Jump to content

Нов дистрибутор на Mikrotik и UBNT


Recommended Posts

http://www.lannerinc.com/networkdensity/FW-7580 s quad сгъва половин рак с бордове. иначе нищо лично. специално се регистрираш за да хвалиш фирма, която си намерил на сайта на МТ. купуваш от бантустана бордове за UK.

Явно фирмена политика е да предпочетат гаранция от софия ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 72
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • alink4

    7

  • Mile

    6

  • 111111

    6

  • dminev

    6

  • Администратор

Миле ТОВА ще сгъне поне 2 от гореизброените от теб ;)

проблема е че не се вписват в раздела "със зарядно от лаптоп"

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж сега.. аз се вписвам в цената на 1100АХ2

Това, което съм дал като линк се ползва във Watchguard XTM *

Като любител на firebox имам и го знам какво е. Освен това има Cavium.

За да сме честни съответстващото на борда е

http://www.leitechnology.com/6-GbE-Port-1U-Rackmount-Network-Appliance-FW-7565E.htm

Atom-че с 6 броя Intel 82574L

Идеята не е въобще избора му на продукт, а телешкия платен възторг ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За UK си ги купувам от местен дистрибутор. Oт бантустана си ги купувам за бантустанския офис в BG. И какво от това :) Не съм се регистрирал за да се заяждам, нали? Хваля каквото ми е харесало, не виждам защо трябва да се дразните. Ако не бях се регистрирал за това, щеше да е за друго и сигурно пак на някой щях да му накривя шапката като гледам атмосферата.

"Възторга" ако е платен, е във вид на заплата от шефа ми, а не от някои други. За животинските сравнения, няма да падам дотам за да отвърна.

FW-7580 (както и подобни) не ми е избор по много причини. Не се продава тук. Съответно няма сервиз ако евентуално потрябва. Трябва да купувам отделно RouterOS лиценз. Има по-висока консумация. A, и цената му е по-висока.

RouterOS е избран вариант за routers/firewalls във фирмата от години и никой няма да тръгне да сменя платформи просто така, че трябва и преобучавам колеги после. При наличие на 20-на RB-та от различен клас във фирмата, нещата са ясни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

RouterOS е избран вариант за routers/firewalls във фирмата от години и никой няма да тръгне да сменя платформи просто така, че трябва и преобучавам колеги после. При наличие на 20-на RB-та от различен клас във фирмата, нещата са ясни.

При мен същата работа само че бордовете са повечко и са взимани в жабарско

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок де. предполагам има и такива хора. купуват си нещо и после тичат във форума да напишат колко са доволни.. ама моля ти се те дори ги пращали. на всичко отгоре и пристигали поръчките.

как да не се регнеш в първия форум и да изсипеш цялата ти възможна благодарност. това много разведрява обстановката. прави ни по-добри ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм си пил кафето и явно забравям за основен принцип: "Не хранете троловете". Взимам си бележка и дим да ме няма от тази тема. Поздрави на всички и усмихнат ден! 8)

Редактирано от dminev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма лоша реклама... след кафето не забравяй да отидеш във форума на кафеджиите и да споделиш, че кафето е пристигнало. изпил си го и си много доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо в последно време само градивна критика в търговския раздел >:D последния да затвори вратата, Миро ще мете >:D

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Таман се чудех от кога... Ама утре че сега чета от телефона ;)

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно ...

Съобщения от рода на: "Здравейте, малки поръчки изпълняваме само чрез куриер. Ако желаете направете поръчка през сайта и ще ви я доставим." и при въпрос кой заплаща куриерските такси: " За ваша сметка е разбира се при тази цена на артикула."

лично според мен не са много професионални. Не е нормално да делите клиентите си на малки и големи, на евтини и скъпи. Или ако го правите не е нужо да давате информация за това. Можеше да пишете, че не разполагате с офис (макар, че се хвалите със складови наличности) и не е нужно да коментирате цената арктикула нали вие сте я измислили :)

Това е просто съвет от мен.

Иначе действат много бъзо и предлагат на най-добрата цена на пазара в BG (поне това което мен ме интересуваше)

Поздрави и успехи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.