Jump to content

Нов дистрибутор на Mikrotik и UBNT


Recommended Posts

Здравейте. Ние сме официален дистрибутор на Микротик. Ще бъдем вписани до няколко дни. може да разгледате нашият сайт.

http://www.alink4.com Имаме техника на склад ако имате интерес може да работим заедно. Хубав форум разбрахме съвсем скоро за неговото съществуване. За контакти-0876767562. скайп ralpetkova

  • Харесай 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 72
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • alink4

    7

  • Mile

    6

  • 111111

    6

  • dminev

    6

Всичко много добре но не виждам в сайта Ви от кое населено място сте.

Град София. офиса ни е в процес на търсене .за сега работим онлайн скоро ще има и офисна част.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще кажете за нещо по-интересно от сорта на 3T3R карти, miniITX, x86 индустриални 1U, повече марки оборудване.. ?

Вземете се обединете с някаква европейска верига за да се вдигне разнообразието малко, макар и с 20-30 дни доставка за някои неща.

Редактирано от NetworkPro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, цените са ви почти еднакви. Как ще ни спечелите за пациенти? Как стои въпроса с рекламациите

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди да тръгнете да продавате. Що не си попълните липсите във вашия он лайн магазин?

Антени на 2.4 НЯМА.

Доставка извън българия НЯМА.

Цените са с задължително ДДС.

Промоция-НЯМА.

ОБЩИ ПОЛОЖЕНИЯ.

27. Интернет магазина /www.alink4.com/ е собственост на ТЪРГОВЕЦА. ??? и кой е той?????

28. Всички спорове между страните се решават в дух на разбирателство и добра воля. В случай, че съгласие не бъде постигнато, всички неразрешени спорове, включително спорове, породени или отнасящи се до тълкуването му, недействителност, изпълнение или прекратяване, както и спорове за попълване на празноти в договора или приспособяването му към нововъзникнали обстоятелства, ще бъдат разрешавани от компетентния съд по регистрация на ТЪРГОВЕЦА, съобразно българското законодателство. ХА ХА ХА

Как смятате да привличете клиенти ? оферти , намаления.

Или и вие сте просто новоткрития он лайн магазин идващ да рекламира?

Общо взето май сте избързали с рекламата.

П.П. и като сте нов дистребутор на МТ. какво да не би да открихте топлата вода?

оправете си нещата и тогава рекламирайте!!!!!

Редактирано от sftt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Дам градивна критика бол

но в случая дори не е попълнен профила във форма

почнете ли да продавате продукти като ТОЗИ и ТОЗИ няма да имате проблеми с клиентелата

да подметна и двете фирми нямат представители на по малко от 2500 км от БГ

  • Харесай 2
Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявайте, колеги, ама ми се струва не е лошо да смекчите малко тона. Едва ли не се карате... Хората си казват магазина, на Вас като не Ви харесва- ЗА БОГА, БРАТЯ, НЕ КУПУВАЙТЕ !!! Ама така остро и саркастично.... Не е красиво.

Иначе на мене не ми харесва в едно и също меню "Antenas" и "ПОЕ". Думичката Антени няма ли я в нашия език ?!?!? А пък това "ПОЕ" какво значи ?!?!? Е него можеше на латиница :)

Обаче без прИмоции- лошо бате :(

Редактирано от netlamer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много го си зле sftt, вземе пафни една и се успокой, това градивна критика ли е???, човека просто си рекламира ти му го нацепи яко. намери някое spanish pussy и се успокой.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Хайде успокойте се, малко девойки пишат във форума,

вие като чели углавно престъпление е извършила

нека извършат малко сделки пък от къде знаете може да се наложат на пазара

п.с.

не ми се трият постове така че малко по умерено

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не става въпрос за триенето ама в България на истина имаме навика да се нахвърляме и да плюем за щяло и не щяло. По принцип за цените без ДДС и аз съм ПРОТИВ от гледна точка на сметката предимно, а и някак не сериозно ми звучи. Съвсем друга е темата ако продават без ддс на обикновени потребители така да се каже. Почти няма "магазин" от тоя тип който да няма трески за дялкане така, че няма какво да се изнервяме допълнително. То и без това живота ни е доста напрегнат.

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

stiliyan

ти в4ера май дойде с осем поста не ти ли е малко рано да се правеиш на нещо си?

п.п аз казах какво е нужно за он лайн магазин , а на теб като не ти харесва недей да четеш. Сега вземи си пафни ти ендна стига да имаш кинти пий една . И помисли пак преди да пишеш .Защото от поста ти личи че ти не си пазарувал много он лайн.И акъл не съм поискал от теб.

П.П. и не ми пиши за гадивни критики . А аз те питам ти би ли купил от фирма която даже незнаеш коя е ?

Редактирано от sftt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.