Jump to content

Нов дистрибутор на Mikrotik и UBNT


Recommended Posts

Здравейте много интересно отношение получаваме. Явно дамите не са на почит тук. Относно цените наблюденията са спрямо настоящата конкуренция-до колкото виждам всичките цени са без ДДС и по техните сайтове. Фирмата е нова АЛИНК 4 ЕООД .Няма да сме поредният онлайн магазин, а официален представител. Тези изисквания не се покриват лесно! Сервизирането ще е при нас и ще става бързо.Промоции ще има разбира се. ще наблегнем на асортимента и на големите складови наличности.Форума е най-лесната реклама. След отварянето на офиса подготвяме и реклама по радиа и телевизията. Нашите амбиции са големи и ще инвестираме сериозни средства. Благодарим на хората, които вече поръчаха.

  • Харесай 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 72
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • alink4

    7

  • Mile

    6

  • 111111

    6

  • dminev

    6

С пожелания за успех на фирмата .Вижда се търсите диалог с потенциани клиенти което е много добре .

пп: sftt какъв ти е проблема да взема да ти го реша а ?

ти в4ера май дойде с осем поста не ти ли е малко рано да се правеиш на нещо си?

п.п аз казах какво е нужно за он лайн магазин , а на теб като не ти харесва недей да четеш. Сега вземи си пафни ти ендна стига да имаш кинти пий една . И помисли пак преди да пишеш .Защото от поста ти личи че ти не си пазарувал много он лайн.И акъл не съм поискал от теб.

П.П. и не ми пиши за гадивни критики . А аз те питам ти би ли купил от фирма която даже незнаеш коя е ?

Вземи се научи как се пише ,като си от Испания господ за шушлека ли хвана.

Редактирано от freenet
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами може и да можеш да ми решиш проблема стига да беше прочел какво съм написал по горе.Азсъм изложил факти за който според мен са важни, ако беше се поразровил в сайта щеше да го разбереш и ти УМНИКО .Давам ти един само пример:

Он лайн магазин (легален) неможе да претендира че е такъв след като в самия сайт няма данни за фирмата. Същото значи аз днес качвам он лайн магазин и ти продавам нещо си при което ти имаш информация че аз съм ....... .ком и закупената стока от теб не отговаря на истината при кой ще рекламираш ? ако решиш кой ще съдеш? според теб ще съдя ....... .ком нали така.

П.П. дали можеш моя проблем да решиш , надявам се да решиш първо твоя. Айде лек ден от мен или нощ на кой като му дойде.И се научи да четеш.И не ми давай съвет как да пиша УМНИКО.

пп: sftt какъв ти е проблема да взема да ти го реша а ?

Вземи се научи как се пише ,като си от Испания господ за шушлека ли хвана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Част от нещата които вършим - вършим с помощта на това нещо което го наричаме "доверие". Не можем без него. Както и без "проверка" Обикновено доверие + проверка колкото може. :)

  • Харесай 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Част от нещата които вършим - вършим с помощта на това нещо което го наричаме "доверие". Не можем без него. Както и без "проверка" Обикновено доверие + проверка колкото може. :)

Не помня кой го беше казал ама "Проверката - висша форма на доверие" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не помня кой го беше казал ама "Проверката - висша форма на доверие" :)

Покрай тази фраза ако знаеш колко руснаци са избити..... от чичкото-грузинец, дето я е измислил .....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фразата е "Доверяй - но проверяй".Горната фраза е чисто побългарената и версия.Не съм сигурен че точно на нея са избити руснаци.

Да проверявам фирма като купувам на доверие стока и на доверие експлоатирам щото може и да ми признаят гаранции не ми харесва .

Харесва ми фразата "Чисти сметки - добри приятели ".А за да се случи това искам писмени гаранции,уточнени срокове и ясно поети ангажименти.Освен това коректно сбъднали се същите в бъдеще.Всичко друго са много приказки на пазара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, за хората които имаха съмнение, че сме поредният онлайн магазин вече официално Микротик ни вписаха, като дистрибутор! Справка сайта на микротик. Ако желаят новите ни клиенти нека споделят отзиви как се работи с нас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, за това че списани в сайта на мт. е добро начало за вас пожелавам ви попътен вятър и много успехи за напред. Но пак вие имате пропуск напишете си фирмата с данните ви в сайта , иначе незнам кой би купил от вас! На хората им е писнало от безименни сайтове както написах.УСПЕХИ

Здравейте, за хората които имаха съмнение, че сме поредният онлайн магазин вече официално Микротик ни вписаха, като дистрибутор! Справка сайта на микротик. Ако желаят новите ни клиенти нека споделят отзиви как се работи с нас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.