Jump to content

Интернет на село как???


Recommended Posts

Четох за тп-линка изглежда по добър от наното,но дали е така,с какво е по добър:)доста  по евтин от наното. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 53
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • badboy

    19

  • danielskiii

    17

  • ¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

    7

  • Anatoli

    3

Така колеги,моя колежка от работата живее близо до хотела в който работим,хотела е на около 200 метра и има пряка видимост,може ли ТР-линка да и свърши работа,предполагам че 200метра не са проблем и ще хване мрежата от хотела...така аз когато съм на около 50 метра от хотела хващам мрежата с телефона на 2-чертички и си цъкам без проблем:)ще стане ли с тр-линка?? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

wifi-то на хотела е доста силно има около 5-6 антени омни,снощи бях на около 100-на метра с телефона на 1 чертичка без проблем в интернет :)поръчах тп-линка до 4-5 дена трябва да пристигне та да видим какво ще стане...не намирам някакъв титориал с настройките??за наното намерих клип в ютуб как става,но за тп-линака не намирам??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок мерси като пристигне ще пиша ако имам проблеми :)...между другото трябва ли да му инсталирам последната версия,ако е с по стара?? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,още чакам тп-линка.искам да ви попитам,например колко дълъг кабел може да се пусне на една Алфа 1000,за усб кабел става въпрос,може ли например 15-20метра усб кабел,като се има в предвид между тях едно устройство като това  http://www.maswifi.com/accesorios-wifi/usb-extender-rj45 ще свърши ли работа ??възможно ли е??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то проблема при усб-то е че пада напрежението към края ако можеш режеш усб кабела накрая и към червения и черния пускаш +5 в

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая алфа що си я зел с тоя 1 ват знаиш какво става с ефира а й е забранено !

а пък последно време алфите след като видяха че много се продават ги намалиха на 1 ват реалните са 300mw

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,мой колега се е сдобил с това http://www.aliexpress.com/fm-store/702844/210917249-319937968/2-4GHz-2000mW-802-11b-g-SMA-Broadband-Wi-Fi-Amplifiers-Booster.html Сложил го е на рутера и вика че през 4-стени хваща без проблем и е много доволен,Но?аз му викам че е опасно деца има и те на компютъра играят да се седи до това ,все пак е 2000мв то май е нещо като микровълнова фурна това ;D а и е на около 1 метър до него,та въпроса ми към вас е!Опасно ли е такова чудо в апартамента в такава близост или аз нещо съм в грешка;D???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.