Jump to content

Интернет на село как???


Recommended Posts

успях да го подкарам,но нещо не ме кефи,нещо не правя както трябва:)никой ли не знае как точно да го настроя;Dтоку що се свързах към не защитена мрежа която виждам за първи път,показва ми този сигнал-- Signal:10 dB,,,,по какъв начин да го направя да ми показва силата на сигнала в проценти??така малко е криво и не схващам кое,колко е;D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 53
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • badboy

    19

  • danielskiii

    17

  • ¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

    7

  • Anatoli

    3

Еми няма ли отметка някъде? Не съм ръчкал точно този модел.. Но по принцип сигнала трябва да с - от пред.. и оптималния вариант е -60 / -65 някъде.. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигнала е в db не можеш да ръчкаш там,например да показва най-силните мрежи от горе на долу,нищо не можеш да правиш когато сканираш,появяват се мрежичките и това е можеш само да се свържеш:)софта на устойството е меко казано ужасно направен,липсват много работи за ръчкане които са необходими ;D..ама нали не е за мен и по добре ;Dдано да няма проблеми човека  който ще го исползва че ше ме затрие направо ;D..гледам софта на наностейшъна м2 ,всичко изпипано направено като хората,ама скоро и него ще го изпробвам :-\

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така колеги днес се отървах от тп-линка,то беше и  за нея взето ;Dмонтирах го на колежката близо до хотела,хванах хотела с сигнал между 15-18db,не знам дали е добре но хотела е на около 200-300 метра пряка видимост без препядствия:oкакво ще кажете дали е добре сигнала или не:oнещо не можах да се разбера с това устройство,не беше направено както трябва,то за това цената му е такава :oПоръчах си за мен Наностейшън М2,трябва да дойде другата седмица та да видя как ще се държи,просто ей така за спорта както се вика,ще коментирам когато го получа ;);D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Забеляза ли цените?

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тези пари съм сигурен че няма място в Б-я в което да не пуснеш по-добър

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.