Jump to content

Нов дистрибутор на Mikrotik и UBNT


Recommended Posts

На мен пък сайта ми харесва. Семпъл, логичен, удобен, без излишни шарении.

По отношение на цензурата... не е добра идея. Макар че понякога някои си позволяват да прекаляват, като някакъв олигофрен, дето беше пуснал тема за Сиско...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 72
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • alink4

    7

  • Mile

    6

  • 111111

    6

  • dminev

    6

На мен пък сайта ми харесва. Семпъл, логичен, удобен, без излишни шарении.

По отношение на цензурата... не е добра идея. Макар че понякога някои си позволяват да прекаляват, като някакъв олигофрен, дето беше пуснал тема за Сиско...

Принципно сайта не е лош но... по вкус и по цвет - товарищи нет ::)

Мдам особено темата за Сиско.... но тогава админите бяха доста толерантни от към време... явно от любопитство докъде ще стигне наглеца ;D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По темата,

добре е да има конкуренция - винаги е полезна за нас, клиентите :D - успех в начинанието.

Извън темата:

Ако имате Airfiber на склад, с огромно удоволствие ще призная, че сте по-различни от другите.

Тоест ще си купя един комплект, но доставката да бъде в рамките на 2 дена.

Може ли после да постнеш наблюдения и резултати от техниката, че се замислям за едно място ;)

Редактирано от Networker

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Немога, за съжаление. Но както го описват на сайта им, изглежда добре за парите си. Бих си купил едно такова поне за проби, ако има откъде да го купиш в БГ.

Тукашните "официални представители" ти искат паричките, пък после чакаш за доставка. Лесно се прави паричка като не държиш на склад скъпите неща и им пердашиш надценките. Интересното е, че и фирми със 6 цифрени капитали още не са си позволили да вземат 2-3 бройки на склад.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. airfiber няма почти никъде по света.само реклами и толкова. Платила съм ги преди месец и половина но липсвали елементи и за това се бавят. Минималното количество е 100бр сами сметнете колко пари са и дали се стискаме.

Относно сайта къде точно е проблема ще го отстранят.

Немога, за съжаление. Но както го описват на сайта им, изглежда добре за парите си. Бих си купил едно такова поне за проби, ако има откъде да го купиш в БГ.

Тукашните "официални представители" ти искат паричките, пък после чакаш за доставка. Лесно се прави паричка като не държиш на склад скъпите неща и им пердашиш надценките. Интересното е, че и фирми със 6 цифрени капитали още не са си позволили да вземат 2-3 бройки на склад.

Редактирано от alink4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5% има ли отстъпка за участници от форума /бе то малко като в рибарския форум става - ама нищо/

Или повече ако си го платиш предварително. ::)

Редактирано от Tsunami
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или повече ако си го платиш предварително. ::)

preorder е нормална търговска практика ама ееее малко по на запад , не и тук ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. airfiber няма почти никъде по света.само реклами и толкова. Платила съм ги преди месец и половина но липсвали елементи и за това се бавят. Минималното количество е 100бр сами сметнете колко пари са и дали се стискаме.

Относно сайта къде точно е проблема ще го отстранят.

Eeee... БРАВО!!!

Ето това ми харесва! Радвам се за което. Искрено Ви пожелавам да ги разхвърляте в най кратък срок, така че кинтите да Ви се върнат.

Нормално е, докато заработи завода. Докато видят заявките, да ги спазарят със завода и т.н.

Но пък не трябваше да се издаваш за поръчката точно тук :) Конкурентите Ви четат също.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно ...

Честито на новия дистрибутор! Между другото ги открих не от реклами или google а именно от www.mikrotik.com

Имам вече две успешни поръчки. Тествах ги първо с един RB2011LS-IN - перфекна доставка.

И взех че поръчах после 2 броя RB1100AHx2, ползвам отпреди такъв и съм много доволен (оставаше и да не съм доволен от тоя звяр) ::)

Харесва ми това, че си правят труда да изпращат стоката от офиса на куриера, за да ни излезе по-евтина доставката. Вече ние си избираме офис-врата или офис-офис.

Браво!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

dminev явно критериите ви не са особено високи щом 1100 за вас е звяр. ако и критериите ви за всичко друго са такива.....

Единствения ми досег с тази фирма беше съботно запитване за взимане по спешност на 2 броя бордове.. толкова спешно получих отговор след 6 часа, че въпросните бордове бяха дошли вече в своге по това време.

бахти телешкия възторг! чак си направил труд да се регнеш и да споделиш с нас идиотите. регнат в 1:11 и постнал в 1:23

Цели 12 минути си отделил за да ги похвалиш. При да кажем 50 кинта надница за 8 часа (нощен труд да кажем) тези 12 минути са малко над 1.20 лева. Ако го постнеш в 100 форума ще изкараш за още един борд ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mile, а вие явно сте по-добре запознат с продуктите на Микротик, понеже аз не си спомням дa може човек да си купи board с по-голяма производителност от RB1100AHx2, може би вие знаете някой секретен модел Routerboard на пазара? CCR1036 още не се продава, като го пипна след време - може би пак "телешки възторг"? ;D

Благодаря за троленето. Очаквах по-добра атмосфера тук и не знаех, че е лошо нещо да ти е харесало. Явно злобата е проникнала навсякъде.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E, и аз съм ползвал Пентиуми из мрежите, където трябва повече CPU. Но тук ставаше въпрост за Mikrotik RB, че засега този е най-мощният продукт на пазара.

RB1100AHx2 ползвам в ракове със сървъри за firewall/router. 1U, ниска консумация, добра производителност за целите. А и Шефа в UK харесва цената в сравнение с Cisco решения, за каквито само знаеше преди това и не беше чувал че има друго. Но старите Cisco PIX-ове отдавна предадоха богу дух. Вече избора в неговите очи е Cisco или Mikrotik RB. Надделя цената.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Има и други ниско енергийни устройства в тоя клас, просто липсата на внос е голяма дупка на нашия пазар

Пример ТЕАК 5020L

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.