш у гърдите колко голям ОПЕРАТОР си.Па с спестените кинти да изцапкаш едни нови бомби на любовницата да речем...

Към модераторите/собствениците:

Това:

,,аз не съм търсил решанш, но ако продължава да ме дразни ще потърся''

смърди на лична закана-бан на тоз юнак и да ходи да се надвиква с тиквите из ямболско...

Все пак Милен мисля 80% от хората тук го познаваме

Родих се мокър, гладен и гол.Посрещнаха ме с бой, студ и изкуствена храна...От тогава всичко става все по зле...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТИ ОБАЧЕ УПОРИТО ИСКАШ ДА СЕ ИЗЛОЖИШ ТОТАЛНО. ВЪОБЩЕ НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА ДАЛИ СИ РАБОТНИК НАЧАЛНИК ДИРЕКТОР МИНИСТЪР ИЛИ КАКВОТО И ДА Е. КАТО СИ ТОЛКОВА СЕРБЕЗ ЩО СЕ КРИЕШ ЗАД НИКОВЕ РАЗНИ ЩО НЕ СИ НАПИШЕШ ИМЕТО И АДРЕСА ТЕЛЕФОНА?

ЗА КАКВО ИЗОБЩО ГО ПУБЛИКУВА ТОВА НЕЩО ТУКА ИЛИ ЩОТО ЖЕНА МИ Е ЖЕНА И СИ МИСЛИШ ЧЕ МОЖЕШ ДА СЕ ИЗСИРАШ В ЛИЦЕТО НА ВСЕКИ

СЛЕД КАТО ТОЛКОВА МНОГО КОМЕНТАРИ ИМАШ И СИ ТОЛКОВА ВСЕЗНАЕЩ ЩО ТИ КУПИХА ФИРМАТА НАЛИ ОТ ВСИЧКО РАЗБИРАШ И ЗНАЕШ КАК СЕ ПРАВИ ГЛЕДАМ ТУКА НЯКОЙ ЗАДАДЕ ВЪПРОС ЗА НЕЩО ТИ ВСЕ СЕ ОПИТВАШ ДА ГО ПОДИГРЕШ ДАГО СЛОЖИШ НА МЯСТОТО МУ СЕГА САМ СЕ СЛОЖИ ТАМ КЪДЕТО ТИ Е МЯСТОТО. НИЩО НЕ СЪМ ИСКАЛ ПИТА МЕ ДАЛИ ЩЕ МИ СВЪРШИ РАБОТА КАЗАХ ТИ НЕ И ЧЕ ЩЕ ГО ПОДАРЯ ТОЛКОЗ ЗА КАКВО ПОЧНА ДА СЕ ИЗЛАГАШ АМА ТВОЯ СИ РАБОТА ПРОДЪЛЖАВАЙ МЕНЕ МИ Е ВСЕ ТАЯ. ЗА РАЗЛИКА ОТ ТЕБЕ АЗ СЪМ СИ НАПИСЪЛ МОЕТО ИМЕ И НЕ СЕ СРАМУВАМ ОТ НЕГО НЯМАМ ПРЕТЕНЦИИ ДА СЪМ ЗНАЕЩ И ЗАТОВА ПИТАМ. НИКЪДЕ НЕ СЪМ ПИСАЛ ЧЕ СУИЧА НЕ РАБОТИ ИЛИ ЧЕ РАБОТИ. ТРЯБВАШЕ МИ ЗА ТОЧНО ОПРЕДЕЛЕНО МЯСТО НЕ СТАНА И ТОЛКОВА ЩЕ СИ КУПЯ ДРУГ. СЕГА МОЖЕШ ДА МОБИЛИЗИРАШ ВСИЧКИТЕ СИ ПРИЯТЕЛИ ДА ПИШАТ КОЛКО СЪМ ПРОСТ И ТАМ КАКВОТО ИМ ДОЙДЕ НАУМ ВСЕ МИ Е ТАЯ КЕРВАНА СИ ВВЪРВИ КУЧЕТАТА СИ ЛАЯТ

Редактирано от ANDONOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТИ ОБАЧЕ УПОРИТО ИСКАШ ДА СЕ ИЗЛОЖИШ ТОТАЛНО. ВЪОБЩЕ НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА ДАЛИ СИ РАБОТНИК НАЧАЛНИК ДИРЕКТОР МИНИСТЪР ИЛИ КАКВОТО И ДА Е. КАТО СИ ТОЛКОВА СЕРБЕЗ ЩО СЕ КРИЕШ ЗАД НИКОВЕ РАЗНИ ЩО НЕ СИ НАПИШЕШ ИМЕТО И АДРЕСА ТЕЛЕФОНА?

ЗА КАКВО ИЗОБЩО ГО ПУБЛИКУВА ТОВА НЕЩО ТУКА ИЛИ ЩОТО ЖЕНА МИ Е ЖЕНА И СИ МИСЛИШ ЧЕ МОЖЕШ ДА СЕ ИЗСИРАШ В ЛИЦЕТО НА ВСЕКИ

СЛЕД КАТО ТОЛКОВА МНОГО КОМЕНТАРИ ИМАШ И СИ ТОЛКОВА ВСЕЗНАЕЩ ЩО ТИ КУПИХА ФИРМАТА НАЛИ ОТ ВСИЧКО РАЗБИРАШ И ЗНАЕШ КАК СЕ ПРАВИ ГЛЕДАМ ТУКА НЯКОЙ ЗАДАДЕ ВЪПРОС ЗА НЕЩО ТИ ВСЕ СЕ ОПИТВАШ ДА ГО ПОДИГРЕШ ДАГО СЛОЖИШ НА МЯСТОТО МУ СЕГА САМ СЕ СЛОЖИ ТАМ КЪДЕТО ТИ Е МЯСТОТО. НИЩО НЕ СЪМ ИСКАЛ ПИТА МЕ ДАЛИ ЩЕ МИ СВЪРШИ РАБОТА КАЗАХ ТИ НЕ И ЧЕ ЩЕ ГО ПОДАРЯ ТОЛКОЗ ЗА КАКВО ПОЧНА ДА СЕ ИЗЛАГАШ АМА ТВОЯ СИ РАБОТА ПРОДЪЛЖАВАЙ МЕНЕ МИ Е ВСЕ ТАЯ. ЗА РАЗЛИКА ОТ ТЕБЕ АЗ СЪМ СИ НАПИСЪЛ МОЕТО ИМЕ И НЕ СЕ СРАМУВАМ ОТ НЕГО НЯМАМ ПРЕТЕНЦИИ ДА СЪМ ЗНАЕЩ И ЗАТОВА ПИТАМ. НИКЪДЕ НЕ СЪМ ПИСАЛ ЧЕ СУИЧА НЕ РАБОТИ ИЛИ ЧЕ РАБОТИ. ТРЯБВАШЕ МИ ЗА ТОЧНО ОПРЕДЕЛЕНО МЯСТО НЕ СТАНА И ТОЛКОВА ЩЕ СИ КУПЯ ДРУГ.

Мента,глог и валериан...

Иначе ще си счупиш Caps-a

Родих се мокър, гладен и гол.Посрещнаха ме с бой, студ и изкуствена храна...От тогава всичко става все по зле...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.